Sm Bieber holic. To je moja 1. tema. Želim si, da se prijavite tisti, ki imate radi JUSTIN BIEBRA. Zato sem se odločila ker nimam FB. Želim ustvariti fan club na igrah 123. Ta tema je predvsem za tiste ki obožujete Justina. Zukaj se bomo pogovarjali samo o njem. Če bo veliko zanimanje za to temo bom objavila mojo resnično zgodbo. Koliko sem prejokala zanj... še vedno ga poslušam čeprav sem doživela toliko muk. Tukaj lahko objavljate USE o njem!!!
Najprej objavite:
Ime
najlepšo slikco
zakaj oz. kje ste ga 1. videli
Nič ne bom imela proti če boste povedali kaj od Selene, 1.D, Taylor S.,
ZA VSE, KI GA NE MARATE ALI SOVRAŽITE JE VSTOP V TO TEMO STROGO PREPOVEDAN NIMATE DOVOLJENJA DA GA ŽALITE IN GOVORITE ON NJEM GRDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TUT ON JE SAMO ČLOVEK... NE NAVADEN AMPAK ČUDEŽN!!!!!!!!!!

Vas ta tema zanima? ali se boste prijavili?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. april 2012
imam eno vprašanjček kdaj vam je bil jb lepši s staro frizuro in barvo al zdej men je zdej lepši
22. april 2012
Nastja

po igrah123. ena oseba je dala gor video Justin Bieber - Baby in mi je potem postal ušeč
22. april 2012
taylor

1. ko mi je frendic v londunu kupla vztopnice za njegov koncert
22. april 2012
JUSTIN

vidla sm ga pa isto v Londonu, tm sm bla z namenom da grem na njegov koncert..in smo ble z frendico tm en dan prej pa smo šle mal vn pa smo ga čist ponesreč upazle in pol smo letele k njemu in smo ble čist preveč happy
22. april 2012
pa da še odgovorim na tist uprašajne z katero frizurco je bl cute....

men je biu prej najbl luškan zdej mi je pa še miljonkrat bul......itaq je skooozz najlepši
22. april 2012
men zej zgleda ful odrasu... s to novo frizuro.
a ste ve resne de ste ga vidle u živo?
jz sm ga pa vdla u smrkli pa kuj k sm ga vidla mi je bil ne vem zakaj ful čudn sam sm kuj fall in love...
23. april 2012
jaz sem ga vidu v živo ko sem bil v zda
23. april 2012
jst sm ga tud u londonu vidla.....razn č se mi je sanjal
23. april 2012
jst sm ga vidla ko smm živela tam ;P
23. april 2012
srečkice in srešnež fuuuul sm vam fouž. a je bil tkrt že znan a je biu še čist ne poznan
24. april 2012
itak da j biu znan če sm šla na koncert
24. april 2012
srečkooooooooo si pa ful sm ti fouž
25. april 2012
zej mi je pa žou de sm napisala de morte napisat ke ste ga 1. vidl
25. april 2012
u57703
u57703
Maja

juuuuuj,use so lepeeee ;***************** nimam res najlepše,ker je na vseh najlepšiii!

em..ja nevem..ubistvi sem se nalezla od sestre (zdej sestri ni več fajn) na začetki ga nism mela neki ful rada ma tudi sovražla ga nism..no pole sm mal brala revije in to..in sm se tm neki igrala in sm slišla pesem: Somebody to love in sm se preprosto zalubla u nega..začela sem kupavat njegove CDje in posterje..res pač preprosto se je zgodilo..once you're a Belieber,you're forever a Belieber! Justin je meni vseee!! Njegovi verzi in njegove besede me spodbujajo in zaradi njega sem močnejša in v težkih časih verjamem da bodo boljši! res sem največja oboževalka Bieberja!! JUSTIN BIEBER-MY ANGEL,MY HERO,MY SUPERMAN,MY IDOL,MY BOYFRIEND,MY COOKIE,MY EVERYTHING!

LJBILA GA BOM ZA VEDNO!!

z usemi frizurcami je najlepšiiiii! res perfekten jeee!!!!!!!!!!!!

in nism še šla n njegov koncert ma zdej na Believe Tour sem 100% da grem ;**
27. april 2012
u57703
u57703

27. april 2012
se strinjam z tabo o vsem kar si povedala o njemu
27. april 2012
ja tut jz. A MAR PRIDE K NAM??????????
28. april 2012
ja nwm neki se govori pa to.....sam nevem kok je tuki kj res
28. april 2012
upam da so vse te govorice resnične
28. april 2012
jsttt tud....najbol na svetu si to želim
28. april 2012
a prfum že mate??? jz ga...
30. april 2012
jst ga še nimam ampak ko ga prvič vidm bo moj....sm ga iskala pa ga je že u velikih trgovinah zmankal
30. april 2012
JANJA..

Na žalost ga še nisem videla, ga pa bom septembra ali avgusta ko pride v Zagreb na Hrvaško.. Za Jussa sem izedela po internetu oz. revijah. Bil mi je luškan in sem ga začela poslušati. Kar na enkrat so mu vsi govorili da je GEJ ( -.- ), sem mu pa še jaz začela tako govoriti (kar zelo zelo zelo obžalujem). Potem so nekateri začeli govoriti:˝zaka ste taki do njega, a ste mu favš ker zna pet vi pa ne?!!" jaz sem se pa zamislila da mi ni nič naredil in da govorim o njem grde stvari samo zato, ker jih drugi in sem pomislila da to ni prav. Nato sem poslušala ta posnetek potem drugi nato tretji,četrti,peti,šesti, potem že skoraj vse in sem si mislila:" no, ta fant ma pa super pesmi". In od takrat je moj najljubši pevec.
I am BELIEBER and I LOVE HIM SO MUCH
02. maj 2012
a pride u zagreb zagotovljeno jz sm brala sam je pisal da je še ne zagotovljeno. jz sm ga pa prvič vidla u smrkli
02. maj 2012
maš ga na lovcu na cene. tuki je povezava http://www.lovecnacene.si/someday/products.html/query=someday/ jz sm ga že naročila zej ga morm pa sam še dobit komi čakam
02. maj 2012
upaaam da prideee!
02. maj 2012
kdo in kdaj pride kam????????? a jb al prfum??????????????
03. maj 2012
u zagreb....baje....
03. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg