Forum
pč... ena zgodbica.... Plis commentirite...

Zagledam jo… Črna minica, črne pajkice in temno rjav top… Zraven pa še kavbojski jopič… Saj veste, na žurih te lahko začne zebsti… Razen če se znaš zvijati kot Mina… Njo hitro kakšen fant pri počasnemu plesu ogreje… Ne, Mina ni taka da bi hodila s vsakim ki pride mimo. Ona samo rada pleše… Kot Meta.

Meta Lavrenčič. Opisana z dvema besedama…? Privlačna in skrivnostna.
Jan Kobal. Opisan z dvema besedama…? Klavrn in smešen. Prav imate. Ni duha ne sluha po lepoti… To bo verjetno zato ker nisem tako privlačen, kot moj sošolec Leon… Leon? Ja, to je fant za katerim vzdihuje skoraj vsako dekle. Razen Mine. Ona je zadovoljna s svojim fantom iz 9 razreda. Mi? Mi so osmi razred. Tisti ki so komaj začeli prihajati v puberteto. Brrr… kar zmrazi me misel nanjo… Vzdihovanje, mozolji, prepiri… Vedno več se prepiraš veste? Z nikomer več se ne razumeš, tvoj svet začne razpadati, toda vsaj punce se začnejo zanimati za nas… Vsaj za nekatere.
Raj Mikuž. Dve besedi…? Občutljiv in Minin. Da, Raj je Minin fant. In bratranec Matjaža Mikuža, mojega najboljšega prijatelja. Matjaž…? Močan in lep. Hej, nisem kriv če je res lep… Da si ne boste kaj mislili! Sem normalno usmerjen. Da, to pomeni da mam rad punce… Kaj bi vam razlagal, saj boste vse videli v nadaljevanju. Zdaj se bo šlo vse le za črno Meto.
27. julij 2010
Coment?? Pa drgač , sm pisatlca... Moja knjiga bo zdaj , enkrt izšla... Septembra mabey...
27. julij 2010
nexttttt
27. julij 2010
nexttttt
30. julij 2010
next
super je nora sem na tvoje zgodbe
31. julij 2010
Hvala... to j lpo slišt =D...
Prvi dan šole je…. Včeraj sem bil na noro hudem žuru pri Raju, zato sem tudi noro utrujen. Kot ste že prej izvedeli, je bila tam tudi Meta… razumljivo, glede na to da je Raj fant njene najboljše prijateljice…
Enkrat sem hotel plesati z njo… Z Meto namreč, toda se je vrinil tisti polizani maneken Leon! Grrr… Začel ga bom še bolj sovražiti kot ga zdaj!! Izgleda da mu ni dovolj., da vse punce omedlevajo ko jih pozdravi, ali mora imeti tudi MOJO Meto!!?
Pustimo to pri miru.,…
» Stari! Pa zakaj zgledaš ko povožen cucek!?« Se je Matjaž zakrohotal. V Ajdovščino so se pred 1 letom priselili iz Ljubljane… Takrat sem dobil najboljšega prijatelja, ja točno tega ki me je v trenutni situaciji opisal. Nič nisem spal, pa še ob pogledu na mučilnico, oz. šolo, mi je malce postalo slabo. Ja vem… Pomembna je za našo izobrazbo, drugače bomo mamilaši pa pijanci, pa en kup dreka… Sej štekamo no!! Pa kaj hočemo če nam to govori vsak ki se mu potožimo… Razen raja, on je Car. Preprosto posluša in se strinja z nami. DA si ne boste mislili da je kakšn piflar al kašno tako sranje… O vsaki stvari ima svoje mnenje in če ga kdo zeza v glavo, mu on kaj pošlje v faco… Svoje mnenje o njem in pest. Drugače pa je zelo umirjen fant… Kot sem rekel… Pravi car. Kakorkoli… Pri kom smo že bili…
Točno! Črna Meta.Lepotica je, njena najljubša barva je črna, zato tudi »črna« Meta… Plesati zna hudičevo dobro, mislim da je hodila 7 in 6 razred k plesnim, leto prej pa k jazzbaletu… Da bi videli te freakin gibe! Prava huda mačka je… Mačka ki jo zdaj osvaja pes!! Leon se ji s svojim osvajalskim pogledom približuje, za hrbtom pa ima vrtnico…Sranje! Vprašal jo bo če bi bila njegova punca… To moram preprečiti. Matjažu sem pomignil k Leonu. Razumel je. Stekel je k njemu in ga »po nesreči« porinil na tla. Leonu je vrtnica padla na tla. Meta pa je stekla k… Leonu! Sranje x2!! Vzbudil je sočutje v njej… Vse je pokvarjeno… Poljubil jo je na usta… Konec je… Matjaž se je spet začel norčevati iz mojega videza : » A si si dal puder gor stari… Hehehe bled si kot stena, ušesa maš pa prav rdeča…. Skladajo se s tvojo majco hohohohhohehehehahahah….!!« se je začel krohotati. Da boste vedeli, tisti dan sem imel oblečeno ZELENO majico!!.... Grrr… Boksnil sem ga v ramo in narejeno je zaječal. Hitro sva odšla z prizorišča novorojene romance. Prvi dan šole je bil hitro končan. Naš razredničar in učitelj telovadbe, gospod Hočevan, nam je dal urnik in par listov, ki naj bi jih izpolnili starši.
31. julij 2010
takoj next
31. julij 2010
u7396
u7396
a ti ziviš v ajdovščini? jst tud!!!!! ne sej am odgovori.... če zviš tam kdo si in kera bo tvoja knjiga???
nora zgodba
31. julij 2010
Živim nad ajdovščino.... v eni vasici....... Jaz sem... Sara Puc....lol XD... Knjiga je mal čudna in mal otročja, k sm jo začela pisat že v 6 razredu.... kliče se Morlana-sanjski otok. Če bi rada odlomke, pojdi na ta link in poišči: http://www.vecer.com/blog/sara.com to je moj blog.... j pohn prispevkov gor, in se mi zdi da 4 poglavja... Ne vem prav... Sama poglej...
31. julij 2010
Na tihem, včasih pa tudi malo preveč naglas, ga kličemo Rilec. To pa zato, ker vedno ko kateri od šolarjev omaga začne kričati nanj. Skoraj vedno enako kriči… Sliši pa se približno tako: Ali boš že enkrat začel normalno telovaditi kot vsi drugi!!? Ne drži takega rilca ampak T-E-L-O-V-A-D-I!! Zadnjo besedo črkuje in ubog tisti, ki se ne premakne ko je »i« izrečen.
Odšel sem domov, in do večera premišljeval, kako jo bom vzel iz krempljev tistega važiča... da! Leonu se bom maščeval… prisežem pri Meti!!
1. Nikoli ne poskušaj osramotiti tipa ki je lepši kot ti, če je dekle v bližini!
Novi lomilec src na obzorju
Ja, prav ste ugotovili.Ta tip, ki naj bi bil novi Leon, sem jaz…. Vsaj poskušam. Ostrigel sem se na resice, in zdaj sem kot emo. Menda dekleta padajo na emote. Moje skoraj črne oči, se lepo »prelivajo« z novimi vijoličnimi prameni. Moji mozolji bodo po vsakdanjem umivanju otak izpuhteli na obraz kakšnega smrkavca, mojega čudaškega nosa se ne da popraviti…. Ustnice pa se bodo po poljubljanju zmanjšale….. Toda najprej moram izkušnje v poljubljanju sploh dobiti kajne… no, kar na delo! Najprej ogledalo, potem pa največja mrha na naši šoli…. Sanja.
31. julij 2010
to j pa Jan po "preobrazbi"...

31. julij 2010
[img]http://s1.hubimg.com/u/755784_f520.jpg[/img
To j leon
31. julij 2010
Noče naložt... ma skopirajte link
31. julij 2010
lol....sej noben ne bere =((
03. avgust 2010
u18082
u18082
Jstt BerEmmm NeXtTii
15. avgust 2010
jas tut berem!!!!
15. avgust 2010
u32401
u32401
UU, ludeki berejo haha EJ mi je Sarč poslala to zgodbo men...zdy če hočte dam še naprj...
26. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg