Forum
u133049
u133049
Hojla! Moje ime je Sally.Stara sem 16 let.Imam dolge rjave lase in kostanjevo rjave oči.Imam malce temnejšo polt.Rada si nalakiram nohte in na trepalnice nanesem maskaro.Pod oči si nanesem temno črno barvico.S senčilom si pozlatim veke. Ponavadi si z gumico spnem lase v figo.Rada nosim viseče uhane ter se oblačim po zadnji modi.Česar pa še nisem omenila je to,da imam dvojčico.Ime ji je Nora.Tukaj je skupna fotografija:

Z Noro se imava radi.Skupaj sva preživeli že veliko sijajnega!Obe radi pleševa hip-hop.Hodiva v isto plesno šolo in tekmujeva na prvenstvih skoraj povsod po svetu!Sva odlični plesalki.Imava pa tudi sitno mlajšo sestrico Mirando.Stara je 8 let.Rada se norčuje iz naju ter pomerja najina oblačila.Tudi naličila se je že.Z najinimi ličili seveda.

Seveda misliva da je luškana,vendar včasih res zelo izziva.Rada pleše balet.Če priznam,zelo lepo pleše.Rada hodim na njene nastope.Vendar ona nikoli ni bila na mojem.No,pa saj jo imam rada,samo kaj ko ona nima mene?No,Nora je ne mara ravno...
Torej,z Noro sva imeli plesni nastop.Bil je zadnji dan plesne šole za to šolsko leto in vsi smo se pripravljali na nastop.Celo Miranda bo šla! Torej,do našega nastopa je bilo še pol ure.Bile smo v garderobi,kjer smo se preoblačile in še zadnjič vadile korake. ''Sally,komaj čakam na naš nastop!Zelo dobri smo!''Do mene je prišla Nora. Le prikimala sem.Priznam,bila sem živčna.Počesala sem se in že je bil čas za naš nastop.Ko sem stopila na oder sem po publiki začela iskati mamo,očeta in Mirando.Aha,tam so!Našla sem jih.No,glasba se je začela.Super smo odplesale prvi ples.Vendar pri drugem se je zalomilo....

Next?<3
19. julij 2013
u136901
u136901
Nextič..:*Piki<3
19. julij 2013
u108028
u108028
neeeeeext *o*
19. julij 2013
u142843
u142843
Next
19. julij 2013
u133049
u133049
Še en next!<3
19. julij 2013
u140958
u140958
next
20. julij 2013
u133049
u133049
SALLY
Skoraj pri polovici plesa se je začela menjava.Najprej smo se oblikovali v kvadrat,nato pa mešana,vendar zelo težka menjava.O ne.Zaradi živčnosti in vse napetosti,ki jo doživljam sem popolnoma pozabila,kaj moram storiti,v katero smer naj zavijem...Nato sem se odločila za desno.Ne vem zakaj.Vendar ugotovila sem,da je bila napaka.Najprej sem se zaletela v sovražnico in ko je to videla njena najboljša prijateljica,ki je odšla v isto smer kot jaz,me je za povrh spotaknila.Padla sem po tleh.Padla tako,da sem slišala glasen krik gledalcev.Z glavo sem se zaletela v Norine noge,ko me je ta po nesreči z gibom odrinila.Ko je videla kaj je storila,je takoj stekla k meni,da me pobere s tal.''Si okej Sally?'' Nisem ji odgovorila.Kako bi lahko bila ok,če sem se osmešila pred toliko ljudmi?Postavila sem se zraven Nore in komaj dohajala ples.Nato sem se obrnila v levo -----> v tisto stran,kamor bi morala stopiti iz kvadrata.Videla sem prostor,na katerem naj bi stala jaz.Moj prostor.Vsa v paniki sem se pognala tja.Čeprav mi je moj čut govoril,ne napravi tega,sem vseeno šla.Takoj sem prišla do svojega mesta,vendar nisem mogla več plesati.Samo stala sem tam.Enkrat se je,saj ne vem katera zaletela vame,drugače pa nobena več.Samo za konec sem dvignila roke.Vau.Toliko sramote v enem samem plesu.To je bil drugi ples od štirih.Takoj sem planila v jok in se pognala v garderobo.Nora pa za mano. ''SALLY!SALLY!' Se je drla in tekala za mano. ''Zakaj nisi na plesišču in odplešeš do konca?Tebi se ni zgodila nobena krivica!'' Vso svojo žalost in jezo sem stresala na Noro. ''Ker si moja sestra in te imam rada.Ne moram te kar samo pustiti tukaj.'' Objeli sva se.To sem potrebovala. ''Hvala ti.'' Končno sem si upala izgovoriti ti dve besedi.Nora se je nasmejala.Takoj sva se začeli preoblačiti v najine obleke in odšli pred dvorano,kjer sva se odločili počakati na starše in sestro.Nato sva opazili bar nasproti dvorane.Takoj sva se zagnali tja in si kupili pijači Arizona.

Malo sva se še pogovarjali in le strmeli v vrata dvorane.

Neext?<3;*
20. julij 2013
u55172
u55172
next
20. julij 2013
next
20. julij 2013
next
20. julij 2013
u140958
u140958
next
20. julij 2013
u133049
u133049
še dva nexta;*<3
20. julij 2013
neeeeeeeeext
20. julij 2013
u133049
u133049
en next:*!<3
20. julij 2013
next.
20. julij 2013
u133049
u133049
MIRANDA
Ojoj.Kaj se dogaja s Sally?Saj vem,da je odlična plesalka,vendar kaj je to?''Uboga moja Nora..Smili se mi!'' To mi prišepne mama.Nora?Kako ne loči lastnih hčerk?? To je sto procentno Sally! ''Mama,to je Sally!'' Smešno.Zakaj se sploh trudim? ''Kako pa ju ločiš?'' Spet dolgo pojasnilo. ''Ličita se drugače.Nora si nikoli ne bi vek namazala z zlato in vedno nosi prstan na desni roki!Sally pa ga nosi na levi.Doma,pa ju ločim drugače.Sally si vedno zjutraj z likalnikom ravna lase.Nora pa ima skodrane konice.'' Mama me je z začudenjem gledala.Očitno nikoli ni tega opazila.Haha. O ne!Kaj pa počne?Zakaj se ne premakne! Sally premakni se!Zakaj samo stoji in gleda?Vem da me ne mara,toda tega ji pa res ne privoščim!Uboga.Tudi jaz bi se pobrala s plesišča. ''SALLY!SALLY!'' Se je za njo drla Nora.Skupaj sta pohiteli ven iz telovadnice.Revica.Upam,da jo bo Nora dobro potolažila!Spet se sklanja mama.Nekaj mi mora povedati. ''Misliš,da bi šla za njo?'' Mama je imela smet na laseh.Pa kaj ji bom razlagala..Neda se mi.Naj bo smet kar tam.''Ne mama.Nora bo šla.Ti bi jo le osramotila.'' Le pritrdila mi je.
----------KONEC NASTOPOV--------------
Mama je stekla ven in objela Noro.''Ohhh ljubica moja,Sally!Si ok?'' Resno?! Na svetu sta 16let,in bila si z njima od rojstva,jaz pa obstajam komaj 8 let in bolje ločim tvoje hčerke od tebe,sem si mislila.''Mami,jaz sem Nora.Sally je tam na travniku.'' Mama je zardela in pohitela k Sally.
SALLY
''Sally Parks.'' Mami je tu!Najboljša tolažba!Ničesar nisem rekla le objeti sem jo hitela.Solze so preplavile moj obraz vendar sem bila v objemu moje najboljše mamice!''Ljubica poslušaj.Vem kako se počutiš in upam da bo dobra novica dobro dela!'' Začudila sem se. ''Dobra novica?'' Mama je prikimala. ''Rob,pripelji hčerkici sem!Novico imam za vas!'' Rob(oče) se je nasmehnil in objel Noro ter mene,nato pa še Mirando.

''Noseča sem prijatelčki!Seveda še ne vem kateri spol je,ker ni še dovolj razvit ali razvita,da bi to ugotovili...Ampak dobili boste bratca oz.sestrico!'' Jeeej!Bila sem takoooo vesela!Niti današnja nezgoda ni mogla preprečiti smehljala.Prav ste slišali.Nasmehnila sem se!<3

Napravili smo en veeeeelik družinski objem!Moja družina je najboljšaa!
Next?<3
20. julij 2013
u142843
u142843
Next lovam zgodbo ♡
20. julij 2013
u133049
u133049
huala<3 ti pa tvojo nextaj čimprej!!!:*<3
20. julij 2013
u140958
u140958
next
20. julij 2013
neeeeeext
21. julij 2013
u133049
u133049
še 1 next:*
21. julij 2013
u142843
u142843
neeeeeeeeext
neeeeeeeeeeeeeext
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. julij 2013
u55172
u55172
a bi kdo bral?
prosim
če bote bral vam bom spamala profil<33
link:
https://www.igre123.com/forum/tema/my-(lo-e)-l-fe!/58885/1
22. julij 2013
u133049
u133049
Prosim ne glašuj na temo!
22. julij 2013
u133049
u133049
1.mesec nosečnosti

NORA
Mama ni imela kaj večjega trebuha.Vendar je veliko počivala in ni hodila v službo.''Mami,si dobro?A lahko kaj storim zate?''Oh ljubica,vse kar bi te prosila je to,da pomagaš očetu in sestrama.Jaz pa sem zelo utrujena in bom kar zaspala.'' Nasmehnila sem se,ter razmišljala o porodu.Peti porod.Morale bi imeti še bratca,vendar je takoj po porodu umrl.Upala sem,da bo to dete preživelo in bilo srečno.Bratca smo izgubili pred 9 leti,ko Mirande še ni bilo na svetu.Zato smo vsi upali na najboljše.Ko sem prišla v dnevno sobo sem na televiziji zagledala otroško risanko,pred tvjem pa je smehljaje sedela Miranda.''Stišaj to!Mama gre spati!Sedaj moraš biti zelo pridna in prijazna do nje.Poslušaj me in stišaj,ker je precej preglasno!'' Tako!Pa sem naredila red in pomagala očku,kot je naročila mama.Miranda se tokrat ni upirala in je poslušno stišala risanko.Nato sem se sprehodila do kuhinje in pogledala na hladilnik.Tam so vse informacije,ki jih je treba vedeti.Vsi papirji so pritrjeni z magneti.

Ojoj!Miranda ima čez sedem dni baletni nastop.Ravno takrat,ko ima mama zdravniški pregled.Ampak kaj naj storimo?Mama mora na pregled in Rob bo šel z njo.Bova pač midve s Sally odšle na nastop,vendar ne vem,če bo to Mirandi všeč.Zato sem ji morala takoj povedati.''Miranda...'' Bila je zatopljena v risanko in me ni slišala.Zato sem pograbila pilot in izklopila televizijo. ''Heeeej!!Zakaj si pa storila to?'' Zavila je z očmi. ''Zato,ker ti moram nekaj povedati.Čez sedem dni imaš baletni nastop.Je tako?'' Prikimala je.''Takrat ima mama bolniški pregled.Saj veš,zaradi nosečnosti.In Rob bo šel z njo.Zato ne bosta prišla na tvoj nastop.Lahko pa greva midve s Sally.'' Miranda je potožila. ''Pa saj sta bila na vsakem mojem nastopu!'' ''Na tega pa na žalost ne bosta morala!Midve s Sally bova pa resnično šli!Brez izgovorov!'' Izrekla je besedo ampak in takoj za tem pobegnila v svojo sobo.
Kaj pa sedaj?

---------------------ČEZ 7 DNI-------------------------
MIRANDA

Kako zelo sem žalostna ker ni mamice in očka.Vendar prišli sta starejši sestri.No,sedaj pa je čas,da grem na oder.

SALLY
''Kako je luškana!A ni,Nora?'' Nora se mi je nasmehnila.''Seveda je.''

Next?<3:*
22. julij 2013
u139827
u139827
NEEXT:3
22. julij 2013
u142843
u142843
next <3
22. julij 2013