Forum
»Ema pridi takoj dol!« »Ja takoj!« sem zavpila Eleni. Potem pospravim stvari z mize in se odpravim dol. Ko sem hodila po stopnicah sem padla. Zamižala sem in postavila roke pred sabo, da bi se ujela a se nisem. Na koncu stopnic sem se ustavila a sem še vedno mižala. Elena je pritekla me postavila na noge. »Au! Boli!« sem zavpila . Njen trd prijem je v meni spodbudil bolečino in še bolj me je začelo boleti. Od bolečin sem padla na tla in tam obležala. Elena je poklicala reševalce in mi rekla »Ema, Ema vse bo vredu samo zdrži še malo!«. Čez približno pet minut sem slišala sirene od rešilca. Reševalna ekipa me je nesla na nosilih in Elena je bila zraven. Samo to se spomnim. »Elnior!« sem zavpila tako jo kličem samo ob resnih primerih. Elena je prišla v sobo »Kaj je?«. »Nekaj mi moraš povedati.« »Ja kaj?« »Kaj si mi hotela povedati preden sem padla?« V Eleninih očeh so se naredile solze. »Hotela sem ti povedati resnico.« »Kakšno resnico?« sem jo vprašala. Vzdignila je glavo in me pogledala »
17. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
17. avgust 2011
"Nekaj kar bi ti morala že zdavnaj" je rekla in me prijela za roko. "Takrat ko si praznovala 9i rojstni dan sta šla tata in mama s kolesom v hribe. Ni jih bilo doma ob uri kot ponavadi. 5 ur sta zamujala. Začelo me je skrbeti. Ti si že spala. Nato je pozvonil telefon. Hitro sem vzdignila slušalko v upanju da sta tvoja mama in tata. Na srečo je tvoj tata poklical in rekel "
17. avgust 2011
"Povej Emi da sva se odselila v Francijo. Mi-mi dva-va sva-va uj-j-eta-ta v s-skalah-h. Tu-tu sva-a na Manga-gartu-tu..."
17. avgust 2011
kr zbrisalo mi je vse kar sm napisala
17. avgust 2011
u57166
u57166
next... še kar vredi zgodbica
17. avgust 2011
hitro sem poklicala gorsko reševalno. Niso jih našli. Našli so pa dve telesi. Niso vedeli kateri telesi so ampak so mi zagotavljali, da so oni."
17. avgust 2011
Strogo sem jo pogledala "KAKO SI UPAŠ! NISI MI POVEDALA RESNICE! 16 LET IMAM! PA KAJ SI MISLEŠ?! DA MI BOŠ LAGALA?!?!?!?! TI SI JIH UBOGALA IN MI NISIS POVEDALA RESNICE!?!?!?!????" (na postelji) sem zavpila in se obrnila na drogo stran.
17. avgust 2011
" Oprosti."mi je rekla nežno. spet sem se obrnila k njej. Vse sem zblebetala samo tisto, kar me najbol boli ne. Končno sem ji zavpila "OPROSTI?!?! TI MENI OPROSTI?!?!" nato mi je začel naraščati pritisk. Na srečo je prišla mimo sestra-medicinska. Elena jo je prijela za roko in jo potegnila k meni. Ko je videla moj pritisk kako narašča je poklicala nekaj zdravnikov.
17. avgust 2011
Samo Eleno sem videla kako se je hotela preriniti k meni, ker so jo potegnili proč. Nastajala je tema in nič nisem videla. Slišala sem zdravnike, ki so govorili, da mi ne morejo pomagati. Slišala sem svoje srce kako je utrip padal in padal in nastal prazen nič. Videla sem Eleno objokano kako je šla iz bolnice. Čudno se mi je zdelo, ker sem videla moje telo na postelji. Ugotovila sem, da sem sama duša svojega telesa. Nisem hotela pustiti Elene na cedilu zato sem...
17. avgust 2011
sem se spustila v moje telo. Zaslišala sem moje srce, ki je začelo utripati in pritisk se mi je vzignil in zbudila sem se.
18. avgust 2011
Zdravniki so imeli odprta usta in me gledali debelo. " Kaj me gledate? Ali niste videli že vse čudeže?" eden od zdravnikov se je oglasil "Ja ampak ne vseh. Ta je prvi tak primer." je rekel in me še zmeraj začudeno rekel.
18. avgust 2011
ne rekel gledal sm mislna
18. avgust 2011
u57082
u57082
Next.
18. avgust 2011
Vsi so se pogovarjali med sabo samo ena sestra je prišla k meni in mi rekla, da me bo peljala domov. Po 3eh dneh. 3 dni je počasi minilo. Končno me je sestra-medicinska odpeljala h Eleni. Ko sem stopila v hišosem jo videla. Skoraj me je prijela kap. Hitro sem poklicala sestro-medicinsko. In ko sem videla
18. avgust 2011
...
18. avgust 2011
in ko JE videla sem mislna
18. avgust 2011
next
18. avgust 2011
u19911
u19911
next..!
18. avgust 2011
Eleno je poklicala reševalce. Elena je ležala ob zidu z objokanima licama. Ni imela utripa, zato sva jo začele oživljati. Reševalci so kmalu prišli, ker ni daleč od bolnice. Sestra mi je rekla naj počakam tukaj.
18. avgust 2011
u54628
u54628
nextiić
18. avgust 2011
u57166
u57166
next!
23. avgust 2011
u42331
u42331
next dobra zgodbica
29. avgust 2011
Odpeljali so jo v bolnico. Ni bilo prav prijetno biti sam v veliki hiši. Nato so klicali iz bolnice. Bila je sestra, ki me je odpeljala domov. Rekla mi je " Oprosti ampak..." že so mi pritekle solze in potem sem zaslišala Eleno " Oi. Zahvaliti se ti moram. Če tebe ne bi bilo bi jaz bila že mrtva. Ne skrbi. Jutri pridem domov. Moram nehati. Adijo." nato se je oglasila sestra " Jaz sem si vzela dopust do jutri, da poskrbim zate. Adijo." mi je rekla in prekinila.
30. avgust 2011
u57166
u57166
next
12. september 2011
Začudeno dem premišljevala in se spraševala ali sploh poznam to sestro. Skomignila sem z rameni in odšla v mojo sobo. Poklicala me je moja prijateljica Hannah. Kličem jo Hann. Hitro sem vzdignila slušalko in se oglasila. j-jst h-hann

j-oi kaj je in kako si
h-ja jst sm vredi samo neki nujnga ti moram povedat
j-kaj?(sem jo zaskrbljeno vprašala)
h-nekaj hudega
j-kaj? (sem že napol vpila)
h-štiri sem dobila(hann ima same petice in 4 je zanjo1,zato se čustvujem z njo)
j-oooo ubožica popi kozarec mleka in bo boljše čaw
h-čaw

komaj odložim telefon že me kliče neznana številka. Oglasim se in rečem: (j-jst,n-neznana oseba

j-ja halo?
n-vmakni se ker bo še grdo
j-kaj?

v trenutku je prekinilo.
a naj nextam?
19. september 2011
To sem jaz(desno) in Hanna(levo):

Elena:

nekaj časa sem gledala v telefon. Kar naenkrat je zvonec zazvonil. Počasi sem odprla vrata in zagledala sem...

next?
03. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg