Forum
Torej...napisu bom zgodbico Izganjalci Duhov...Bo grozljiva hkrati pa tudi zanimiva in mogoče še zabavna.

napišem zgodbicoo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2010
u23904
u23904
dej napiš
13. julij 2010
ok čez pet minutk pridee.
13. julij 2010
XXL
noo ja...bomo vidl
13. julij 2010
je že minl 5 min...
13. julij 2010
Uvod
Ime mi je Luka,sem star 14 let.Imam najboljšega prijatelja po imenu Kristjan,ki je tudi star 14 let.Imam še sestro Saro,staro 17 let.Jaz,Sara,mama in oče živimo skupaj v hiši zraven Meglenega Hriba.V tisti Vasici se največkrat dogajajo čudne stvari,npr. Umori,kraje,izginotja,ugrabitve itd.Nekega dne pa po naših vratih začne nekaj tolčti.
Sara steče proti vratom in jih odpre.Nikogar.Sara si gre nazaj likat lase.Čez nekaj minut še enkrat pozvoni,takrat grem jaz odpret.Ko odprem pa vidim...
Nadaljujem?
13. julij 2010
XXL
jaaa
13. julij 2010
aja pa megleni hrib je kraj sam tko.
13. julij 2010
u20892
u20892
ja
13. julij 2010
ok ko dobim 5 komentarjev drugega uporabnika nadaljujem.
13. julij 2010
JA,Plis Next ful dobr!
13. julij 2010
naprej
tako0j!!!!
13. julij 2010
2. del
Ko odprem pa vidim samo poštarja Samota,ki naj je prinesel pošto.Pošto sem vzel kar jaz,ker sta starša v službi.Jaz sem prejel majhno kuverto,Sara pa 10 kuvert.Od 10 drugačnih oseb.Sara je takoj vse kuverte odprla,toda prejela je le kup ljubezenskih pisem od fantov iz njene šole.Sara je vse pometala v smeti,ker je zaljubljena v le eno osebo v njeni šoli.To je bil Miha,šarmanten mladenič,istih let kot ona.
Potem pa končno jaz odprem mojo kuverto in ko vidim kaj piše na kosu papirja ki sem ga prejel sem skoraj otrpnil. »Saraaaaaaaaaa!Pejd sm!«sem zaklical. »Ja no!Mau boš pa že počaku!«se mi je zadrla v odgovor.Ko je čez 15 minut prišla(-.-)sem ji pokazal pismo.Skoraj jo je kap.Pisalo je....
Neext?
13. julij 2010
u20892
u20892
ja
13. julij 2010
ok nou del čez cca. 15 min.
13. julij 2010
u17459
u17459
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt pliiiis
13. julij 2010
Na pismu je pisalo:

Imam tvoje starše.Pridi ob polnoči pred cerkev na Meglenem Hribu.Z seboj lahko vzameš kogarkoli,saj ti v vsakem primeru ne more nihče več pomagati...
Sara je zraven stala z odprtimi ustmi,tako ji je ven tekla slina. »Fuj!Nehi že!Danes ob polnoči greva skupaj!«sem ji rekel. »Halo?!A ne veš da grem danes na zabavo s prijateljicami??Ni šans!Pa še Miha pride...« se je zamislila Sara. »Za najine starše gre!!Z Mihom lahko greš kdaj drugič!Toda danes greva skupaj!« sem odločno rekel. »In kaj če se umažem?Veš kako grozno je to?!In če me bodo ljudje videli?« je protestirala. »Glej obljubim ti,da se ti ne bo nič zgodilo.Pa še zmenek z Miho ti bom zrihtal!Zmenjeno?« sem v upanju vprašal. »Ok noo...Naj ti bo,ampak zraven mora biti še Kristjan,da me bosta varovala!« je rekla. »Ok,ga bom poklical.ob 11ih te zbudim.« »Ok.Adijo!« je odvrnila Sara in se šla nazaj ličit.
Komaj sem se dodobra naspal,je budilka že začela zvoniti.Dvignil sem moje težke kosti iz postelje in se oblekel.Sara je kot vedno smrčala na ves glas.In ko smrči pomeni da je nikakor ne moreš zbuditi.Poskusil sem jo dregniti,brcniti,žgečkati in celo CD Lady GaGa ni pomagal!Na koncu pa sem jo le zbudil z kozarcem ledene vode.Hitro se je stuširala in preoblekla,potem pa je šla v sobo kuhat mulo.Medtem je prišel Kristjan in odpravili smo se.Megleni Hrib je bi oddaljen kakih 5 minut.Počasi smo hodili mimo pokopališča,ki je ležalo tik za našo hišo,ko pa je nehaj zaropotalo.
Neexxtt??
13. julij 2010
kaj ti fejkaš od kattTHEkitty
mislm ku ma now profil
pa piše skor isto zgodbo
drgač pa cool
nadaljuj!!!!
13. julij 2010
Obrnili smo se.Videli smo samo mačko ki je skočila iz pokopališke ograje.Oddahnili smo si.Ura je bila 5 minut do polnoči.Morali smo pohiteti.Čez 2 minuti smo že videli cerkev,ki se zloglasno dviga na hribu.Začelo je deževati.Ura je bila točno polnoč.Čakali smo pred cerkvijo.Naenkrat je iz cerkve prišel star možak,ki je spregovoril: »Muahahahahah,pa ste le prišli!Kako vas je lepo videti!Vajina starša sta notri privezana.Nad njima je sekira.Če se kdorkoli od vas sumljivo premakne se lahko poslovite od staršev.Kristjan je pljunil.V možaka.Ko se je možak obotavljav z Kristjanom sem jaz stopil za možaka in mu zlomil vrat.Slišalo se je le krc!krc!krk! in možak je že bil na tleh.Stopil sem na njega in ga še malo poteptal.Šli smo iskati starše v cerkev,toda nekaj nam je bilo na poti.Naenkrat je bilo v cerkvi na stotine duhov,ki so se vili okrog nas.Na smrt nas je bilo strah.Potem je glavni duh,ki je bil že starec spregovoril: »UBIL SI NAŠEGA VARUHA!IN ZA TO BOŠ PLAČAL!« in medtem je gledal v mene.Pognal se je v nas in nas hotel zabosti,toda spretno smo se umaknili,hitro rešili mamo in očeta in zbežali,kolikor so nas nesle domov.Doma je oče predlagal,da jutri ne gresta z mamo v službo toda pokličejo izganjalca duhov in pridejo zadevi do dna.Jaz sem samo padel v sen,Sara se je pritoževala da je umazana in je kuhala mulo,Kristjan pa je odšel domov,saj je njegove starše zelo skrbelo za njega.Še vedno je deževalo.Počasi se mi je meglilo pred očmi dokler nisem padel v spanec.
Nadaljujem?Pa kej napište kako vam je pa kaj bi radi vidl v zgodbici.
13. julij 2010
XXL
next no
13. julij 2010
koment??*
13. julij 2010
XXL
ja sej je dobra
13. julij 2010
XXL
evo maš že koment
13. julij 2010
Sanjal sem o tem kako me je neznana oseba ponoči zgrabila in me odnesla na pokopališče in me položila v krsto.Poskušal sem zbežati toda oseba me je zvezala.Ko sem se zbudil nisem mogel verjeti,toda bilo je resnično.Bil sem na pokopališču v majhni sobici zvezan.Spomnil sem se da imam v žepu švicarski nož.stegnil sem glavo in ugriznil v njega.Z zobmi sem izvlekel nožek in z nožkom v ustih sem začel rezati vrv.Ko sem bil svoboden sem odprl vrata.Bilo je okrog 4 zjutraj.Hitro sem zbežal domov in sem sestri pripovedoval kaj se mi je zgodilo. »Jaja.Glej,če smo srečali možaka in duhove malo prej,se ti ni zdaj treba norčevati iz tega.Zdaj me pa pusti spati.Ulegel sem se v posteljo in razmišljal.Kmalu sem tudi jaz padel v svet sanj.
»Zbudi se!Ej!Dej no!Nujno!«.Sara se je sklanjala nad mojo posteljo in me klicala.Počasi sem se zbudil in jo vprašal: »Kaj pa bi rada?« »Pridi!« mi je odgovorila in stekla v dnevno sobo.Počasi sem prišel tudi jaz.Tam sta bila mama,oče,Sara in nek možak.Možak se mi je predstavil: »Živjo,jaz sem Tim.Sem izganjalec duhov.Ravnokar sem prišel.« Predstavil sem se mu. »Mi lahko podrobno razložiš kaj se dogaja?« me je vprašal Tim. Povedal sem mu vse kar se je do zdaja zgodilo,vključno z tistim ponoči,ko sem se zbudil na pokopališču. »Čudna zadeva,ni kaj.Podrobneje se bom vsega lotil.Se slišimo!« je rekel Tim in hitro smuknil skozi vhodna vrata. »Čuden možak,ni kaj.« je prvi spregovoril oče.Naenkrat so se tla začela tresti in pojavila se je ogromna luknja sredi dnevne sobe.Odspodaj je bil pekel.Vse je gorelo.Naenkrat se je iz luknje stegnila roka in zgrabila Saro za nogo.Sara je zakričala.Pomagal sem ji,da se reši.Toda medtem ko sva se z Saro trudila se je stegnila še druga roka in potegnila not očeta.Slišali smo samo krik in luknja je izginila. »Mislim,da imamo opravka z duhovi IN demoni obenem.« sem rekel.Naenkrat so skozi vrata prišli duhovi in tisti možak,ki sem mislim da je že mrtev. »HAHAHAHAHAHAHAHA ALI SI MISLIL DA SEM MRTEV?NISEM!DUHOVI SO MI DALI ELIKSIR ŽIVLJENJA IN TAKO SEM SE ZBUDIL IZ VEČNEGA SPANCA!IN ZDAJ BOM UMRL« je starec vreščal.Naenkrat se je pojavil Tim z čudno napravo v roki.Vključil jo je in vsrkal vse duhove notri.Onesvestili smo možaka in odpeljali smo ga na policijo.
13. julij 2010
boš umrl*
13. julij 2010
XXL
'looooool ampak ok
13. julij 2010
ok.nadaljuj
13. julij 2010
dejte!!
13. julij 2010
Na policiji nam seveda nič niso verjeli,češ da pustimo ubogega možakarja pri miru.Možaka smo zaklenili v sobico na pokopališču,duhov iz naprave pa nismo izpustili.Enega dne se Sara spomni: »Ej!Luka!Kdaj bova z Mihom šla na zmenek?« »Danes ob 8ih v Discu.« sem ji odgovoril. »Hvala hvala hvala hvala hvala ti!Najboljši brat na svetu si!« mi je prisrčno odgovorila in se šla kot vedno ličit,tuširat itd.Jaz se uležem na posteljo in premišljujem.Že en teden ni ne sluha ne duha o mojem očetu.Le kje bi lahko bil?Zadevi moramo priti do dna.Še danes.S Kristjanom bom šel ob polnoči v cerkev klicati hudiča.Z starodavnim obredom ga bova priklicala in vprašala kje je najin oče.Malce bo tvegano,toda vsaj Sara naju ne bo mogla zatožiti.Naenkrat postane vse temno.Na steni vidim z UltraVijolično svetlobo napisano:

NE HODI V CERKEV!

Ustrašil sem se.Naenkrat se je s krvjo začelo pisati besedilo:

OPOZARJAM TE!NE HODI V CERKEV!

Naenkrat je postalo vse normalno in pred mano je bila Sara. »Adijo!Še enkrat hvala!Mwa!« se je Sara poslovila.Malce sem še premišljeval o zdajšnjem dogodku potem pa sem se odločil da bom kljub opozorilom odšel v cerkev,saj gre za očeta.
Naprejj?
13. julij 2010
koment?*
13. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg