Forum
Haj družba. Že dolgo se nismo slišali..Al? Po dolgem času se oglašam in napisala bom seveda zgodbico "Izstradana do smrti." Zgodbica bo govorila o dekletu (ki sem "kao" jaz) kako je hujšala.Ni se zavedala,da je že preveč suha in hujšala je naprej,dokler ni skoraj umrla.Srce se ji je namreč za hip ustavilo,a potem se pa je zgodil čudež!!
Imena oseb (igralcev) ::
~ Jasmina, 15 let ( jaz )

~ Moja best frendica, 15 let ( Jessica )

Potem pa so še tudi stranska osebe.. Sproti bom namreč dopisovala. Upam,da vam bo všeč in da bom dobila čimveč komentarjev.. =D
( 1 del čez nekaj minutk . )
18. oktober 2010
naprej
18. oktober 2010
u20249
u20249
nextej
18. oktober 2010
dej napreeeej!!!!!!!!!!!začetk je tok carskiiiiiiiii
18. oktober 2010
Sem Jasmina,stara sem 15 let in hodim v 1.letnik.Obiskujem gimnazijo.Moja najbolša prijateljica je že 10 let Jessica.Sva nerazdužljivi prijateljici in si popolnoma vse zaupava.
........................................................
"ZAJTRK!" zakriči mama iz kuhinje."Slabo mi je!" se zlažem in spim dalje.Mama mi seveda ne verjame zato začne kričati name.Vstanem in si pomancam oči.Pogledam na uro in vidim,da kazalec kaže na 11. "Uf,dolgo sem spala." si mislim in se zahihitam.Hitro si grem umit zobe in se oblečt.Počasi grem v kuhinjo,tam pa me jezno čaka mama."Brez komentarjev,jedla boš in konec!" kriči mama.Ignoriram jo in odidem skoz vrata ven,da bi bežala 3 kroge okrog hiše.Mama pride za mano in me odvleče v kuhinjo.Razjezim se. "NEBOM JEDLA!" kričim.Mama me grdo pogleda in pride do mene.Vsede se zraven mene."Neboš mi več hujšala,zadost si suha." govori mama,jaz pa govor samo ignoriram."Mama,nekaj imaš na roki." Mama mi seveda verjame,zato pogleda na roko,jaz pa zbežim iz hiše.Bežim okrog hiše in prepevam.Naenkrat se ustavim in postane mi slabo.Hitro zbežim v hišo in grem na wc.Pogledam se v ogledalo."Debela sem.Imam ziher 70 kg." si govorim v svoji glavi.Postane mi še bolj slabo in začnem bruhat.Bruham kri.Že pol ure bruham samo kri.Dobila sem solznate oči in se zajokala. "Ziher sem tako debela in zaradi tega bruham!" ponavljam.Tedaj pa pride mama in zakriči. "Kakšna pa si?" se začudi mama.Niti besedice ne pisnem in začnem že spet bruhati.Bruham spet kri.Mama zbeži v kuhinjo in pokliče zdravnike.Malo sem si opomogla in grem v posteljo,pospremi me seveda mama.Čez 5 minut pridejo zdravniki. "O moj bog,kakšna pa si?" se začudijo zdravniki in padejo v šok. "Kakšna le? Debela ko svinja." začnem govoriti.
Nextam? Komentarji? !!
=D
18. oktober 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!!!!!
18. oktober 2010
next
18. oktober 2010
neeeeeeeeeeeext
18. oktober 2010
če bi bil jst izstradan do smrti bi naroču tole:
ALL MC DONALD' S FOOD ON WORLD TO YOUR HOUSE IN 1 SECOND!!!!
FREE!
18. oktober 2010
xD

NEXT
18. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg