Forum
u42341
u42341
TA ZGODBA JE NADALJEVANJE MOJE PRVE ZGODBE:
http://www.igre123.com/forum/tema/popularnost-zivljenje-in-misticno-mesto/19600/

Ampak kaj pa Damon, Sania, Emmett in Anya? Ta misel mi je rojila po glavi ko smo jaz, Erik,Kayla, Alex in Mason leteli v Tennessee. Bila sm razdvojena. To razmišljanje me je utrudilo zato sm pol poti prespala. Ko smo pristali me je Erik zbudil. Napol budna sm izstopila in odšla po prtljago. Tam pa zagledam Damona in Anyo!
J- damon kok sm te vesela
Pognala sm se mu v objem
D- jst sm tut tebe veseu
A- prosm kr fenti ga Anna
S-ja Anna fenti ga. celo pot je najedu
D-ne pa nism
A-ja pa si tečka ena!
E- hey Anna
J-Emm kok sm te vesela
Stopila sm do njega in ga objela
A- a midve s Sanio si pa ne zasluživa objema
J- seveda si
Stopila sm do niju in ju objela. Takrt pridejo pa še Alex,Erik,Mason in Kayla.

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. avgust 2011
u54353
u54353
next
next
next
next
next
next
Nujno i these story
Ti si prava pisatelca
06. avgust 2011
next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext next nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnextnext nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextsuper zgodbanextnextnextnextnextnextnextnext
07. avgust 2011
u31704
u31704
neyt
07. avgust 2011
next
07. avgust 2011
next....
07. avgust 2011
u54788
u54788
next
07. avgust 2011
NeXt!!
07. avgust 2011
u42341
u42341
Pozdravili so se!
Anya in Sania sta me takoj odpeljali na samo!

A- wow tvoj Erik je pa cute
S-mhm. Če nebi bla zasedena ti bi ga uzela
J- to bi mi nrdila čist res?
S-walda da ne!
J-in kako se vama zdi njegova sestra?
A- supr punca zares!
J- men se tut zdi supr! Ampak kaj pa vi tu?
S- Kayla me je poklicala in mi use povedala! Glede selitve in to. Zato smo se odločili da se še mi preselimo
J-pa sej to je čudovito!
A- ane lej gremo zdej do hiše!
Ko smo se vrnili sm vidla da so se Damon,Emmett in Erik odlično ujeli. Ampak Damon more met svojo dozo teženja:
J- in kakšne neumnost si natresel Eriku?
D-nubene!
J- res ??
D-nee! Povn neumnoti kok bivših si mela kok se rada mečkaš z mano….
J- Damon sej veš da je to tvoj konec ane?
D-ne nwem
Takrat pa sm skočila nanga in ga podrla na tla!
J-zdaj veš?
D-samo hec je biu!
J- res?
D- ja
J- no potem pa ok!
Vstala sm in mu pomagala vst. Šli smo počakat taxi. Naročili smo unga ta velkega!! Ampak je bilo komaj prostora za use! Zato sva z Erikom rajši uzela svoj taxi. Supr celo vožno bom preživela z njim!
Med vožnjo sva si z Erikom skoz izmenjevala ljubeznske poglede. Kdaj pa se je še zgodi kakšen poljub! Ko smo prispeli smo zagledali čudovito hišo! No vsaj tukaj je doolj prostora za Nati, Teqilo in Megi. Ja čisto sm pozabila na moje ljublenčeke: Nati je zelo pridna, Teqila si je lepo opomogla, Megi je že ujahana jaz pa sm brez gipsa! Juhu!!! Moji ljublenči prispejo šele jutri.
07. avgust 2011
next
08. avgust 2011
u54788
u54788
next
08. avgust 2011
u54353
u54353
next
08. avgust 2011
next!
08. avgust 2011
next!!!!!!!!!!!
08. avgust 2011
NeeeeeeeeeeeeexT!!!!!!!!!!!
08. avgust 2011
NEXT!!
08. avgust 2011
next !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. avgust 2011
u42341
u42341

naša nova hiša
09. avgust 2011
u42341
u42341
Ampak jutri je daleč in jaz jih tako pogrešam! Odločili smo se da malo pospravimo po hiši. Končali smo zelo hitro. Odpravili smo se v mesto. Bila sm presenečena nad izjemno zgodovino mesta! Celo kino imajo. No sej ni to da sm ena mestna razvajenka ampak vas je majhna, vsi se poznajo in mi smo bili novinci no razn Masona ki je prepoznal vsakega ki je mimo prišel. Odšli smo na sok. Imeli smo se fino. Pozabili smo na vse skrbi. Proti večeru smo se odpravili domov. Čisto izmučeni smo ugotovili da nimamo kje spati! Supr samo še to je mankalo. Za slio smo oblekli postelje in vsi takoj zaspali. Zjutraj smo se vsi zbudili okrog 8. uredili smo si sobe in in čakali da pripeljejo moje lublenčke. Ko so se ob enjatsih končno pripeljali sm bila tako vesela. Končno bo moja družina na kupu. Moji fant,moji prijatelji in ljublenčki. Teqila si je takoj zavzela stol, Natije Damona podila po travniku Megi se je pa mirni pasla. Odšla sm noter mal na računalnik. Morm vidt če sta mi Kristen in Emma že poslali slike iz pariza.in ja dobila sm jih. Wow kok sta uživali. Škoda da nism šla z njima. Saj res nuben še ne ve da sm morska deklca. Morm jim povedat. Ampak kako poveš najbolšim prjatlom da si mistično bitje? Za tako stvar ni priporočnika. Morala se bom pogovorit z Alex.
J- ALEX!!!
A- želiš Anna?
J- prii noter!
Ko se je končno primajala noter sm jo povlekla v kuhno.
A-kaj je?
J-kako si povedala si povedala Eriku da si morska deklca?
A- ammmm… sam je ugotovu. Zakaj sprašujš?
J- ker moram povedat Damonu,emmetu, Sanji in Anyi
A- zakaj?
J-ker jim tega pač ne morm skrivat
A- ok! Že vem
J-povej!
A-ti samo pridi k skednju čez 10 minut
J-pridm
Nism vedla kaj ima za bregom vendar mi je bilo useeno. Ko je minilo mučnih 10 minut sm odšla h skednju. Vsi so sedeli n tleh pri skednju. Alex je stopila do mene.
A- rekla sm jim da jim morš neki povedat ! neki pomebnga
J- ok grem do njih! Recmo da sm pripravlena!
Stopila sm do njih in začela!
J- povedat vam moram nekaj pomebnega. Nočm da me imate za čudakinjo. Ampak to je pomebno da veste in mi pomagate ohrant skrivnost. Midve z Alex sva morski deklci. Predn vam dokaževa morte vedt da se nama izgled čisto spremeni. Jaz postanem blondinka. In prosm brez šal na blondinke.
Z alex sva se ulegli na tla in rekli Damonu naj naju zalije z vodo.
D- z največjim veseljem
Vzel je lambr in naju zalil z vodo. Spremenili sva se in zagledali začudne obraze!
D- odbito! Mata še kšne moči?
J- jst mam glej to!
Iz kapllice vode sm napolnila cel lambr. Vodo spremenila v led, nato nazaj v vodo,nato v gel in nato v nekaj podobnega steklu.
09. avgust 2011
next
09. avgust 2011
u54353
u54353
next
09. avgust 2011
next
09. avgust 2011
Next!
09. avgust 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!
09. avgust 2011
u42341
u42341
Vsi so novico sprejeli zelo dobro. Odpravili smo se spat. Med naju z Erikom se je zrnila Nati in nato še Teqila. Kdo jima bi pa zameru?? Jst ne no noč je minila mirno. Naslednje jutro sm se usedla za računalnik. Nubene pošte! Nuben me ne pogreša. Preseneti me Erik s poljubom za dobro jutro. Odšla sva na zajtrk. Potem sm se odločila da grem na jutranjo ježo. Uživala sm. Ni lepšega kot vetr v laseh. Glede na to kar sm lansko leto preživela mi je ta dopust prav prijal. Ko sm končala z ježo. Sm odpeljala Megi v hlev. Začela sm jo krtačit. Vedno ko sm jo krtačila sm lažje razmišljala. Čez nekaj časa se pred hlevom prikaže Alex. Videla sm njenj izraz na obrazu nekaj groznega se je zgodilo!
J- alex kaj se je zgodilo?
Čisto potiho je povedala šokantno novico.
A- Emma,Kayla,jake in Kristen so umrli!
J- kaj???!!! Kako????!!!!
A- strmoglavili so z letalom. Hoteli so te pridet obiskat sm pa je letal zaradi napake strmoglavilo.
J- to ne more bit res….
Sesedla sm se ob Megin boks. Zdaj vem kaj je pomenilo sporočilo ki sm ga dubla še predn sm zapustila internat. Noo nubenmu še nism povedala ampak je pisalo: Izguba,bolečina in sreča! Zdaj vem kaj pomenita ta prvi 2 besedi kaj pa sreča?? Kdaj pa to pride??? Videla sm kako se mi je erik počasi približeval!
E- srči si vredu?
Počasi sm odkimala.
E- pridi greva v sobo. Lexi saj boš zaprla Megi
A- ja seveda!
Odnesel me je v sobo. Nism mogla več zadrževt sloz. Stisnil me je k sebi. Ko sm se zjokala sm v nejgovm objemu zaspala. Na srečo nism imela nočne more. No saj sm že živela nočno moro. Zjutraj ko sm se zbudila sm takoj odšla pod tuš. Topla prha mi je pomagla da si zbistrim misli. Bila sm žalostna. Poklicala sm starše vendar se kot vedno niso javili. No imam pa vsaj zlato kartico brez limita!!!! Ja to sta mi poslala za 18 rojstni dan. Da se me dokončno znebita. V jedilnici sm srečala Masona. Pozdravil me je in se delal kot da se nič ni zgodilo- ali pa ni vedel. Vseeno mi je bilo. Ko je vstopil Damon ni bil za zajebancijo tko koz vedno! Zakaj se ne pretvarjajo? Tako bi lažje pozabila na dogodek. S skledo polno kosmiči sm se usedla pred TV. Na cnn so poročali o nesreči. Nism želela gledati kako poročajo o smrti mojih edinih sorodnikov (no razn tete in strica). Preklopila sm na disney channel. Mogoče je otročje da gledam disney ampak tam sm vidla nekaj zelo presenetljivega. Emma in Kristen sta začeli snemat serijo! Shake it up. Posneli sta samo 1 sezono. Spet sm zamenjala program. Gledala sm NCIS. In o čem je šel primer : o strmoglavlenju letala. Bila sm jezna! Ali mislijo samo na letala?? Ugasnila sm TV in odšla k Megi. Ko sm vstopila v hlev sm zaslišala tuje hrzanje. Odšla sm pogledat čigav je nov konj. Bila je Selene. Ja tista kobila iz intrnata. Kok sm jo bila vesela. Pa ne zato ker je bila taka lepotica ampak zato ker me je še posebej pomirila. Bolj kot pa moja divja kobila Megi. Osedlala sm jo in odšli sva na ježo. Ja spet vetr u laseh. Isti užitek,svež zrk in ja solze ki tečejo po licih. Ja solze so nove ampak ni mi bilo mar za solze. Kako nej nadaljujm življenje brez svojih sorodnikov??? Ne zdajle ne bom mislila nato! Bila sm odločena da pozabim. Ampak Selene ni mlada zato se je malo hitreje utrudila kot Megi. Razjahala sm in peš sva nadljevali pot proti domu. Za las sm se izognila nevihti. Naslednja 2 tedna sta potekala mirno. Razn pogrebov. Ampak meni gre vedno use narobe. Mislila sm da je že čas za srečo. Vendar sm se hudo motila. Jaz in Anya sva odšli jahat. Anya je včasih trenirala jahanje in je razumela mojo strast. Tekmovali sva do doma. Bilo je kakih 600m. premagala sm jo in bila sm vesela da se končno smejim. Ko me preseneti Damon. Zalije me z vodo jaz pa padm po tleh.
J- To ti zamerim Damon
D- kaj sm pa jz kriv?
Šele takrat sm opazila eriak z lavorjem v rokah. Usmerila sm curk vode vanga. Padel je po tleh naravnost v blato. Posušila sm se in odšla Sanji pomagat pripravljat kosilo. Še dobro da mamo 2 kuharska talenta.sa noben od nas ne zna kuhat-razn sanje in emmetta.
NASLEDNJI NEXT BO KO PRIDM IZ MORJA!! TO BO 24 ALI 25!

with love Emmči
11. avgust 2011
u10862
u10862
next!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. avgust 2011
next
12. avgust 2011
next
12. avgust 2011
next
12. avgust 2011