Forum
u143124
u143124
Vsi pišete zgodbice boš pa jaz eno. Ker imam rada vampirje, vam bom tudi neki o njej pisala.
Dodala bom malo anketo. Skratka preberi si prvi del in nato izberi odgovor. Ne bom užaljena.

Kakšna se ti zdi zgodbica in a jo naj nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2013
u143124
u143124
1. del "Kaj sem"?
Bi je en navaden spomladanski dan. Sonce se je prikazalo na vsake toliko časa. Nevem zakaj ampak raje imam dež. Sedela sem v šolski klopi. Sama sem pozabila omeniti. V razdredu in sploh na šoli, sem veljala za eno največjih čudakinj. Takšna pač sem. No kakorkoli profesor je spet nekaj blebetal o onih mrtvih ljudi. Bili smo pri dolgočasni zgodovini. Na pol sem spala. Profesor je bil star kot cel svet. Zdelo se mi je, da bo vsak čas umru. Razlagal je tako dolgočasno, da bi še dojenček zaspal zraven. No jaz sem skori tudi vsak čas. Nenadoma pa pokliče "Rosalie Black"! Rosalie mi je bilo ime. Kakšen dolgcajt! V tem letu me je poklical najmanj 1000-krat. Dobro je vedel, da bom dobila dvojko. No kakorkoli kot zombi sem se privlekla k tabli. A ravno v tistem trenutko je zazvonil šolski zvonec. Vsi so ga čakali. Jaz še najbolj. Vrjemite. Vsak dan ko sem prišla v šolo sem se vlekla kot megla in potem vsak dan ždetih v klopeh po osem šolskih ur sama muka. Komaj sem čakala, da je konec tega dne. Vsak dan se preživela s težkim naporom. Moje življenje je bilo najtemnejše od vseh na svetu. Res vam pravim od drugih sem se v vseh stvareh razlikovala.
Pri kosilu sem jedla spet ono ogabno brokolijevo juho. Seveda se kot vsak dan kosila sploh nisem dotaknila. Mislim! Kdo bo pa jedel te ogabno nagnusne čorbe?! Jaz že ne! Proti domu sem hodila pravzaprav sem se vlekla kot megla. Ko sem prišla domov me je pozdravil moj črni maček. Mama me je imela tudi za čudakinjo. Očeta pa sploh nisem poznala. Pravzaprav mi mama nikdar ni nič kotela govoriti o njem. Milim kdo se pa he hotel pogovarjati z mano. No pustimo ti. Moj maček Flash, mu je bilo ime je bil moj najboljši prijatelj. Sej vem že me imate za čudakinjo. Ko sem hodila po razadajočih stopnicah, me mama sploh ni pozdravila. Kot ponavadi seveda. Čudaštvo sem najbrž podedovala po njej. Ko sem prispela v sobo sem se vsedla za računalnik in začela pisati nalogo. Vse podatke sem poiskala na računalniku. V šoli res nisem preveč blestela. Skupaj sem čečkala nalogo o onih mrtvih ljudeh, zgodovini hočem reči, zračunala neke vlomke pri matematiki in pri angleščini sem morala napisati spis v svojem bednem živlejnju. Ko sem končala (v nalogo nikoli nisem vložila preveč truda). Sem kot ponavadi zrla skozi okno in božala svojega mačka. Tokrat prvič, res prvič, sem v naši okolici opazila nekaj... Ali sem imela privid. Ne sedaj sem natančno videla! Ne boste vrjeli, nisem morala vrjeti svojim očem...!
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg