Forum
u70734
u70734
Živijo! Sem Pikapoka88 in pisala bom zgodbo.
Malo uvoda;

Sem Janny. Hodim v 9. razred osnovne šole in sem med tisti učenci, ki se vedno učijo. Zaradi tega me pač sošolci zmerjajo. Ampak nekaterim je šola všeč drugim ne, kaj je tu problem? Brez kreganja. Imam pa tudi sama nekakšen problem. Nosim očala. A ne po svoji krivdi. Zato me v šoli, poleg " piflarke " kličejo tudi " špeglarka ". To pa je deveti razred. Če ste mlajši, se vam to sicer ne dogaja, ampak se vam kasneje bo. Živim v Parizu in poleg tega, da hodim v šolo, nimam nobene prave prijateljice. No, tudi prijatelja ne. Nekaj si želim imeti. Pariz je res lepo mesto, že zaradi takšne množice in turističnih ogledov, a jaz sem se na Pariz že malo navadila, in vam povem, če se navadiš, ni nič posebnega. )

Če vas zgodba zanima, v komentar napišite next! )

Boš bral / a mojo zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. marec 2012
next....!
03. marec 2012
u71300
u71300
NEXTTTT
03. marec 2012
u71300
u71300
Pikapoka88 a me lahko dodaš med prijatelje,ker jaz tebe ne morem,plissss??????????

DRGAČ PA NEXT
03. marec 2012
u70734
u70734
tudi jaz tebe ne morem. Hvala za oba nexta!
03. marec 2012
next
03. marec 2012
next
03. marec 2012
u77108
u77108
Nexttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. marec 2012
Next!!!!!!!11
04. marec 2012
next
04. marec 2012
u70734
u70734
o hvala za vsee nexte! Nadaljujem!

Ta next je za Tally Weijl! ( sory ne morem narediti srčkov )
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dring, dring! Me je prebudila budilka. Z pokrito odejo čez oči sem jo poizskusila ugasniti. Sprva mi ni uspelo, a kasneje mi je. Oblekla sem se že kot prava lepotica, saj sem se že znala modno oblačiti. Šolsko torbo sem si nataknila na ramena, vzela kolo in šla v šolo. V šoli smo imeli najprej fiziko. Nato kemijo, matematiko in slovenščino. Potem je sledil dramski krožek. Ja, zelo rada igram na nastopih, v oddajah! Danes pa na dramskem krožku . . . Ko začnemo novo " sezono " dramskega krožka, to pomeni, da začnemo z drugo igro in da si takrat razporedimo vloge. A tisti dan ni bilo tako! Ko smo vsi sedeli v učilnici, je učiteljica povedala : "Avdicije za film " Kdo je kdo? " potekajo! Najboljši igralci v moji skupini se lahko prijavijo! To je le eno dekle! : Janny!Janny, bi se prijavila na avdicijo?"
Malo čudno sem jo pogledala . " Jaz? " Potem mi je šinila zamisel! " Seveda, Janny! Po pouku pridi k meni in vse ti bom natančno razložila! Takšnega talenta, kot ga imaš ti, ne bi nikoli hotela pustiti na cedilu. " Na hitro sem ji prikimala. Avdicijo? O Uau! Sem si mislila!
Janny:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj je učiteljica dramsega krožka povedala Janny? Izveste v naslednjem nextu!

NEXT?
04. marec 2012
u70734
u70734
Janny na sliki je samo mlajše od tiste na sliki!
04. marec 2012
next
04. marec 2012
u71017
u71017
neext nujn!
04. marec 2012
NEXT NEXT NEXT

Kdaj bo nadeljevanje ?
06. marec 2012
u70734
u70734
Okej next!
Ta next je za Madame in mojco321!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ko smo imeli vsem se zgodovino in športno vzgojo, sem takoj " priletela " v dramski kabinet. Odprla sem vrata in tam je sedela učiteljica. " Učteljica, klicali ste me ... ? "

Pogovor:
Jaz ( Janny ) - J
Učiteljica - U

U : " Dobro da si prišla. Se ti ne zdi tvoj talent nenavadno igralski? "
J : " Tega res ne vem, učiteljica. Rada pa igram. To je pa res. "
U : " Te avdicije nikakor ne smeš preskočiti! Janny, to je tvoja življenska priložnost! Da zaživiš v svoje sanjske sanje! "
J : " Mislite, ta bi me res vzeli ? "
U : " Na avdicijo : Absolutno! Za film pa : seveda! "
J : " Hm......Kje pa so avdicije?"
U : " Janny, v Murski Soboti."
J : " KAKO? Živim v Ljubljani? Toliko dlje me mama ne bo peljala!"
U : " Samo ponudila sem ti. Tukaj imaš, odnesti domov, predvsem pa si zapomni, da sem med vsem otroci na šoli, ki obiskujejo dramski krožek izbrala LE TEBE! "

Odkorakala sem domov. Nisem vedela, kaj naj naredim. Mama me ne bo peljala v Mursko Soboto, zaradi 5 minut trajajoče avdicije. Ampak od nekdaj si želim igrat v filmu. Sredi pločnika, sem se ustavila. Pomislila, in stekla domov.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bo Janny lahko obiskala avdicijo? Jo bo mama peljala? Več v naslednjem nextu!.!.!.

NEXT?
06. marec 2012
u82466
u82466
nexti!
06. marec 2012
nexttt
06. marec 2012
u71300
u71300
nexttt

Daš nastavitve poj pa daš zasebnost in me poj tam odstrani iz tistega seznama za nezaželjene člane poj me pa lahko dodaš
07. marec 2012
u70734
u70734
ne, potem TI mene lahko dodaš. Če me imaš tudi ti blokirano, v vsakem primeru te ne morem.
07. marec 2012
u71300
u71300
sm te že dodala
08. marec 2012
u70734
u70734
Še vsaj 3 nexte!
11. marec 2012
waaaaaa nexxxxxxxt
14. marec 2012
NEXTAY
14. marec 2012
pjoooosm
14. marec 2012
u73551
u73551
next
14. marec 2012
u70734
u70734
OKEJ! ta next je za ................. ємσ ναмριяє 13 ( če boste tudi druge želele, morate kar naprej pisati tudi take nexte!
NEXT.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pomislila, in stekla domov. Mama je že bila doma:

J - Jaz
M - Mama

:::::

M - Kako je bilo v šoli, Janny?
J - Normalno , kot ponavadi. Nič ... hm.
M - Si mi kaj zamolčala, Janny?
J - Zamolčala? Ne! Kje pa ! No ... mogoče m...malo. hm. --- Ja.
M - Kaj pa je Janny ?
J - .......Mama? Bi me peljala v Mursko Soboto?
M - H? Zakaj? M.S.? Zakaj pa potrebuješ oditi tja?
J - Zara...dd....i zaradi avdicije za film.
M - Avdicije za film ?
J - Ja mama! To so moje velike sanje, saj veš!
M - Žal mi je Janny.

Oh ja. Mislim da ima mama prav. Zakaj bi že šla? Saj tako ali ne bom sprejeta!
A dobila sem idejo! Briljantno idejo!
Zakaj ne bi tja odšla sama? Z busom? sem začela naštevati mami sto x.
" Ljubica, nisi še dovolj stara ... "
Prišel je dan, ko je bilo treba " odpotovati ". Oblekla sem si rozne hvače s srčkasto pentljo. Zavezala čeveljce na strani, in oblekla izpadno bleščečo obleko. Bila sem kot biser! Svetila sem se v rožnatem zahajujočem soncu, ki pa ga ta trenutek ne bo več. Odpotovala sem okrog osmih zvečer. Avdicija se začne ob 22:30. Pol enajstih ZVEČER! Mama mi najprej seveda ni pustila, a na to se je seveda premislila, saj sem že dovolj stara. Usedla sem se na avtubus in pomahala mami in očku. Začela sem poslušati glasbo na MP3 - ju in se sprostila. Učiteljica za D. krožek, mi je dala nekaj teksta, ki sem ga morala znati. Malo sem povadila, saj sem ga imela prisanega naravnost v moji torbici. Reševala sem nekaj križank ..... Sedela sem na enem stolu. Zraven mene je bil še en prost. Ah, kaj vam razlagam, saj veste kaj mislim! Kar naenkrat, po postaji seveda, pa se je zraven mene usedel nek fant. " Živijo, sem Matic, " Nič mu nisem odgovorila. Pretvarjala sem se, da imam muziko na MP3 - ju tako naglas, da ga sploh ne slišim. A na žalost sem ga zelo dobro slišala. .....

NEXT?
15. marec 2012
u82466
u82466
next!
16. marec 2012
next
16. marec 2012
u70734
u70734
še kakšen next?
03. april 2012