Forum
u76785
u76785
Vem da je že dost zgodb,a jaz bom se vseeno preizkusila v pisanju, če bodo napakice mi prosim oprostite..
Upam da vam bo všeč moj način pisanja:

No bom kar začela..

"Emi utišaj glasbo telefoniram!" sem se zadrla na svojo starejšo sestro, ta pa seveda ne bi bila ona če nebi glasbe navila še glasneje "Emi pogovarjam se z očetom!" utišala je glasbo in z očetom sem se lahko spet pogovarjala v tišini, a ne za dolgo saj je v sobo prišla Emi, a začuda je ostala tiho saj jo je zanimalo kaj bo rekel oče ko ga bom vprašala če z Emi lahko pridevi naslednji teden za celo poletje k njemu, a zadost o tem zakaj je Emi v moji sobi,"Oči a lahko z Emelij pridevi naslednji teden na počitnice k tebi v Ameriko?" no končno sem ga vprašala,čeprav sem poznala odgovor, oče je rekel,da lahko sem po desetih minutah poslavljanja od očeta povedala Emi,obe sva začeli skakati in se veseliti saj to pomeni da bova počitnice preživele pri očetu v Ameriki in da se bova vsaj za dva meseca znebili Alena,v sobo sta prišla mami in Alen začudeno sta naju pogledala,saj Emi ni bila nikoli v moji sobi " Kaj se tukaj dogaja gospodični?" naju je vprašala mami in midve sva ji v en glas zakričali " čez počitnice sva pri očiju!!" mami je prebledela saj se z najinim očetom ne razume, kdo pa bi se lahko razumel z svojim bivšim partnjerjem? ah pa tudi to ni nič takega mami in oči sta se pred devetimi leti ločili tedaj sem jaz imela komaj pet let Emi pa sedem, ja Emi je dve leti starejša od mene zato je stara šestnajst let in že obiskuje gimnazijo, a pustimo še najino biografijo in se posvetimo mamici, ko je mami dojela da se za počitnice selima k očiju je sklicala krizni sestanek v hiši na katerem po najinem mnenju z Emi nebi smelo biti Alena saj on ni ne najina družina ne stanovalec te hiše in to sva jasno in glasno povedali " Mami kaj pa dela Alen tukaj na kriznem sestanku hiše/družine? Saj on ni ne najina družina ne stanovalec v tej hiši!" " Emelij, Keiti sedaj pa sta prekoračili vse meje, tako več ne gre naprej! A se bosta kdaj spremenili? A se bosta kda sprijaznili da je Alen del naše družine?" " Sonja, a midve sva prekoračili vse meje? ti si jih ko si v to hišo brez najine vednosti pripeljala tega izmečka,a midve bi se morali spremeniti? kaj pa če bi se ti? Ne nikoli ga ne bova sprejeli saj naju niti nisi vprašala če ga smeš pripeljati v hišo, niti predstavila ga nisi, samo ko sem se nekega jutra prebudila in sem se hotela v kopalnici urediti je iz kopalnice prišel on v samih spodnjih hlačah,daj mami no to je višek!" ko sem mami poklicala po imenu sem videla da sem ji stopila na žul " Keiti!!! dovol! za vedno se lahko odseliš k očetu v Ameriko, lahko se začneš drogirati lahko se ubiješ a Alen ostane v hiši! tako bo dokler bom jaz plačevala račune v tej hiši." bobrala sem se iz jedilnice odšla sem v sobo in se pogledala v ogledalo. Moji blontni lasje so bili razkuštrani modre oči so spustile nekaj solz,moje dolge noge so se šibile in moje ustnice so povsem izgubile barvo.Ko sem se tako gledala v ogledalu sem si sapa pri sebi rekle " Keti ni vredna tega pusti jo naj ga ima a tebe ne bo imela"

moje misli je prekinila Emi ki je ravno vstopila v sobo.Njeni dolgi črni lasje niso bile več ravno počesani in njene velike rjave oči so bile polne žalosti, ni si bila podobna,

" Keti kaj bova? " me je vprašala z žalostjo v glasu " Še vprašaš kaj bova? jah še en teden jo bova poslušali pol pa bova odšli v Ameriko v očetu in tam ostali saj ima veliko vilo, za tri ljudi de dosti preveliko" tako sem ji odgovorila " okej ej zdaj pa ti morem pokazat novega fanta v našem letniku, in kakor vešš gremo skupaj z osnovno na tisti izlet na morje" odšli sva do mojega prenosnika Emi še nisem utegnila odgovoriti ko je v sobo stopila Sonja. " Keiti nisem mislila resno oprosti punčka" to je rekla in se mi približala a jaz sem samo stopila dva koraka nazaj " Sonja kaj te niso naučili da misliti pomeni nič vedeti? " " Keti ne bodi tako brez čutna do mene saj sem jaz le tvoja mati!" " Ne kliči me Keti niti Kati ali kako drugače, ah ja sedaj pa sem jaz brez čutna, kdo pa je zamenjal ljubimca za hčerko? Sonja sedaj pa izgini iz moje sobe!" " Ampak..." nisem ji pustila da bi povedala do konca saj bi se drugače zlomila in začela jokati pred njo " Takoj!" tako je Sonja ki si ni več zaslužila vzdevka mati, odhajala iz moje sobe, sem gledala njene kraatke črne lase kako ji padajo na vrat, njenih zelenih oči več nisem videla, a vedela sem da ji je vseeno za svoji hčerki,
jaz mislim da že vse življenje a Emi zatrjuje da ne da ji ni vse življenje ampak samo teh zadnjih nekaj mesecev odkar ima Alena vseeno za naju. Mi dve z Emi sva se vrnile k računalniku in Emi mi je pokazala prečudovitega z eno popolnega fanta. Ne profilni je imel je blontne srednje dolge popolne lase njegovih oči nisem videla sem pa vedela da so popolne tako kakor on sam,videla pa sem njegove sixpacke.

V svojih mislih sem si govorila Kati ne zaljubi se v sošolca od svoje sestre. Emi mi je še zaupala da v Ljubljani ni srečen in da resno razmišlja o selitvi k svoji mami v Ameriko ki živi z njegovim bratom in njenim novim fantom,ki je baje prafa faca in da bo čez počitnice samo a obisko pri njima da vidi če mu bo ušeč in potem se bo po verjetnosti preselil. "Emi kako pa vse to veš? in kako dolgo ej Matej ( tako je ime fantu) že v vašem letniku?" Emi ni imela časa da bi mi odgovorila saj sem spet spregovorila jaz " Aww kako je popoln! Zakaj nisem starejša?" nisem se zavedala da sem to rekla na glas " uu nekdo pa je zaljubljen :33, to vem tako ker skupaj sediva pri kemiji, biologiji,slovenščini,matematiki in umetnosti, na naši šoli pa je komaj en mesec" " Emi ja zaljubljena sem samo pšt o tem okej? Srečnica kaj bi dala da bi bila na tvojem mestu! In kdaj si mi ga mislila predstavit?" naj vam nekaj povem z Emi sva best frendici nimava dugih best frendic saj sva spoznali da se lahko zanesevi samo ena na drugo "Tako kot če sen že komu kdaj že kaj povedala? A zamenjavi? saj se sam še en teden in ta teden smo na morju skupaj! Am... Sedaj?" tako je odgovorila " Ah moja Emi kaj bi jaz brez tebe? super Emi a grevi spat?" " Umrla bi x'D A ej grem jaz v gvojo sobo" " Emi ostani pri meni in danes in jutri prespi primeni v ponedeljek pa tako ali tako grevi in se vrnevi v soboto pozno zvečer v nedeljo pa imava let" Emi se je ootavljala nato pa privolila " Emi imam eno zamisel ka ko bi pogledali Trojo?" v EMijinih očeh sem videla tist preblisk sreče poplnosti ko sem omenila Trojo saj je Troja najin najljubši film posebaj Bred, pri tistem delu ko ga obijejo se tako jokvai :'( " še vprašaš? predvajaj že!" Ko sva ga pogledali sva obe zaspali saj je bila ura že 1:10 zjutraj.

Slikca ki je na nad mojo posteljo :$

To je bil mal dalš del da zveste o čem se gre in želim vam veselo branje :$
[img]http://data.whicdn.com/images/22276573/0032f8yp_large.[/img]
Želim vam veselo in zanimivo branje
05. februar 2012
Neext .!
06. februar 2012
Neeext.
06. februar 2012
u76785
u76785
Jutr bom nextala vredu?
06. februar 2012
u76785
u76785
[img]http://data.whicdn.com/images/20628016/tumblr_lu9g3gyZif1qgx6jto1_500_large.jpg[/img]
No zdaj bom napisala en kratek del *
Emi se je zbudila in tako zbudila tudi mene,"pejt se uredit ker čez eno uro pridjo po naju" " Vredu" tako sem odla v svojo garderobno omaro tam sem že na kovčku imela pripravljeno oblekco zraven nje pa čevlje s peto.
Ko sem se oblekla sem kovčka odpeljala iz omare na hodnik sama pa sem odšla do Emine sobe, tam si je Ema oblačila jakno in o mi je povedalo da je nared in lahko grevi " Emi s kom pa se bova peljali?" "Matejev oče prid po naju" " Matejev?!? kaj si ti normalna?" ni mi odgovorila saj se je pred našo hišo ustavil avto in mi dve sva odšli ven tam pa naju je že čakal Matej, bil je še lepši kot na slikah, skoraj sem padla na tla a m je Emi zadržala saj ni hotela,da se osramotim,na uho pa mi je povedala da se bova še o tem pogovorili.Matej je dal najin kovčke v pritljažnik sam pa sedel na sprednji sedež " Emi s kom boš sedela na busu jo je vprašal " z Rokom ti?" " ah saj res, nevem kaj pa ti Kati s kom boš sedela?" " mislila sem sedeti z Emi a ona očitno sedi z Rokom" " a bi sedela z mano?" " lahko :$" vzela sem telefon in napisala sms Emi " Emi kdo je ta Rok? in zakaj boš sedela z njim in ne z mano?" Emi se mi je približala in mi pokazala sliko fanta predvidevala sem da je to Rok
[img]http://data.whicdn.com/images/11864309/tumblr_lmw5m83ViU1qeuwilo1_400_large.jpg[/img]
Dobila sem sporočilo bilo je od Emi " to je Rok in on je moj fant od včeraj in zato sedim z njim"
Hotela sem ji odpisati a smo se že usavili zato samo izstopili iz avtomobila Matej je odšel k svojim "prijateljem" jaz pa sem se pogovarjala z Emi " in kdaj si mi nameravala povedati? in kako to da Maej že ve?" " bubica moja ne razburjaj se Mateju sem povedala danes zjutraj saj sva zelo dobra prijatelja tebi pa sem nameravala zdajle" nisem ji odgovorila saj so prišli učitelji in rekla da se moramo postavit v vrsto s parom s katerim sedimo Rok je prišel k Emi Matej pa k meni, vse punc so ga začudeno gledale še bolj pa mene saj nisem veljala za naj popolarnejšo punco.Ko je Matej prišel do mene, se je sklonil nad mano in mi... next?
07. februar 2012
u76785
u76785
Ni mi prijelo slikc.!! -.-" uh kako me to razjezi.! -.-"
07. februar 2012
awwwww sweet pa čist dobr pišeš ;D < 3
*_____* pixe so lepe sploh 2 tlele k je arrr : $$$
07. februar 2012
Neext .!
08. februar 2012
u76785
u76785
Se opravičujem ker nisem včeraj nextala bom danes :3
Sklonil se je nad mano in mi na uho zašepetal da sem lepa, zardela sem saj nisem pričakovala tega od njega. " otroci sedaj pa dovolj klepetanja!" vsi smo utihnili in odšli smo na avtobus, tam nas je že čakal šofer Marijo.Do kopra smo se vozili natanko 5 ur z Matejem sva poslušala mp4 in si pisala sms-je.Povedal mi je da sem mu zelo ušeč in da bi me rad bolje sspoznal zato sem mu povedla nekaj o sebi.Prišli smo v Koper in tam smo odšli v hotel v sobi sem bila skupaj z Emi, Rok in Matej sta bila skupaj v sobi saj sta zelo dobra prijatelja. Večer smo se skupaj odpravili na sprehod in tam sem zagledala njega... nex? vem kratek in beden next x'D
10. februar 2012
u78495
u78495
Sploh ni beden.! Izpopolni kratkost.! c.Njekstt.!
12. februar 2012
u78495
u78495
Deeeej njeeekst nooo.!
25. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg