Forum
eni so pa hotl tole zgodbo.....bom pa kr pučas začela....

Ste zihr d to začnem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. maj 2010
okeiiiiiii
16. maj 2010
u19386
u19386
ia!!!!!!
16. maj 2010
Vse je izgubilo smisel.Vse je bilo brezveze.Tudi ptiči,ki so se oglašali z dreves,ki so segala že do četrtega nadstropja nasproti stoječega bloka in ki so navadno ukradli vsaj kakšen njegov pogled...Tudi oni so bili brezveze.Tisti dan me ptiči niso zanimali.Niso me zanimali niti delavci v belem,ki so postavljali sladoledni avtomat pred trgovino.Niso bili zanimivi.Zanimiv ni bil niti Želvak,kakor so ga klicali,bosanskega priseljenca iz prvega vhoda,ki je vedno popravljal svojega stariega golfa.Tisti dan si je dal Želvak opraviti z menjavo gum.Namesto zimskih je nameščal letne.''Brezveze''sem si mislila...
16. maj 2010
Nadaljujem??
16. maj 2010
u19386
u19386
ia......aia pa tm pod Člani tud ti nadaljuj
16. maj 2010
ok,bom
16. maj 2010
bom ju3 nadaljevala..... fajn se mejte...Usi!
16. maj 2010
Sedela sem na stopnicah pred blokom.Nemo sem opazovala popoldansko dogajanje v blokovskem naselju.Videla sem,da je sosed Janeček,malce šašavi upokojeni dirigent,preizkušal velik šotor na trati pred blokom.Sušil in zračil ga je,tako je imenoval to svoje početje,ko so ga mulci večkrat povpraševali,če misli spati v njem.Upokojen je in približno tak čas,malo pred koncem šolskega leta,se je vsako leto pripravljal,da jo mahne na morje.Kasneje naj bi za njim šli še njegova mlada žena,lepa igralka Eva Lavrin Janeček in njena hči Mina.Vse to bi me v vsakem drugem trenutku zabavalo,celo do njega bi stopila in mu navrgla nekaj o tem,kaj bosta njegovi dve mladi ženski počeli sami teh nekaj dni,ko ga nebo.A tisti dan ne.Tisti popoldan nisem videla v ničemer nikakaršnega smisla več.Kar se mene tiče,bi se lahko svet na teji točki ustavil.Za vedno.
18. maj 2010
u16515
u16515
culllllllllll!
18. maj 2010
u6488
u6488
next
18. maj 2010
Mrko sem gledala okoli sebe...Bila sem nervozna.Imela sem za kaj biti.Tistega dne se mi je svet podrl na glavo.In tu ni bilo več kaj storiti.Sedela sem tam na stopnicah pred blokom.Sicer je bil lep dan,popoldan če smo natančni.Modro nebo,skoraj brez oblačka.Ljudje so nasmejani hodili mimo mene.Nekateri otroci so se vračali iz šole,noseč na hrbtu enkrat večje torbe.Nekateri starši so iz bližnjega vrtca vlekli svoje otroke domov.Nič novega.Do konca brezveze,sem si mislila...Takrat je zapihalo.Svež veter je zamajal krošnje dreves.Po zraku je prineslo vonj po poletju.Ne da bi se zavedla,sem globoko vdihnila skozi nos.Svež zrak me je spomnil na čase,ko nisem imela nobenih skrbi.Recimo na...Na poletja,na morju,ko sem brezskrbno poležavala na plaži...Pa na...Pa na poletja,ki sem jih preživljala pri dedu na deželi.Res da sem bila še otrok in da je že davno tega,a spominjala sem se širnega gozda,visoke trave,spominjala sem se njegovega psa Runa,h kateremu sem se že navse zgodaj splazila v kočo in legla poleg njega,Runo pa me je pokril s svojim kožuhom,da bi mi bilo toplo.Spominjala sem se tolmuna globoko v gozdu,kamor sem se hodila hladit.In nadležnih komarjev,ki so prežali name,samo da sem se pokazala iz vode.To so bili lepi časi.Tam sem bila srečna.Tam sem se veselila jutra,novega dne,ki mi je prinesel vedno novo dogodivščino...
18. maj 2010
u6808
u6808
cool
next next
18. maj 2010
ej ti fejkaš od une knige k smo jo u šol dobil pojdi z mano al neki tazga
18. maj 2010
u12163
u12163
nadaljuj plz.
18. maj 2010