Forum
Zbudila sem se v kupu listja sprva nisem vedela kje sem čez nekaj časa sem izvedela , da sem v gozdu.Poleg mene je bila kri mrtvega človeka prestrašila sem se moja prva misel je bila kaj če sem vampirka padla sem v nezavest.
ČEZ ENO URO: Kdo ste? sem vprašala. Bili so čudni ljudje v obraz so bili bledi , ustnice so imeli rdeče oblečeni so bili v črna oblačila .Vprašala sem ali so vampirji . Rekli so mi da so vampirji in da sem zdaj članica njihove tolpe.Sprva nisem verjela takrat pa sem se spomnila kri mrtvega človeka ki je ležal poleg mene.

Boste brali ????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. junij 2013
u123401
u123401
next
15. junij 2013
ok
15. junij 2013
Zdaj sem vedela da sem prava vampirka ampak nisem vedela kako mi je bilo ime. Vprašala sem člane vampirske tolpe povedali so mi da mi je ime Bella. Tekli so meseci in meseci vpisala sem se v šolo vampirjev, spoznala nove prijatelje in fanta Liama. Takoj sva se zaljubila po telefonu sva si pošiljala SMS in tako so tekla leta .
Stara sem bila že 21 let bil je čas za resno zvezo in takrat se je zgodilo.... Nekega dne me je Liam povabil ven.
ČEZ 2 URI
JAZ Anna Anna kaj naj oblečem Liam pride čez eno uro !!!!!!!!!! Anna je boja BFF.
ANNA Nevem obleči tisto črno obleko z srebrnimi bleščicami.
JAZ Ok
ANNA omg kako si lepa Liam bo v nezavest padu.Aja pa naliči se!!!!!!!!!
15. junij 2013
Ne glejte te povezave ker je nisem dobro vnesla !!!! prosim
15. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg