Forum
Heeej! Sem Jannet in stara sem 22.Imam brata.Starši bodo cele leto pri teti.Mi2 sva pa sama doma.Imam brata z imenom Jon. Do zdaj sva se samo enkrat skregala v celem življenju...ZELO SE RAZUMEMA! Danes je 91 dan ko sva sama doma! Prejšni teden sva imela zabavo.
Jaz sem samska, prav tako Jon. Zdaj so vse moje prijateljice na morju. Jon pa bi mogu iti z njegovimi frendi na morje...ampak je ostal z mano.
Greva...sem zaklicala Jonu (V toplice greva)
Hm...ali bi vzel te kopalke ali te? (se je čulo iz njegovr sobe)
moje kopalke:

Jonu sem zaklicala. Vzemi obojne kopalke...
Počasi sva sed odpravila v moj avto... :

Odpeljala sva se proti kopališču...!!!

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
09. avgust 2012
en šee ;P
09. avgust 2012
09. avgust 2012
neext
09. avgust 2012
Hvalaa pišem dalje... :
09. avgust 2012
Ko sva prispela do hotela sva bila odprtih ust...KER JE BIU RES ČUDOVIT.. :

Soba:

Ker je bilo pozno sva odšla spat.Spala sva v isti postelji, ker nisva imela izbire.

Zjutraj sva se čisto nova zbudila in odšla na zajtrk.
Jedla sem tole:

Biloo jeee dooroo!!! Hihi...

najbolš se je blo vozit tuki:

Pa tukiile:

Pol sva se mal namakala tuki:

NEKAJ MOKREGA NA MOJIH LICIH??? o.m.g....!!! (1 x next)
09. avgust 2012
1 neeext
09. avgust 2012
nextam?!!!
09. avgust 2012
Pogledam na desno in zagledam kako me je Jon poljubljal na lico.Potisnila sem ga stran in mu zašepetala: Jon, brat in sestra sva...+ prosim..ne v javnosti!!!
Zasmejal se je in rekel: Noo praau...!!!
Ko sva prišla v sobo sem se stušerala in naprej v postelji gledala mojo najljubšo nanizanko.(Castle) Jon je biu pol ure v kopalnici nato pa je prišel in šla sva spat. Sredi noči sem se zbudila. Od nekot je prihajal nek zvok...Tist AAAAAA AAAAAA...!!!
Pogledala sem če je Jon v postelji a ga ni bilo. V kopalnici je bila luč..in iz tam je prihajal ta zvok. Ustopila sem in videla Jona nagega ko si ga je drkau.. Z debelimi oči sem ga pogledala in u bistvo sem gledala kako je lahko tako velik u bistvo je pa zgledlo tako kot da od njega tega nism pričakovala..(čeprav vem kak je Jon)
Odpravila sem se proti postelji on pa je pritekel nag za mano in govoril da lahko pojasni jaz pa odgovorila da mi je useen. Stopila sem en korak in se obrnila.Zaklicala sem: Jon....
Velikega imaš jaz pa se ti nemorem upreti..Vem da is oj brat ampak..KAJ SI MOREM???? Stekla sem do njega in ga objela.On me je potisnil čisto malo bek od njega in me poljubil..tokrat ne na lice ampak na usta. Počasi me je slekel do spodnjic in me šlatu za joške.Rekla sem da je tega dovolj in sem na vrsti jaz. Hitro sem ga poljubljala med tem sem mu ga pa božala.Ni blo zanimivo ker mu je stal pa še čist je biu suh. Počepnila sem in mu ga špuknila...tako sem mu špukec razmazala in spet je bilo zanimivo...
Ko sva postala zmatrana sva šla spat in vsak na svoji strani zaspala...
SORI KO NI SLLIKIIC UMES SAM SE MI JIH NEDA ISKAAAAT... HiHi.. ;*
2x neextteek!!!
09. avgust 2012
neext
10. avgust 2012
1 next šeee
10. avgust 2012
Okeeej bom kr nadaljevala...ko mam glih cajt
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ura je 5.Jaz pa nemorem zaspati.Kar naprej mislim kako sem ga drkala bratu??? Ampak...BRATUUU?? (newem kje je logika..ampak je res šmeksiii..) Ker nisem mogla zaspati sem postelnino vrgla na tla in se vsedla na Jona.Začela sem tako...GOR,IN DOL...! Pač seeex!...
Pol sva ustala iz postelje in takole:

(klikn gooor!!!)
Slekla sva se in tkole:

(klikn gr)
Ura je bila 7 in zakričala sem: KAAAAAJ DELAVA? (J-js O-on)
J-kaj delava? sestra in brat sva!!!!
O- Ja saj si ti začela sexaat..naskočla si mee...
J-ja vem..ampak zkua?
O-ker sem totalno sexy in imam izkušnje
J-oh, samovšečneš,ampak je res!Pa še vlkega maaš!
O-Hihi...Drkaaaam si ga..To je To..!
J-Kaj???
O-ja res.Saj si moja sestra...Pa še fukaaavaa....
J-Briga me.Potrebna sem! Samo po vibrator skočim...
O-Oh,to me vzburja! Gledal te bom.
J-Aaaarrrr... :*
--------------------------------------------------------------------------------
Zaklenla sem ga v kopalnico jaz pa sem vibrator tako fejst not potiskala...Da me vse booli! Okeej,pretiravam??? Hihi...

Hej,Jannet...Zbudi seee! Odprem oči in..KAJ ZA VRAGA? Oh,Še sreča....Only just a dreams sem zakričala čisto vesela...! Jonu ni bilo nič jasno...Povedala sem mu kaj sem sanjala on pa je odgovoril : No... Lahko pa probava.. AMPAK DOMA!
Zahihitala sem sem se in si kovčke odnesla v avto.

Danes je 7. dan in že se vozima domov...
Tako,prispela sva me je potrpljav Jon (zaspala sem).... Pred našo hišo sva parkirala da sva dobila ven kovčke in jih nesla v hišo.Jaz sem si razpakirala stvari.
AaaaAaaaaAaaa.... Se je slišala iz Jonove sobe... Hm??? Pogledat grem..Sem si mislila sama v sebi. Na njegovi televiziji se je predvajal film.. (ne na CDjo..) Hej.Poglej... Mi je rekel Jon in skupaj sva gledala in se smejala še naprej.Medtem ko sem gledala me je Jon poljubil. Potisnila sem ga stran ampak on me je spet in spet in spet.Dokler mu nisem poljubov vračala.Rekla sem mu: Hej, samo ustnice!!! (ko me je hotel slečt) Med tem ko sva se lupčkala je vstopila najina sestrična...Zaklicala je. HEEEEJ,FUUJ! BRAT IN SESTRA STA..JANNET??? JON???? nato pa: SAJ SE LAHKO PRIDRUŽIM? Ker nisva hotela da bo to komu povedala sva rekla JA!!!Trajalo je točno 3 minute in 24 sekund.Potem smo se oblekli in odšli v shooping
Kupila sem si tole:

IN ŠE TOOOLEE: ***

** popounii sooo
Next???*
10. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeekšt!
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
10. avgust 2012
Na poti domov me moja sestrična Tina objame in mi zašepeta: Ali si za sexs? Namenim ji pogled ki pomeni JA. Tina me povleče na zadnje sedeže in se začne obešati name (sexati) Rečem ji da v avtonu ne in ona me boksne...Rečem ji saj bova doma ampak pol urce ker potem se odbim z prijatelji in enim fantom ki sem ga spoznala na netu.
Tina:

Ko pridemo domov najdem izgovor da ne morem sexxaaat...Ker nočemm...NISEM TAKŠNA!

V mestni kavarni sem se dobila z prijeteljicami in Janom.Res je duhovit in prijazen in lep!!! HODIMA!!! In danes grem k njemu.Upam da na seeex ker sem ga že potrebna!!! Ko sva prišla k njemu sva se vlegla na posteljo in se slekla....Začeeelaaa sva! AaaaaAaaaAaaaa sem kričala ko mi je grizu joškiiiicee...Hihi...PRETIRAVAM NOO!

Okejj nebom več govorla kk sva fukčaalaaaaa!!!
Ko sem prišla domov sem zalotla Tino inJona ko sta urnp in urno feeejst fu*aaalaa! Tina mu ga je drkaaalllaa ona pa je bila ravno tako naštimana da ji je on lizzzaau ritkico.Omg kk sta uzdihovala.Ko sem zakričala DOMA SEM! sta me končno videla in iskala izgovore..jaz pa sem rekla samo..VREDU JE..SAJ VEM DA STA POTREBNA! Nasmejana sem odšla v sobo, tam pa sem brala knjigo All my friends are deat..FUL JE SMEŠNAA!!!

In tako sem bila zaposlena do 11h ko sem šla pit sokec od lubenice.. Mmmm

in uživala v hamsanju maffinaa :

10. avgust 2012
2x neextt
11. avgust 2012
11. avgust 2012
u56764
u56764
next
11. avgust 2012
šeee een....
11. avgust 2012
next
12. avgust 2012
Pride Julia in me boksne (moja sestra...NORA JE) In vsa prestrašena ji rečem:
J-js O-ona
J-Kje si hodila 3 dni? skrbelo me je.
O- Bla sem pr Javierju...Pila sem ga...itd...
J- ja fajn da si stara 17 in ga že tako piješ in fukaaš...
O-Ja kaj morem? 17 sem! To je moje življenje...
J-Oh, ja? In kaj če dobiš house arest (jbe se mi za črkovanje)
O-Kdo mi ga bo pa dau? TI????
J- Ne...Mi2 z Jonom... (nato sem poklicala Jona in prišu je dou.. K-Jon!!!)
K- Ja kaj je?
J-Julia bo imela hišni pripor dokler ne pride mama! Samo z nama si še lahko!! OK?
K-Jaaaa....! Si čula?
O- OMG...JAAA...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In tako je šla v sobo in se not zaklenila..še sreča da mam rez. kluč in sem jo zaklenla not, ker vem kake načrte ima v glavi.. (not sem pustla kluč da se nebo mogla odklent...)
-----
Zjutraj ob 3h sem slišala butanje v vrate in stopila sem do vrat. Rekla sem ji: Haha...Rabiš rezervni načrt?
Ona pa jezno zakričala: SOVRAŽIM TE!
-----
Zjutraj sem vstala ob 7h in odklenila Julio in jo zbudila.: Vstajala boš zraven mene, najej se potem grema tekat!
Ker me je ignorerala sem jo iz postelje povlekla za uhe...Takoj je vstala!
Zraven sva vzeli kopalke za kopanje v morjuu...
Tekale sva po gozdni jasi...

malo sprehoda po pločnikih dokler nisva prišli do plaže:

-------->

kopali sva se in uživali dokler ni prišel.....( Nextt??? )
12. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
12. avgust 2012
Okej bom nextala zj
12. avgust 2012
pa slika še od julie:

njenga fanta:

--------------------
Kopali sva se in uživali, nato pa je prišel Njen fant Javier. Oh kako ga sovražim ker tako zavaja Julio. Ko ga je zagledala sem ji rekla: ŠE VENDO IMAŠ HIŠNEGA! Ona pa: Oh, samo pozdravim ga! Jaz ji pa trdo odgovorim NE in jo izvlečem iz vode in ji vržem brisačo. Posušima se in odhitima domov.
Z Julio in mojimi prijateljicami gremo danes ven zato nucam Julii kupiti neko normalno obleko + obliže da nebo kadila..
Najprej greva v New Yorker...

Zdaj pa resne stvari za danes.. WIHIII!!! :

12. avgust 2012
TO JE TO.. Zdj je pa naša Juli na vrsti:

-------------------------------------
Odpraviva se do bara Miami, kjer naju čakata Lina in Mia.Objamemo se in že začnemo z koktajli

Začnemo plesati in žurati...AMPAK ŠE NISMO PIJANE ZATO PIJEMO NAPREJ... :

Potem to:

(malibuja smo spile usaka pou litra ker je biu u akciji..)
-------------
Pišem takoj naprej ker mam lahk največ 10 slik
12. avgust 2012
Ble smo KOMA!!! Začele smo plesati in RESNO?? Poljubljale smo se z fanti, ki je sploh ne poznamo...
Ker nama je bilo z Julio vroče sma se preoblekli...
Jaz:

Julia pa isto samo da je barva topa roza kiklco pa belo...
.......
Naprej smo uživale z čiki:

In tem:

Z Mio sva spili vsaka pou tega:

Uživale smo
12. avgust 2012
u56764
u56764
Next!!!
12. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike