Forum
u45624
u45624
živjo!
to je že moja četrta zgodbica ki jo pišem na igrah.začela bom.ti pa mi prosim povej če je ok.

pred začetkom se moram predstaviti.ime mi je lilly.
to sem jaz:

moja mama nica in moj oče tommy:

moja bff:

in moj fant :

torej sedaj lahko mirno začnem:
nekega dne sem na vrtu jedla jagode.pbožujem jih!kar naenkrat sem ugriznila v nekaj trdega.pogledam v jagodo.v njej je bil obesek,pritrjen na vvico.

a nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2011
valda!
cool je!
05. junij 2011
u50847
u50847
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnext!!!
05. junij 2011
u34812
u34812
itaq......pa dj mi na zasebca pođl k bo next č bo možn
05. junij 2011
u45624
u45624
hvala usm!
tanči_anči:ok itak bom
05. junij 2011
u32953
u32953
next
05. junij 2011
u45624
u45624
pa nadaljujmo:

ja pa itak slika obeska:

ker mi je bil ušeč,sem ga obdržala.poznala sem znak na njem,a nisem vedela kaj pomeni.poklicala sem svojo bff(mimogrede ime ji je lyne) da bi obesek skupaj proučili.prišla je k meni,kljub gori obeznosti.ni imela pojma o čem se gre,še manj pa o tem,zakaj je obesek bil v jagodi.mama je klicala lyne,naj takoj pride domov,drugače bo imela hišni pripor.lynina mama,ne moja.odšla je.in mimogrede živimo blizu morja.poklica la sem svojega fanta (jack) da se dobiva na plaži.mislil je da gre za zmenek.hitro je bil tam.ob plaži se dobro razumeva.nikoli se neskregava.povem mu za obesek.pove mi,da to pomeni moški in ženska.še vedno nama to nič ni pomenilo,zato sva se odločila,da bova to srečanje nadaljevala kot zmenek.
05. junij 2011
next
06. junij 2011
u45624
u45624
hvala eli!

sprehajava se po plaži.ker je še evroče,me je jack povabil na sladoled.naročila sem si jogodnega.po tistem kar se mi je zgodilo si ne upam več jesti jagod.leživa na brisačah in liževa sladoled.ko ga prvič oblicnem začne moj obesek svetiti in se tresti.skoraj neopozno.z vsakim oblizom se je bolj svetil in bol tresel.jaz tega sploh nisem opazila.kar naenkret mi je jack rekel:"lilly...tvoj obesek..." pogledam dol.zakričm:"AAAAAAAA joj ne!kaj se dogaja?!" karnaenkrat začnejo iz obeska prihajati zvoki:"ne poskušaj me uničiti!" pri slogih "me - u - ni - či" se je obesek začel gugati.pri zlogu "ti" pa se je zagugaltako močno,da je moj sladoled pahnil v vodo.ko je sladoled v vodi,postane obesek spet normalen.vendar ni bil normalen!šel je na dva dela.čren in beli del sta vila posebaj.oba sta imeli obešaj.po vsem tem se iz sedečega položaja vržem nazaj na brisačo.jack reče:"obesek je šel ravno na sredini na pol če to ni naključje...čim hitreje ga morava vreči stran!" tega seveda nočem.zato mu očitam:"jack,prosim ne.ta obesek je čuden.morava ugotoviti kaj je narobe z njim." jack:"ampak lahko se ti kaj zgodi!"rečem:"pojdiva v trafiko.kupila bom še eno vrvico.drugi del bova dala nanjo.ti boš imel črni del jaz pa beli del.vsak bo poskušal ugotoviti kaj mu ni všeč.ko bova kaj izvedela se bova poklicala.tej stvari morava priti do dna."jack se strinja z mano,a je nekoliko najevolen.večeri se.odpraviva se domov.tam ko naj bi se najini poti razidejo se poljubiva kot vedno nato pa se posloviva.ko prehodi petdeset metrov se obrem in rečem:"jack!bi lahko prosim danes prespal pri meni?zaradi obeska me je strah."obrne se in reče:"prav.skupaj bova gotovo našla stvar ki obesku ni všeč.

a vm je dobr?najmn en next pa nextam.
06. junij 2011
u45624
u45624
next:

res tako storiva.ko mamo vprašam če lahko prespi pri nas le zavije z očmi in reče "prav".vem da si najbrš misli,da bo tako kot vsako noč z njim.veliko poljubčkov in poslušanje vzdihovanja pri spolnem odnosu.toda danes ne bo tako.jaz bom poskrbela da ne.
greva naravnost v mojo sobo.tam poskušava z budilko,lesom in lizanjem(zraka).nič ni pomagalo.sedeva na posteljo in premišljujeva.nazadnje pokliče mama:"parček!k večerji!"greva na večerjo.zelenjavna juha in piščanec.klasična večerja moje mame.za posladek pa...palačinke z jagodnim namazom!ravno smo pri piščancu ko mama reče:"jack,lilly kaj imata to za vratom?" jack že hoče nekaj reči,a ga prekinem:"kupila sva jih v trafiki.to dokazuje najino ljubezen.poglejestavita se!" uf!na srečo sta se res lahko sestavila skupaj,drugače bi bila v riti!jac si oddahne.na skrivaj mi šepne:"dobro si si to izmislila." pojedli smo.navrsti so palačinke z jagodami!jeeeeee vzamem ogromno porcijo jagod.jem.kar naenkrat se mi obesek začne svetiti.o ne!primem ga,da ga ne bi nihče opazil.jacku na hitro rečem:"sestanek v sobi."mami rečem:"o mami!saj res!v trafiki sem kupila tudi sladkor z koščki jagod.pozabila sem ga v sobi.iskat ga grem."jack"pospremil jo bom"tudi on drži obesek.mama reče:"prav,a zakaj držita obesek?tokrat jack:"gospa nica,če se ne bi držala,ne bi kupila obeska!"hitro se izmuzneva.na skrivaj vzamem sabo štiri jagode.
06. junij 2011
next
08. junij 2011
u45624
u45624
znajdeva se v moji sobi.jack nima pojma za kaj se gre.vse mu razložim.vzamem jagodo.obesek se zamaje,zasveti in se začne tresti.jack je presenečen nad mojo iznajdbo.pri vsaki jagodi opazujeva kaj se dogaja.če zelo natančno pogledaš,se vidi,da se obesek popolnoma razmaže.potisnem prst vaj.kar udre se.kot v čivo blato.obesek mi odleti z vratu in pristane na tleh.raste in raste,dokler ni tako velik kot jaz.poskusim stopiti vanj.uspešno.pristanem nekje.temno je.stojim v zraku.kar naenkrat se pred mano pojavi grozen obraz:

zraven mene pristane jack.gledava v obraz.iz njegovh ust pride glas:"otročička moja!haha!končno sta se ujela v past!nočem vaju!hočem tvojo mamico,lilly!"
prestrašena sem:"kdo si?koko me poznaš?kaj hočešš od moje mame?"
zakrohota se:"to te ne briga.pripelji svojo mamo,drugače te ubijem,skupaj s tvojim fantom!"jaz:"povej zakaj hočeš mojo mamo!"on:"to se te ne tiče!"jaz:"ja pa se me in to zelo!moral mi boš povedati,drugače ti je ne pripeljem!"še nekaj časa se pregovarjamo.mine že več kot ena ura.zato odneham in rečem:"prav.vrnem se s svojo mamo.a sedaj me izpusti skupaj z jackom!"sakrohota se in znajdeva se v moji sobi.stečeva v kuhino in vpijeva:"nič nama ni!vse je vredu!"oni pa mirno jejo palačinke.rečejo le:"kaj pa je z vama?!"spogledava se.
08. junij 2011
u37790
u37790
next
08. junij 2011
u45624
u45624
okej hvala za next

oba se začudiva. jaz prva začnem:"ampak saj naju ni bilo več ur!" moja mama se zresni:"srček,je s tabo vse vredu?po večerji se bova pogovorili.sedaj pa pridita in povečerjajmo do konca!"odkimam:"mama,danes mi jagode ne pašejo."mama se začudi in s pogledom ošini mojo do polovico načeto palačinko:"ampak saj si še pred...ah pozabi.bi kak drug namaz?"jaz"ne hvala.počakala te bo v sobi."odpravim se.jack mi sledi.mama reče:"jack,prosim povečerjaj z nami."jack:"ne hvala tudi meni ne pašejo palačinke z jagodami."pogleda ga.precej začudena je:"se bomo že pogovorili."odideva v mojo sobo.zleknem se na posteljo.nič mi ni jasno.jacku tudi ne.vleže se name in začneva se
09. junij 2011
u50719
u50719
next
12. junij 2011
next no
17. junij 2011
u45624
u45624
ok nextam:

in začneva se mečkati.nekaj časa mu pustim da se mečkava potem pa se umaknem.presenečeno me pogleda.rečem mu le:"oprosti,ampak trenutno imam preveč skrbi za poljube."prikima in mi reče:"prav imaš.sem bil pa res bučman!" čez nekaj časa vstopi mama.
pogovor:
js----------------------->L
jack-------------------->J
mama------------------>M

M: živjo!kot sem rekla.moramo se pogovoriti.
L: mami,mami prosim nikoli več ne pripravi nobene jedi z jagodami in jagode na vrtu lahko populiš ven ker jih ne bom več jedla!
M: no ravno v tem me skrbi.jack,lilly KAJ SE JE ZGODILO?!
J: nica,če bi ti povedala nama ne bi verjela.
L: ja pa tudi ne smeva povedati.tega ne veva,ampak mislim,da naju čaka gotova smrt če ti poveva.
M: molčala bom kot grob.
J: mislim da tisti,zaradi kogar se to dogaja vidi vse.
M: dajta no!kaj je narobe?
L: prav.povedala ti bova,samo ne se ustrašit!

poveva ji vse.ničesar ne izpustiva.mama iz besede v besedo postaja bolj bleda.na koncu izgleda že kot da bo omedlela.vendar ni.obdržala se je.iz sebe je istisnila le:

M: ali ta človek še ni mrtev?
L: mami,o čem pa govoriš?
M: oprostita ljubčka vendar vsa ta leta sva vama z očetom nekaj skrivala.hotela sva vse pozabiti.sedaj pa pozorno poslušajta:ko sem bila mlada,mi je bilo ime lisa.in imela sem sošolca jessija.jessi je sanjal grozne more.o tem moškemu.freddyju.resnično sem ljubila jessija.vendar on tega ni vedel.nekega dne je videl spodaj v kleti grozno rokavico.z noži.tako kot jo ima freddy.nadel si jo je in s tem naredil ogromno napako.spremenil se je v freddyja in ubijal ljudi,pa čeprav tega ni hotel.ubil je tudi svojega trenerja.čez nekaj časa sem imela rojstni dan.povabila sem ga.priznala sva si ljubezen.kar naenkrat je zbežal.še sedaj ne vem zakaj.vem le,da je freddy v sanjah ubijal te,ki so ga sanjali.če so umrli v sanjah so umrli v resnici.ko je jessi zbežal,sem ga šla iskat.našla sem fredija.s poljubom sem ga uničila.jessi je je vrnil.vendar se je bebec spet prikazal.spet smo se mučili in ga ubili.vendar sem v spopadu izgubila svojo najljubšo prijateljico.to se mi je vrinilo v srce.da bi ta spomin izpuljila ven,sva si šla z jessijem spremeniti ime.sedaj sva,kar sva.
J: uboga vi!moramo ga premagati.
M: ampak kako?
25. junij 2011
u40294
u40294
nexxxxxxxxxxxxxxxxxt
27. junij 2011
next
27. junij 2011
u43958
u43958
next
27. junij 2011
u2847
u2847
Neext!!
27. junij 2011
u45624
u45624
nextam:

tega še nevemo.nobeden od nas.tiho smo.naenkrat mami privrejo solze iz oči.reče:

M: hočem ga videti
L: ne mami!ubil te bo!tebe hoče!
M: briga me! hočem ga videti,se z njim pogovoriti na štiri oči!
J: nica prosim te!tebe hoče.rekel nama je.
M: kaj hoče? zakaj nadleguje vaju ne mene?
L: mami,tega ne veva ampak veva da hoče tebe!
M: (obriše si solze) prav. ne bom šla danes.ampak šla bom!
J: že prav,prav!
M: sedaj pa grem.očetu pa niti besede o tem!

prikimava.pripraviva se za v posteljo.uleževa se v mojo posteljo.jack že skoraj ugasne luč.v zadnjem hipu rečem:"jack,ne bi še spala!glejva malo TV!" nekako se strinja.vzame daljinec.danes ima on daljinec in on šalta programe.zaspana sem.kuzla se mi od zaspanosti.glava mi že parkrat umahne na prsi a jo hitro dvignem.po tistem kar je rekla mami si ne upam zaspati.kaj če se ne zbudim več?spet mi glava omahne na prsi.po petih sekundah se zavedem in jo dvignem.pogledam na TV ekran.tam se predvaja neka grozliuka v kateri nastopa freddy.jacku rečem ne da bi ga pogledala:"jack preklopi prosim!" slišim srhljiv glas:"seveda ljubica!"obrnem se.SAJ TO NI JACK!!!TO JE FREDDY!zatulim kolikor glasno lahko.zbudim se na svoji postelji.nad mano je jack ki me miri.slišim ga reči:"odvrživa obeska!dobro veš kaj se nam lahko zgodi!"odkimam in rečem:"ne jack.ne sili me v to.zaspana sem.zaspala bom.če se bom drla ali kaj podobnega me zbudi.potem se zamenjeva.samo ne-za-spa-ti,ne-za-spa..."kar naenkrat se znajdem v strašljivi hiši na strašljivem kodniku.hodim po hodniku.pridem v sobo kjer s stropa visijo mrliči.nekdo mezgrabi za ramo.sunkovito se obrnem in kot sempričakovala - za mano freddy.z desnico me zgrabi za vrat.na desnici nima prstov ampak nože!počasi mi začne rezati vrat.zatulim:"jaaaaaaaaaaaack!reši meeeeeeeeeeeeeee!"nič.še tulim.zbudim se na postelji.nad mano je tokrat mama.hvaležna ji bom za celo življenje.jack pa sladko drnjoha na svoji polovici postelje.
NEXT?
27. junij 2011
u45624
u45624
slika hodnika:

27. junij 2011
u2847
u2847
Next!
27. junij 2011
u2847
u2847