Forum
u164707
u164707
Živjooo vsi skupaj!

Za to temo sem se odločila, ker sem res velika fenica najstniškega pevca JACOBA SARTORIUSA in M&M. Čeprav mi je Jacob boljši, sta M&M tut dobra. In ja hahah... Moja velika želja je v živo spoznati te fante, še najbolj pa Jacoba in z njimi narediti kšno fotko na koncu in dobit njihov avtogram. Upam, da se še najde kakšna punca z enako željo.....

In the best bi blo, če bi kdo od njih prišel tudi v Slovenijo in bi imel koncert tukaj. A bojim se, da je to nemogoče, saj je naša država toook mejhna in neprepoznavna in mjbi tukj sploh ni dost punc, k jih poslušajo. Ja, zato vam pišem to.... Js in šeena punca sva se tukj pogovarjale in sva pršle do ideje, kva če bi naredl VELKO SKUPINO FENOV Jacoba ali pa fenov od M&M. Ali pa celo OBOJE!!!! In bi blo awesome, da bi nas bilo čim več in da bi lahko naredl kj velikega npr. poslal kakšn paket s prošnjo, zahvalo...., posnel video oz. spot..... Nwm, neki velicga, da bi oni vidl kok nam use to pomen hh. No, če ste feni od KATEREGAKOLI, fantje ali punce, napišite v komentarje vaše ideje ali pa mi pišite v zs.

Če ste HEJTERJI, ne pisat grdih komentarjov.... Ker ma vsak svoj okus glasbe ane... Vem, da kar veliko ljudi Jacoba nemara... Priznam. Js ga tudi nism.... Ampak zej sm pa res crazy zarat nega že fulll douh cajta. haha

UPAM, DA NAS BO ČIM VEČ IN DA NAM KJ USPE NRDIT!!!!

Cawwww <3 I am waiting for your answers....
28. december 2016
u219780
u219780
Tudi jaz obožujem Jacoba zelo dobro igra šah in trenira atletiko
28. december 2016
u164707
u164707
O ares hahah Supr to
28. december 2016
FerekPrehlajen sploh ga ne poznaš 'ZELO DOBRO IGRA ŠAH IN OBOŽUJE ATKETIKO' BAHAHAHAHHAHA nimaš pojma
22. januar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg