Forum
u64238
u64238
Hay ;3 No ja če že usi pišete bom še js napisala eno ljubezensko zgodbico...hope u like it..Em em to j to...pa začnimo..
________________________________________________________________________________________
"Skylaar" sem zaslišala glas svojega brata Matta. "Že grem!" sem se zadrla nazaj. Matt je bil kul starejši brat, na katerega so se lepile prav use punce iz šole, hja neketari pač imajo to srečo...Mudilo se nama je u šolo (Matt je biu v 4. jaz pa v 2. letniku), čeprav nobenemu od naju ni bilo do pouka in sva občasno "špricala". Matt je biu med najbolj zaželenimi popularnimi tipčki na šoli..Jaz pa..hmm že moj vzdevek pove vse: "brezčutna ledena prasica"..no ja recimo, da nisem tista "najpopularnejša", "najlepša" punca..To je bila Cassy Stass z njenim oboževalnim klubom: Maya, Kate, Heater in njen fant Jason..totalno patetični ljudje ;D. Takšnim ljudem bi se reklo: atention whores...No ja nikoli se nisem ozirala na njih...Ko sem takole razmišlala sem pozabila, da sva z Mattom že prispela, odprl mi je vrata avta in rekel "My lady" in se zasmejal. "Thanks bra" sem mu odgovorila, še predenj je odšel k svojim prijateljem. Ko sem stopila v razred sem lahko slišala kako so Cassy in njen "PINK KLUB" govorili čez mene in druge manj popularne sošolce. Nekatere ljudi bi to strlo, potrlo in jih spravilo v depresijo...jas sem se samo nasmehnila in rekla " Get a life bitches" in se usedla v svojo klop. Čez nekaj sekund je zvonilo in prfoksa za slovenščino je prišla v razred in rekla: "To je vaš novi sošolec, Kevin", nisem dvignila pogleda, ker me sploh ni zanimalo kako zgleda, čeprav sem lahko slišala Cassyne vzdihe in sopihe, kar je verjetno pomenilo da tip ni slab. Zaslišala sem premikanje stola zraven mene in Cassyin glas: ubogi Kevin. Nisem se ozirala na njene pripombe in Kevinov prijazni "hej". Pokimala sem z glavo in se posvetila mojemu i-podu...
Med odmorom so že vsi govorili o tem novem tipu Kevinu. Ko sem prišla v jedilnico sem videla gručo deklet, ki se je zbrala okrog Kevina. Prvič sem ga pogledala in pravzaprav ni bil tako slab. Modre prodorne oči, temni lasje, dizajnerska oblačila..kaj si lahko dekle sploh še želi. Vendar sem vedela da je Kevin navaden pozer in verjetno vsake pou ure zamenja dekle..In nato se je zgodilo nekaj presenetljivega. Kavin je vstal in začel korakati proti moji mizi: "žiujo ti si ajbrž skylar". " Em ja sem..ti si pa Kevin" sem odgovorila. "Ja Kevin sem. Veš Skylar razmišljal sem..kaj če bi..." Preden je stavek dokončal sem ga prekinila: "Sorry Kevin ne bo šlo..veš ne zanimajo me pozerji"...Začudeno me je pogledal in rekel "Ampak.."...Obrnila sem hrbet in odšla brez da bi mu karkoli rekla....Naslednji dan pa....
19. februar 2012
u64238
u64238

Skylar

Matt

Kevin

Josh
19. februar 2012
u64238
u64238
NExxT???
19. februar 2012