Forum
Zadetek v polno malo preveč sladka ampak ne morejo biti vse duše popolne. Sem razmišljala ,ko sem srkala življenje iz nekega dekleta. Zgledala je kot barbika vrjetno hčerka kakšnih bogatašev. Na pogled je bila stara 17 let toliko kot jaz ko sem umrla vendar pa sem bila iz neznanega razloga nekemu angelu tako pomembna da me je pripeljal v novo obliko smrti. Ampak če tako pomislim so to bili vrjetno vodilni angeli ki so hoteli še enega belega angela . ampak mislim da niso imeli sreče in se zazrem v svoja bleščeče črna krila le malo takih kot jaz je večina jih zdaj živi zemlji kot ljudje kar zmrazim se ko pomislim kaj se je zgodilo z nekaterimi mojimi pajdaši. Groza in strah ki jih sejemo na okoli v angelskem in zemeljskem svetu je nedopustna no vsaj za tiste dobrotnike za nas je to le zabava kar ni čudno saj smo zlo kakšnega se ne da predstavljati.
5 nextov da naprej napišem

kakšen se ti zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2013
ah c'mon sej lahko napišete da je najbol grozna stvar kar ste jih kdaj prebrali
29. oktober 2013
next
30. oktober 2013
u71250
u71250
neext
30. oktober 2013
u146587
u146587
next
30. oktober 2013
u152357
u152357
Next
30. oktober 2013
next
31. oktober 2013
Skrila sem svoja krila in si šla poiskati malico vendar pa so bili v tem majhnem mestu večinoma ribiči in zadeta mladina. Končno najdem neko družino ki se je vračala z ribolova.
Ko končam jih spustim naprej da zadnje mesece svojega življenja preživijo srečno če je to brez čustev sploh mogoče. V mestu preživim še nekaj dni in ugotavljam da imajo zelo ugledno srednjo šolo in da večina učencov sploh ni zadeta. Zadovoljna ugotovim da se mi zaradi tega še nekaj časa ne bo treba seliti, kot da je za to potrebno kaj več od nekaj minut vendar mi ni všeč če se jezik,polt in oblike duše kar naenkrat spreminjajo iz dneva v dan če pa ostaneš za nekaj časa ljudje hitro ugotovijo da gre nekaj narobe še posebaj v manjših mestih. Če pa nekaj najstnikov in se naslednjih nekaj mesecev vedejo čudno kot da jim ni mar za nič, nato pa umrejo bodo vsi mislili da so se zadeli z neko neznano drogo.
Ravno se hočem pogostiti ko se za mano znajde nekaj nadnaravnega, meni podobnega vendar bolj svetlega,komaj uspem ugotoviti kdo bi to uspel biti me že zagrne tema.
5 nextov da naprej napišem
31. oktober 2013
u155068
u155068
next
01. november 2013
next.
01. november 2013
u155201
u155201
next
01. november 2013
u155068
u155068
next next
01. november 2013
u154996
u154996
next
02. november 2013
next
02. november 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/disney-serije-in-igralci/63586/1 sodelujte prosim in sorry za smetenje
02. november 2013
ko odprem oči prikljenjena sedim , pogledam nokoli dvorana je v celoti narejena iz belega kamna ki nam škoduje no tisti ki je to dvorano oblikoval je očitno vedel kaj počne. Na mestu kjer se koža dotika kamna se pojavijo opekline, v očeh se mi naberejo solze in glava me strašansko boli. Tako mine nekaj časa lahko da nekaj minut ,ur,mesecev ali let občutek za čas sem izgubila po prvih nekaj sekundah v stiku s kamnom tako da se s tem ne obremenjujem preveč. K meni stopi eden od angelov in me odklene ter odpre vrata za katera nisem vedela da so tam začutim močno prisotnost še nečesa temnega brez razmisleka se poženem skozi vrata v čistio enako dvorano vendar z razliko ta je bila črna dvorana iz črnega kamna opekline,neznosna bolečina in glavobol so utihnili v trenutku.
Vendar pa je naraslo nekaj drugega ni bila bolečina ali energija , želja po ubijanju,ponos nič takega kar bi že kdaj čutila, nato sem se spomnila enkrat samo enkrat sem čutila osamljenost kot da te je nekaj zapustilo to sem čutila takoj ko sem umrla ko sem zgubila življenje. Ampak zakaj bi čutila to če sem mrtva?
V tistem trenutku se zavem da nisem več mrtva, smrt me je zapustila. Spet sem človek.

se opravičujem zarad pravopisnih napak pa ker so kratki nexti sam sm pač tko zgodbico napisala da bi vse razkrila
02. november 2013
next!
02. november 2013
u155068
u155068
next
02. november 2013
u154996
u154996
next
02. november 2013
u155201
u155201
Next
02. november 2013
u152357
u152357
neeext
02. november 2013
Znašla sem se na pokopališču, mesta v katerem sem se nastanila preden sem postala človek.
Ko so me odvlekli v tisto dvorano je bila pomlad,zdaj pa sem stala preprogi listja. Pred mano je ležal listekmrt te je uničila, življenje te bo sestavilo nazaj
Zavzdihnem, ljudi preziram že od smrti kako naj bom ena od njih? Začne me zebsti ena od slabosti ljudi, ko sem bila angel je to pomenilo da potrebujem dušo ljudi zdaj pa se ne morem navaditi na hlad, ki mi boža kožo. Oblil me je strah. Kaj naj naredim. Kam naj grem? Vse se mi je zdelo tako tuje čeprav sem pred nekaj meseci poznala vsak kotiček tega mesteca. Majhno mesto je s človeškimi očmi dobilo nov pomen bilo je majhno vendar je bil vrvež neznosen. In to samo na obrobju mesta sredi noči. Kot angel so se mi vse te stojnice in trgovine zdele privlačne čeprav iz drugega razloga kot ljudem. Čeprav sem jih prezirala sem jih krati tudi občudovala, kako lahko taka krhka bitja nosijo v sebi toliko čustev. Ljubezen, sovražtvo, veselje, žalost. Vse to je dobilo nov pomen, vse to sem čutila ne potrebovala. Odpravila sem se poiskati prenočišče čeprav bi veliko raje ostala na zraku in se sprehajala po ulicah, sem v glavi začutila čudno potrebo po počitku, naletela sem na navidez prijeten hotel in tam prespala. Zjutraj sem začela razmišljati kaj vodilni sploh hočejo od mene, vrjetno hočejo da začnem živeti normalno življenje. To zame pomeni tretji letnik srednje šole, in če sem v 700 letih nabrala kaj izkušenj glede vodilnih bo čez nekaj dni 1. September in jaz moram začeti hoditi v šolo.
02. november 2013
u152357
u152357
neeext
02. november 2013
u155068
u155068
next
02. november 2013
zbiramo podpise,da bi lahko spremenili uporabniško ime kadar-koli bi želeli in kolikor-krat bi to želeli
-мяš. ѕραяяσω
-¢σσкιє.мøиšтeя
-๓r.lนkค
-<3 I LOVE 1D <3
-Žan Rojc
-ѕαмσ zα ηנєgα♡
-ιt'ѕ mу lífє †
-вεʟıενε™
-ѕρσηgєвσв.™
-miss blue
-***Love Girl***
-нιρ нσρ мνα