Forum
ime mi je laura. stara sem 13 let in imam življenje obrnjeno na glavo! danes je 1. šolski dan in moram spet v šolo! o neeeeeeeeeeee. med počitnicami sem vsaj lahko poležavala na travi s svojim grdim telesom. sicer zares čudno izgledam ampak da se mi vsi smejejo kjer koli sem... potem pa je na vrsti to da me TEPEJO! hotela sem se vpisati na karate, da jim pokažem da se z mano ni za igrati, pa se mi je učitelj za karete smeju in rekel da ni čudno da so taki. morda bi bilo zame najbolje da grem delati za čistiklo, pa ne ve niti če bo to šlo! joj kok take predrzne ljudi sovražim! zdaj pa se vrnimok šoli. danes je privi dan. odprla bom vrta šole in že zaslišala posmehovanje in oprvljanje. stopila bom v svoj razred in vsi me bodo začeli pretepti in govorili zakaj sem sploh v tem razredu! zaljubljena sem v jakata! on je tok lep... vedar me bo tudi on tepel! no potem bo kosilo in vsi me bodo obmetavili s hrano... pred lani sem bila lepa in vsi so se hoteli družiti z mano. jaka pa je bil norn name! naj manj priljubljena sara pa je bila vseeno samo deležna posmehom... ampak to je preteklost. zdaj je tudi sara taka kot vsi vsali. zdaj pa je ura na srečo le 7:00. šolo mam itak čiz blizu. mama me noče prešolati. z mano se še učitli grdo obnašajo, in too tako da ko dobim 5 mi dajo 4. če pa mi slučajno dajo 5, pa začnejo pluvati po meni ko grem dol, ostali pa se le smejijo!
NEXT?

naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. november 2010
a bo kdo kmentiru?
18. november 2010
o na žalost moram počasi v šolo! ko bi vsaj bila še počitnice! zdaj se moram pripraviti na najhujše! vzela sem torbo notri pa dala slovenščino in matematiko ter se napotila proti šoli. odprla sem vrata šole in zaslišala na 1.000.000 in 1.000.000 posmehov. potem sem hotela iti po stopnicah ko je en za mano zaklical: "kje si dubla toliko mazolov?!? ali si se valjala pa so se te prijeli." sklonila sem glavo in šla naprej. potem je prišel nasproti mene jaka. žalostno in zaskrbljeno ter osvajalno sem ga pogledala on pa je rekel sej bo in se začel smejati. še sem gledala za njem in vame se je zabil nek devetar ki je kar debel. odneslo me je po stopnicah dol in sem se zabila v jakata. vstala sem se si popravila očala in odšla naprej. ker pa sem tak štor mi je spodrsnilo in sem padla po stopnicah dol pod klopco kjer so bili bebci ki so se mi smejali. nihče ni vprašal kako sem, le ležala in ležala sem na tleh.

NEXT? 1 komentar
18. november 2010
a bi kdo brou?
19. november 2010
Jazzz ☺☺
12. avgust 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg