Forum
Pisala bom o športnem deklet Maji, ki nekega dne pade in se močno udari v glavo.

- Maja (jst stara 15 let)
- Špela (Majina bff stara 15 let)
- Zala (Majina mami stara 34 let)
- Žiga (Majin očka star 42 let)
- Nik (Špelin fant star 16 let)
Ostale osebe izveste kasneje

Pišem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. julij 2011
No bom začela

Oila sm Maja. Rada tečem,igram raze igre z žogo in skačem. Plešem hip hop treniram gimanastiko ter atletiko.Imam bff Špelo ki ima fanta po imenu Nik.Sama nimam fanta saj nikoli imam sreče v ljubezni.Moji mami je ime Zala očetu pa Žiga, skupaj veliko hodimo na počitnice v druge države. Bila sm že v Franciji, Maroku, Bolgariji, Avstraliji, Turčiji, Rusiji, Španiji, Egiptu, Izraelu Avstriji, na Hrvaškem ter na Madžarskem.

To je bilo nekaj o meni zdej pa začnimo

DRRRRRRRRRRIN DRIN oh budilka aj raje bi jo vrgla skozi okno ampak bo treba ustati. Odhitim v kopalico se ublečem ter urihtam za v šolo. Uzamem torbo in stečem po stopnicah v kuhinjo. Hitro pojem zajtrk in odhitim v šolo. Prvo uro imam kemijo. Špela je uprašana in dobi 3. Drugi dve uri mamo slovo in se ni zgodilo nč tazga do kosila tam sm vidla........................................več zveste v nadeljevaju
14. julij 2011
neext
14. julij 2011
no bom jutr nextala
14. julij 2011
no bom začela
15. julij 2011
Drugi dve uri mamo slovo in se ni zgodilo nč tazga do kosila tam sm vidla fanta ki je imel sanjsko modre oči in rjave lase. Biu je tok lep da sm pristopila do njega in ga uprasala če je nov na šoli. Odgovoril mi je z ja. Nekaj časa sva se še pogovarja.

bom kr napisala o čem

m-jst b-blaž(fant) n-nina(moja sovražnica)

m- no jst sm Maja
b-uou lepo ime jst pa Blaž
m-v katerem razredu si jst sm v 9.b
b- jst pa sm iz 9.a

Zdej pride Nina

n-oila lubi vidm da si spoznu Majico
m-nehej Nina
b-živjo Nina kako si
n-dobr
m-no morm it popoudan mam hip hop
n-čau čau

Končno je konc pouka in grem domov da uzamem stvari za hip hop. Ker se mi ne mudi grem na facebook.Vidm da mam eno prošnjo za prijatelstvo ta je od........ Čigava je zveste v nadeljevanju
15. julij 2011
vrjetn je od blaza ane. no kakorkol next ker je ful zanimiv
02. avgust 2011
ja od Blaža je bla. Sprejela sm jo in takoj me je kliknu. Najin pogovor je pa govoril o ljubezni.

m-Maja b-Blaž

b: ojla kako kej
mobr ti
b: jst sm kul a ssi ze nardila dn hihihihi
m: ja kero uprasane
b:in mas kksnga fannta
m: ne ti mas pa verjetn punco k spremla vsak tvoj korak ne
b:misls Nino
m: ja Nino tisto tecko iz 9.b
b:ja no glej oa jee res mal tecna in ni mi vsec d me skos gleda sam sm enostavno prklenen nanjo
m: zakaj ze a ni tko da hods skup s punco al pa fantom takrat k si zalublen
m: BLAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

pol je sou blaz dol iz fejzbuka. ura je bla 20 do 4-ih. joj kok sm se ustrasla ces 20 min se mi zacne trenig sola pa je na drugem koncu lublaneeeeeeeeeeeee. hitr recm mtki da me more pelat in ces sekundo sve ble pred solo. hitr sm sla v garderobo in se preoblekla in sla telovadnico. prisla sm pravocasno. punce so se še ogrevale. med puncami pa je bla tut ............................................ vse zveste v nadaljevanju potrebujem 2 kometarja
03. avgust 2011
next
04. avgust 2011
next
06. avgust 2011
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttttt
29. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg