Forum
to je že moja tretja zgodbica in odločila sem se , da jih bom pisala izmenično.. ker pa tisti dve nista kaka hita upam da bo šlo v tretjo bolje..
pa začnimo

zaljubljeno sem gledala Jana. v njegovo svetlo zelene oči ki so se iskrile. tudi on me je gledal. bila sva par že teden dni. vem , da to ni veliko toda Jana sem vzljubila na prvi pogled. tako je simpatičen , da mi vsakič zadrhtijo kolena ob njem , moja rožnata lica prelije rdeča rdečca , moje modre oči pa vsak trenutek strmijo v njegove. tako ga ljubim , da pozabljam na resničnost , vedno se mi zdi , da ko sem v njem sem v sanjah. nekej v gradu , kjer sva skupaj , srečna , zaljubljena in tako je tudi do konca najinih dni. leživa med sončnicami katere imam tako rada. tukaj sva se prvič poljubila. njegove ustnice so mehke , da sem se mu prepustila. njegov poljub je bil nežen , in akoo lep , da si želim tisoč njegovih poljubov...todaa , nekdo tej ljubeznii močno nasprotujee in to je...

ali naj nadaljujem to zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2011
aja 2 nexta in nextam , naj vam povem , da bo zgodbica ful zanimiva in boste vneto spremljali , najboljši del šele pride.. dogajalo pa se bo od 14 do 34 leta..bertee
09. junij 2011
u36875
u36875
jaa next
09. junij 2011
next.:*
09. junij 2011
njegov očee.. je strog in mrk človek.. jan mi je povedal , da ga spominjam na njegovo mamo... toda njegov bes je šel predaleč a o tem kasneje... Jan me je zopet poljubil in začutila sem miljon metuljčkov trebuho.. tako te ljubim sem mu šepetala na uho.. on pa se je le nasmehnil inb me poljubljal dokler me niso bolele ustnice... strmel je v oblake.. zdel se mi je zadržan... oče mi je rekel , da če se ne neham družiti s teboj se ti bo zgodilo nekj hudega.. žalostnosem ga pogledala... in kaj ti več pomeni moja ljubezen do tebe ali oče , ki hoče to ljubezen uničiti jo prepovedati.. ha Jan Teran... poglej me... in me je pogledal.. ali v mojih očeh ne vidiš ljubezni ne vidaš kako te imam rada in kako bi rada zjutraj dobila tvoj poljub ko vstanem.. si vsaga ne želiš?? Janov odgovor me je močno zmedel.. rekel je:"preveč te ljubim , da bi te izgubil!" šew preden bi ga lahko vprašala ka to pomeni je že izginil za rumenimi sončnicami
09. junij 2011
kljub temu , sem se močno trudila , da bi se mu približala.. težka naloga častna.. med matematiko je na mojo klop priletel listek.. na nejm je pisalo
draga moja Sally
10. junij 2011
ljubim te močno , toda te nočem izgubiti!našel sem si novo punco! tako , da je med nama konec.. Jan
iz oči mi je pritekla solza.. solza trpljenja.. pogledal sem Jana , ki je strmel vv učbenik za matematiko! ko je bilo konec ure , sem stekla domov .. v svojo sobo , kjer sem se poštno zjokala v blazino i love you... nekdo je divje potral na vrata.. vstopila je mama. misila sem , da si vzorn aočenka odkar imaš Jana toda zmotila sem se... punca kaj ti je??? špricala si šolo.. ostala sem tiho. mama je mi je dala 2 meseca pripora.. toda jaz sem mjorala k Janu.. skočlila se skozi okno in stekla h njihovi hiši. slišala sem prepi!!todaa očee ljubim jo iz vsega srca.. raznežila sem se.. stekla sem v hišo in janu pritisnila dolg strasten poljub.. oče je janu prisolil klafuta , da je jan stekel iz hiše.. brez mene.. ostala sem z največjim okriutnežom njegovoim očetom.. vse kar se spolnim je le besno kričanje in velik bel tovornjak.. od tu naprej bo zgoda , da je n bo govborila Sally ampak jst
10. junij 2011
u37271
u37271
ma men tta ni tk ušeč ona prva je najbolša.
10. junij 2011
u35585
u35585
next men pa je bolj všeč
10. junij 2011
u51999
u51999
že prve dve zgodbice sta kr neki. tta je pa še bol prfukjena

buuuuu

19. junij 2011
next
27. junij 2011