Forum
u169090
u169090
Živijo! Odločila sem se, da bom pisala zgodbico. To bo moja prva zato so dobrodšle kritike, pohvale...
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~.~
"Beca vstani, zamudila boš pouk" me je nežno zbudil John in mi pritisnil poljub na usta. "ja dragi saj bom. Samo še malo bom dremala" sem mu vsa zaspana odgovorila. "srček, čez 10 minut se ti začne pouk" "kaj?" sem vsa prestrašena zavpila in hitro skočila iz postelje. Stekla sem v kopalnco in se oblekla v črne kavbojke in črno majico. Čes sem si dala črno jakno, se počesala in uredila svoje lase, se obula v all starke, poljubila John-a, vzela torbo in hitro stekla do univerze. Na srečo sem bila v razredu pred profesorjem.
Naj se predstavim. Sem Beca. Glavna junakinja v tej zgodbi. hah. Imam fanta John-a. Študiram v New York-u- novinarstvo. Tam sem tudi doma. Imam starejšega brata- Gala. Res je zabaven in nor na videoigrice. Živi z mamo in očetom. Živijo bolj na obrobju mesta, saj nam je vsem tako bolj všeč. Imam psa Bena. Velik je in kosmat ampak uboga na besedo. In seveda prikupen. Sedaj pa pojdimo nazaj k zgodbi... ampak še prej rabim nekaj nextow, da vidim, če bo kdo bral tole zgodbico...
Hvala če boš
04. april 2014
u122384
u122384
Next! 1.!
04. april 2014
u169090
u169090
Hvala <3 bom nextala : samo zate
04. april 2014
u122384
u122384
Oh, prijazna... Bolj kot jaz!
04. april 2014
u169090
u169090
Hihihi
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Profesor je kmalu prišel. Ko je prišel je že uačel nekaj mutit. Ta profesor mi gre resno na živce. Tako siten je in... dela je da je pameten, v resnici je pa pravi idijot. Končno je minila ta ura. Naslednja ura je bila boljša. Imela nas je prof. Nil. Zelo je prijazna. Je svetovno znana novinarka. Ko je prišla v razred je kar začela predavat. Govorila je, da moramo biti vedno prijazni do vseh in neki, kr neki. Potem smo imeli še nekaj ur... vsa so bila dolgočasna... Kmalu je bilo konec in odšla sem k Johnu. (Živima v študenskem stanovanju). Skuhala sem nama kosilo. Medtem ko sem kuhala špagete je začel nekaj mutit. "Beca... veš... am... zdaj ko sva že par let skupaj... si kdaj pomislila, da bi nehala?" "Kaj? A si nor?" sem mu odvrnila. "Nebi te zamenjala za princa ne! Ti si najboljši in nočem te nikoli izgubit. Saj se ti lušta špagetov?" sem ga radovedno in malce žalostno vprašala. "Ja saj vedno naredš, kot rečem jaz, ampak.. mislim, da se moraš postaviti zase" "ti imaš vedno prav" "ja... ampak to ni prav. vzel ti bom vse kar imaš" "ne ne boš. Lahko nehaš. Tako ali tako je bil dolgočasen dan... Rada se imava , to je glavno. a ne?" "ja" je zamomljal medtem ko sem mu pred nos postavila špagete. Najedla sva se potem pa sva odšla spakirat kovčke- čez vikend greva k njegovim staršem. Kmalu je bila ura 8. šla sva gledat film. bil je romantičen zato sva se zraven poljubljala. Mislim, da sva oba pozabila na prejšni spor. Kmalu sem zaspala v njegovem objemu. Nesel me je v posteljo, ugasnol TV in zaspal polek mene. Zjutraj...
04. april 2014
u169090
u169090
Nextala bom po vsej verjetnosti jutri. Hvala ker bereš! veliko mi pomeni<3
04. april 2014
u122384
u122384
Next!
04. april 2014
u169090
u169090
A lahko mal oglašuješ?
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zjutraj sem vstala na vse zgodaj. Oblekla sem se v črna oblačila poljubila John-a se obula in pojedla zajtrk. Ko sem pojedla sem odšla v sosednjo sobo k Zoey. Ona je moja najboljša prijateljica in ves čas tičima skupaj. Skupaj sva odšli na uro "Kako priti do zvezde?" Ura je nila zanimiva, saj smo dobili novega študenta. Ime mu je Kirk. Zelo je srčkan. Ja priznam. Če bi to vedel John bi me malo okregal. Hihi. Naju z Zoey je povabil na pijačo. Johnu sem poslala SMS da me eno uro ne bo domov in naj gre jest ven. Kirk se je spomnil, da bi lahko šli bovling potem pa na kosilo. Ja dobro smo se ujeli saj smo vsi ljubitelji rock glasbe. Dogovorili smo se, da bomo šli v London na koncert- od Red Hot Chili Peppers. Na bovlingu je zmagal Kirk. Zelo je močan in trenral je bovling- ni čudno! Potem smo odšli še na kosilo. Peljal naju je v res dobro restavracijo. Tam še nikoli nisem bila, pa že veliko let živim v NY. Domov sem prišla pozno. John me je ves besen vprašal kje sem bila "Ura se je spremenila v 5 ur! Kaj se greš? Kje si bila?" Me je jezno uprašal. "Z Zoey in Kirko smo odšli bovlat in na kosilo. oprosti ker te nisem poklicala. Čisto sem pozabila." "pozabila si name?" "Oprosti" "mhm" "jutri grem z Zoey in Kirkom na plažo" "a ne greva k tebi domov? Kdo je Kirk?" "Novi študent. Ful je zabevan! Ja greva k meni domov ampak prej grem še naplažo. Ok?" "Lahko grem zraven?" "Kirk hoče, da smo sami." "kaj pa jaz?" "ti boš medtem pakiral svoje gate. Lahko noč!" sem mu zavpila in zaloputnila vrata še preden je lahko kaj rekel. Nato sem še malo odprla vrata mu vrgla ven blazino in deko, in mu rekla, naj dades spi na kavču. Jaz sem imela posteljo zase, on pa je spal na kavču. Zjuraj ko sem se šla v kopalnico umit, sem na mizi zagledala listek. Pisalo je...
"Draga Beca!
Če sta ti Kirk in Zoey pomembnejša od mene, pa se z njimi zabavaj! Danes grem z Robert-om in Isabel v kino! Lep dan vam želim (sej ne nasprotno!) GROZNO SE IMEJTE!
Gp John"
Samo zasmejala sem se in se oblekla v kratke hlače in kopalke. Na plaži smo se imeli krasno! Smejali smo se in jedli čips. nato smo odšli še v Luna park. Najbolj nori dan v življenju! hahahaaa res smo se imeli krasno in bil je popolen dan. Povabila sem ju, da gresta z mano k nam domov. Seveda sta privolila. Šli smo k meni po kovčke nato pa smo šli do taxija. Kmalu smo prispeli. mami je bila vesela in oči tudi, da sem dobila novega prijatelja. Kirk in Gal sta se takoj ujela in začela pogovarjat o igicah. Oči pa naju je začel zbadat...
05. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg