Forum
Inspired by: ERAGON (Christopher Paolini)

Strmogljavljava. Oster veter mi bičal obraz. Mišice drhtijo od napora. Ne verjamem v boga, ampak vrjamem v Kashiedo.

Moje ime je Alysto Daeron Casanare in sem vilinka rodu Hastati.

Živimo daleč na severu, ter skriti pred ljudmi in orki, vklesane globoko v led pazimo največje skrivnosti vilinov že več kot 3000 let.
Vendar zdaj to ni več pomembno.

Zanimivo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. december 2014
next
02. december 2014
Hvala še 3 pa dam!
02. december 2014
neext
02. december 2014
268 let nazaj
S sestro sva edina otroka letos. Vilinski otroki so redki, sploh dvojčki.
No, dvojčkov v bistvu ni. Le eden od otrok je namreč vilin. Drugi pa nasledi le polovico sposobnosti svojih staršev. In to nesrečo je imela Carida.

Njeni lasje niso značilne bele barve Hastatijev, so namreč ognjeno rdeči. Ljudje se je bojijo. Njeno telo, je telo vilina, z vso gibkostjo in spretnostjo. Njen um, pa je um človeka z le majhnim delcem magije. In to jih plaši. Ker razmišlja drugače.

263 let nazaj
Še preden odprem oči zaslišim nežne melodije vilinskih pesmi. To mi nariše nasmeh na usta. Vem, da bo, ko odprem oči pred mojim obrazom Car. Čutim to.
Splazim se iz postelje in se rahlo stresem ob dotiku mrzlega ledu pod nogami. Zrak je, zaradi magije prijetno topel. Sestro primem za roko in skupaj se odpraviva ven. Danes je poseben dan. Zato naju mama še preden uspeva pokukati ven stlači v ljubki slavnosti oblekici,

vsaki v roke položi kos kruha, in pripravljeni sva. Ko pogledam nazaj proti domu me oblije zona. Nekaj se bo zgodilo Cari. Danes.

Kaj se ji bo zgodilo?
a) zbolela bo
b)umrla bo
c)ugrabili jo bodo (orki/ljudje)
d)odpeljali jo bodo starši
02. december 2014
b
neeeeeeeext
03. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg