Forum
BSB
Sem Vanesa in to je moja družina:
starejša sestra Natalia:

jaz:

mlajša sestra Bella:

oče:

mama:

moj pes po imenu puhko:

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. januar 2014
BSB
2 nexta prosim za naprej
11. januar 2014
Next
11. januar 2014
BSB
Moje življenje je perfektno.Živim v prelepi vili,imam čudovito sobo.Zdaj bom opisala mojo družino.
Moja starejša sestra Natalia je stara 18 let.Ima že fanta bo imenu Leon on je star 19 let.Zelo rada vpošteva moje modne nasvete ki ji jih z veseljem dajem.Zelo obožuje skupino one direction.
12. januar 2014
BSB
vila:

soba:

Leon:

one direction:

12. januar 2014
BSB
Sledi moja sestra Bella.Ona navdušuje vsakogar in ona je velika oboževalka Little mixa.Zelo rada oponaša Perrie Edwards.Ko bo odrasla si želi postati pevka.Zelo rada poje pesem Wings:
.
Little mix:

12. januar 2014
BSB
Jaz imam 16 let.Imama dve zelo dobri prijateljici po imenu Ana in Tinkara.Mi tri smo na naši šoli zelo popularne in zaenkrat nimam fanta.Zelo rada pa tudi plešem.
12. januar 2014
BSB
Moj pes Puhko se zelo rad igra.

Moja mama Kristina dela kot igralka.

Moj oče dela tudi kot igralec.
12. januar 2014
BSB
Ana:

Tinkara:

12. januar 2014
BSB
In očetu je ime Mark.
12. januar 2014
BSB
če želite zgodbo napišite 1 next
12. januar 2014
Next
12. januar 2014
BSB
če bo ta zgodba dobro vspela jih bo od te družine še
12. januar 2014
Ok
12. januar 2014
BSB
Nekega sobotnega jutra sem pogledala na uro kazalo je 8.30. že pred pol ure bi morala pomagati Natalii pripraviti zabavo za Bellin 10 rojstni dan.Mama in oče sta odšla na snemanje filma.Ko pa sem po stopnicah stekla dol sem ugotovila,da je tudi Natalia zaspala.
Odšla sem jo zbuditi v njeno sobo in ji rekla da mora Bello odpeljati k njeni prijateljici.Bella se je že oblekla in bila je pripravljena.
Ko je Natalia prišla nazaj sva šli v trgovski center tam sva srečali Ano in Tinkaro.Vse smo šle nakupovat.Spomnile smo se kakšno darilo bi dale Belli.

ura:

Nataliina soba:

Bellina soba:

12. januar 2014
BSB
Ko sta domov prišla mama in oče smo se skrili(Natalia je šla po Bello).Ko so se vrata odprla smo vsi vzkliknili PRESENEČENJE!Proti koncu zabave je Bella odprla darila.V prvem darilu od mene in Natalie so bila oblačila.Drugo darilo se je začelo premikati vsi smo se smejali.Dobila je kužka in dala mu je ime Medi.Jaz in Natalia pa ker smo pomagale smo dobile vsaka 20€.Natalia je denar porabila za šminko jaz pa za oblačila.Naslednje jutro smo vsi odšli v Gardaland.Tam smo si kupili sladkorno peno bila je zelo velika Bella je bila bi lahko rekli sladkorna pena.Z nami pa je šel Leon,Ana in Tinkara.Leon in Natalia sta odšla po svoje,jaz,Ana,Bella in Tinkara pa smo ostale pri starših.Morale smo paziti na Medija in Puhka.
Darila za Bello:

Medi:

Šminka:

Oblačila:

13. januar 2014
next
13. januar 2014
u161160
u161160
Next
13. januar 2014
BSB
V Gardalandu smo se imeli super.Šli smo v hišo straho in takšne reči...
Ko smo prispeli domov je bila ura 20.30. Bella je že zaspala,Natalia pa je odšla k Leonu.In vsi smo se utrujeni odpravili spat.

Next dobiste nasledjič.
13. januar 2014
BSB
Čez čez pet let...
Minilo je že pet dolgih let.Jaz sem dobila fanta po imenu Nik,Natalia se je odselila Bella pa je postala takšna kot jaz.
Nik:

Bellina BFF:

Bella:

jaz in moj oče:

Natalia in leon:

Mama:

Želite next.Napišite 2 nexta
14. januar 2014
u161160
u161160
Next
14. januar 2014
BSB
še

15. januar 2014
BSB
prosim
15. januar 2014
Next
17. januar 2014
BSB
(Bellini BFF je ime Sara.)
Zazvonilo je pri vratih.Odšla sem odprt in na vratih je bil Nik.Skupaj sva odšla v kino in gledala sva igre lakote.Bilo je noro!Ko sva se odpravljala domov sva šla še na pico.Takoj sem vedela da je Nik pravi zame ampak sem imela majhen problem.Njegova bivša punca Iris je zelo tečna saj si želi Nika nazaj.Nik je več nemara (upam).dela vse možno.Primer:ko sva bila nekaj časa nazaj pri Kudri(ime restarvacije) je Nika polila s sokom ampak on tega ni videlin obtožila je menee.Haloooooooooooo.
Next dobite naslednjič.
Film:

Iris:

Moja oblačila za zmenek:

20. januar 2014
BSB
Bo OK?
20. januar 2014
ja piši naprej!!
30. januar 2014
n
ne
nee
neee
neeee
neeeee
neeeeex
30. januar 2014
BSB
Zdaj bo zares kratku.
Ko sem se vrnila domov sem bila tako začudena da nisem mogla verjeti bilo je...
Irisini starši so bili pri nas doma.Bila sem tako prestrašena da sem skoraj padla v nezavest.Ampak njeni starši so bili seveda veliko prijaznejši od nje.Skoraj bi me ŠOK!
Vem da je zelo kratku sam nimam časa.

31. januar 2014
next
11. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg