Forum
u31912
u31912
No js sem se odločila da bom tut js napisala eno izmišljeno zgodbo.

(glava oseba) - Nina
njena BFF - Tjaša
Ninina simpatija - Aljaž
Tjašina simpatija - Matjaž

Druge osebe bom pa dodajala sproti.
Upam da vam bo moja zgodba ušeč.

Ali boste brali zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. april 2011
u31912
u31912
usaj 4 nexti pa bom začela
03. april 2011
u31912
u31912
no bom kar začela

pisala bom v imenu Nine
---------------------------------

Zjutraj me budilka zbudi že ob 6h.Bil je 1 spetember. Začetek šole seveda. Stara sem 16 let in bom danes šla v 2 letnik. Bila sem zelo vesela da bom ponovno lahko videla svojo BFF Tjašo. Umila sem se, počesala in oblekla. Pogledala sem na uro. "joj že 7.15 je ura" sem si rekla in hitro odšla dol. obula sem čeule se poslovila od mami in odšla. pred šolo me je že čakala Tjaša. odjele sva se in odšle v razred. ko sem vstopila sem pred sabo zagledala ful kjut fanta. čist sm zardela saj se me takoj zaljubila vanj. odšla sem mimo njega a on me niti pogledal ni. usedla sem se v svojo klop. takrat pride učitlca v razred. spet je 45 sam nakladala in blo je konc te ure. kmalu je bilo konc pouka saj smo imeli samo 2 uri. odšli smo domou. kar naenkrat pa zagledam pred šolo tistega fanta, ki se je lupčkal z mojo sovražnico Katjo. ljubosumna sem bila in nisem mogla več gledati tega. hitro sem stekla domov Tjaša pa za mano. mame takrat ni bilo zato sva ostale same. vprašala me je.....

nextam?
03. april 2011
u31912
u31912
najin pogovor je potekal tako:
J-jaz T-tjaša

T- zakaj si tako hitro odšla in stelkla domou?

J - si videla tistega novega fanta, ki je biu u napem razredu? (vsa objokana rečem)

T - ja sem ga videla ja. zakaj?

J - amm no js sm se takoj zaljubila u njega.

T - ja no a ni to lepo hh

J - ja pol se je pa še z drugo lupčkau grr in to s KATJO!!

T - razumem te ja. mogoče te je pa hotel ljubosumno naredit pa si njemu tut ušeč

J - ja to bi bilo super, če bi bilo res (sem rekla čisto potiho)

T - no sej bo. kmalu za tem je odšla
.....
04. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg