Forum
u110104
u110104
Odločila sem se, da napišem zgodbo!!! Napisala sem že eno zgodbo z naslovom Jas in ljubezen na prvi pogled!!! Ta je torej 2. zgodba!!! No ime mi je Sara. V šoli me kličejo prijateljice Sarči, sošolci Sarika, edin, ki me kliče po imenu je moja simpatija po imenu Tian !!! Z Tianom se ne pogovarjama veliko, samo kaj za šolo!!! No kod sem že povedala sem Sara, stara sem 16 let in hodim v 1 letnik!!! Imam nekaj prijateljic, ki niso prave prijateljice, ker me vedno-skoraj vedno odženejo stran!!! No saj se lahko družim z njimi ampak, večkrat jas nesmem kaj slišati zato se( šuntajo)!!! Pač takšne so saj od njih sta samo dve prijazni in moji tako rečeni bff !!! To sta Nika and Naja!!! Imamo pa tudi sovražnice to so Luiese-jaboljka,Franoese-pomaranča in Kiriek-banana, tako jih kličemo!!!So najbolše punce na šoli po imenu Trixsi!!! In še to da boste vedeli katera je katera Luiese bom v zgodbici klicaa - tako je poglavarka njihove skupine, klicala jo bom Poglavarka, Franoese_-zdajalec in Kiriek -vseved!!!! next ..................................
04. december 2012
u110104
u110104
slike jas :

N o obožujem :

in

već slikic kasneje!
04. december 2012
u89653
u89653
next
04. december 2012
u110104
u110104
oh hvala za prvi next
04. december 2012
u110104
u110104
u110104
u110104
slike tian :

v njega je bila zaljubljena tudi poglavarka!!! ampak še nima punce!
04. december 2012
no jas sem princes, spremenila sem si profil!
04. december 2012
next..............................................
04. december 2012
u114731
u114731
next
04. december 2012
next
04. december 2012
u114731
u114731
kaj
04. december 2012
beda
04. december 2012
next pa ni bedaaaaa
04. december 2012
hvala za next mala_mala !!! Če je beda veš kaj pol ne beri in ne piši takšnih kmentarjev ●●αяιℓαу gσαℓ●● !!!
04. december 2012
Jutro je zbudila sem se !!! Nato sem se preoblekla v to [img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRHPUSkJWFYMXst819jLZcb0Qv9QC9liLkFUN6llDFXhRe_cwSBLA[/img] ( uniforma ) in odšla na zajtrk! Pojedla sem kos kruha z vikikremo in se odpravila proti šoli!!! Na poti sem se ustavila pri Najini hiši počakala sem Najo in že sma odšle naprej ostavile sva se tudi pri Nikini hiši !!! Skupaj smo nato odšle proti šoli !!! Po poti sem jima govorila o seminarsk nalogi, ki jo bomo dobili pri kemiji !!! Morali bomo biti v parah, ampak nas bo učitelj določil, kateri pari bodo skupaj!!! V šoli smo se na ves glas smejale, ko smo hodile po hodniku, saj nam je Nika govorila vice !!! Nato pa je nardilu buf............................................................................................................................................................................................................................................avčččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččččč............................................................................................................................................................................................................................................je nekdo z kričečim glasom rekel!!!
jas : oprost !!! Bile so Trixsi punce!!! Poglavarka je jezno rekla : kaj misliš, da si, da se tako zaletavaš v mene!
vse ved : mhm ja kaj misliš!
izdajalka : ja omakni se ti mala spužva hahhahahahahahhahaahahhaha
jas: nehajte !!! In smo odšle po hodniku navdol !!! Pričel se je pouk kemija, zdaje bo učitelj povedal kdo bo skom pri seminarski nalogi!!! Učitelj : No jana z laro, karolina z karmen fredelin z jakobom.......................................nika z najo...........................................................................................................................................................................................................................................izdajalka z vse ved.....................................poglavarka z rojkotom ...........................................................................................No ostane še sara ti pa boš počakaj, da vidim aha ti boš z Tianom!!! Ojojoojo pa ne z njim !!! Ampak na koncu se izkaže, da moraš biti z osebo pa če ti je prav ali ne.............!!!.................next!!! vprašanje : ali so trixsi butaste? nagrada : smeško na tvojem profilu od mene!!!
04. december 2012
u114731
u114731
next+ trixsi so vse po vrst butaste
06. december 2012
jajjaja
06. december 2012
rabiš še nexte saj 2
08. december 2012
next
08. december 2012
hvala twilight fan <3
09. december 2012
ne oglašujj
09. december 2012
še 1next
22. december 2012
next
24. december 2012
Tiana sem pogledala on pa me je pogledal in se mi nasmejal!!! Učitelj je rekel : zdaj pa se po sedite po parih!!! ojoj sem si mmislila........................!!! Sedla sem se k njemu in gledala
29. december 2012
................učitelja...next vem mini kratek next ammpak bollj kot nic nisem mogla vec napisat
29. december 2012
Te zgodbe ne bom več pisala!!! no če hočete brati mojo zgodbo napisite jas in ljubezen na prvi pogled
29. december 2012
u114731
u114731
jas in ljubezen na prvi pogled
12. januar 2013
ali pa novinka na soli
12. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg