Forum
u17414
u17414
Bilo je že zelo pozno pozimi in sem se odpravljala spat!Uležem se v pojsteljo a nikakor nisem morala zaspati zato sem prižgala TV!Gledala sem filem nato pa sem že postala malce zaspana zato sem TV ugasnila!Odpravila sem se v pojsteljo se pokrila z deko!Ko sem hotela zapreti oči in zaspati sem slišala da nek čuden glas izgovrja moje ime!Ker me je bilo zelo strah sem se odpravila proti hodniku,da bi pogledala če je kdo tam!Nikogar ni bilo.Mislila sem si da so to samo sanje in se odpravila v pojsteljo!A spet sem slišala,da nekdo izgovarja moje ime,zato sem vstala in pogledala po stanovanju če je kdo tam a zopet nikogar ni bilo!Spet sem mislila da sanjam!Zopet se odpravim v pojsteljo hočem zaspati a spet slišim glas ki izgovarja moje!Obrnila sem se proti oknu in zagledala...
04. avgust 2010
u17414
u17414
Next??
04. avgust 2010
u24206
u24206
next
04. avgust 2010
u24206
u24206
ka to je grozlivka
04. avgust 2010
u17414
u17414
boš vidla!
04. avgust 2010
u24206
u24206
ja nextii
04. avgust 2010
u17414
u17414
grozno postavo!Bil je nek moški oblečen v črne hlače belo srajico,črn plašč na glavi je imel črn klobuk v roki pa je držal cigreto in seveda bil je neobrit!Vprašal me je če lahko sede na mojo pojsteljo jaz pa sem prestrašena rekla: Lahko sediš na moji pojstelji!Zahvalil se je nato pa se mi predstavil!Ime mu je bilo Tom McCarroll.Uprašala sem ga: Od kod veste moje ime??Odgovoril mi je:Že odkar si se rodila sledim tebi in tvoji družini.Na vsakem koraku ki ga naredite sem z vami!Vem tudi imena tvojih prijateljic!Anna,Bella in Liz!Tudi vem kaj počnete!!!Vsa sem bila prestrašena!Vedela sem da mi nekaj prekriva.Mislila sem si da mogoče o mojem življenju ve več kakor jaz!Postajalo me je vse bolj strah! Next??
04. avgust 2010
u17414
u17414
Ker mi je strah prilezel do kosti sem se odločila da bom izbrala dovolj poguma in bom zadevi prišla čisto do dna!Ko sem se zjutraj zbudila sem si zelo želela da bi bile to samo sanje!A nažalost ni bilo tako!Odšla sem v kopalnico da bi se umila!Še preden sem vstopila v kopalnico me je bilo strah!Mislila sem kaj pa če je Tom tam zadaj a sem vseeno pogumno odprla vrata.Ko sem vstopila v kopalnico sem zagledala Toma pred oknom.Vstopil je kar čez okno!Vprašala sem ga kaj bi rad od mene a odgovora nisem dobila!Še enkrat sem ga uprašala kaj bi rad od mene a je bil kar tiho in me pogledal v oči!Vedela sem da nekaj naklepa in sem zakričala!V kopalnico je prišla mama vsa zaskrbljena!Vprašala me je kaj je narobe jaz ji s prstom pkoazala proti kabini!Ko sem se ozrla proti kabini Toma ni več bilo!
04. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg