Forum
u28148
u28148
Story se bo šel o neki Rich punci, ki ima izgubljeno sestro, kmalu jo najde in ugotovi, da sta čist drugi osebi :O
Osebce:
Vanessa~glauna oseba
Melissa~Vanessina mama
Paul~Vanessin oče

Pa je še en navaden dan. Navadna sobota! Odprla sem okno in ni bilo nič drugega kot sami promet. Iskala sem trenirko, ki sem jo danes hotela imeti, a je zelo težko najditi eno trenirko v 10 različnih omarah. Sem jo že našla! Oblekla se si jo in si umila zobe. Pogledala sem vse svoje telefone, kar je trajal 20 minut, ker imam 30 mobičov. Tako življenje je, če imaš bogate starše. Pomislila sem o svoji izgubljeni sestri, kako rada bi jo spoznala! Mami mi nikoli noče kaj o nje povedati. Oh, bom šla kar malo ven. Obujem se in grem ven. Vidim, štiri deteljico. "YeY" sem si rekla, zaželela sem si pa, da bi spoznala svojo izgubljeno sestro, to si tako močno želim "Ljubica, pojdi v park, danes je kar lepo vreme," mi je rekla mama. OK ni moja biološka mama, ampak jo imam vseeno zelo rada. Vzela sem kolo in se zapeljala do parka. Bilo je lepo, BUM. V neki punco sem se zaletela. "Sorry, nisem gledala," "Nič hudga," nekaj časa sva se pogovarjali in postali sva dobri prijateljici. Kul oseba je :3

Mogoče zdele ni kej zanimiu, ampak bo
obljubim :3

Next.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. september 2010
u28148
u28148
a Nextam.?
25. september 2010
u26652
u26652
neext.
25. september 2010
u28520
u28520
a nima tak naslou že frka???
bed drgać....
25. september 2010
u28148
u28148
frka kdo???
am, če ma ji reč, da nism vedla ;P
26. september 2010
u28077
u28077
eh sej nč hudga ni izta xD
26. september 2010
u28148
u28148
Ime ji je pa Ula. "Moram domov, kosilo že čaka (:"
"Okej, moj FB pa maš, ane?"
"FB? Prvič slišim, kaj pa je to?"
"Bom prišla tebi in ti ga bova naredili"
Prikamala sem in skočila na kolo in se odpeljala domov.
"Kje si bila?"
"Spoznala sem eno Ula, ki je fuul kul, ali veš zakaj je kul, ker ni bogata in ima drugačne navade...(:"
"Da se mi ne približuješ tisti punci!"
No, ja Melissa jeTEČNA mačeha. Pojedla sem in takoj šla gor. DING DONG! Nekdo je pozvonil. Ni se mi dalo odpreti tako,da je Melissa odprla. Bila je ULAAA! Prisluškovala sem in Melissa jo je nakurla ven. "ZAKAJ SI TO NAREDILA? A SI NORA?" "Jaz sem tvoja mama in odločam ne boš se družila s takimi :/" Tako sem jezna, ej...Nič ne morem delat...znorela booom ):
27. september 2010
next
27. junij 2011
Glasujete prosim za Žiga Mlakarja? http://www.dancers-area.eu/component/acepolls/poll/3-plesno-ime-letosnjegaleta-naj-bo Prosiiiim??Glasujete lahko na 12 ur..
27. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg