Forum
Heii punce pisala bom zgodbo o punci ki je bla prej fuuuuuuuuul sovražena na šoli pol pa........berte pa bote vidle ^.^
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Njegovo toplo telo me je grelo in počutila sem se kot v raju. Še enkrat me je poljubil in se mi zazrl v oči. Njegove tople rjave oči so izžarevale vso ljubezen in toplino ki jo lahko premore. Počutila sem se kot da zanj obstajam samo jaz. Želela sem se mu priviti v objem pa…..zazvonila je budilka. Ahhh kako sovražim ta zvok !!! Malo se predramim potem pa pomislim da sem spet sanjala o nemogočem… Vstanem in se pogledam v ogledalo.Rečem si : » poglej se nihče te nikoli ne bo imel grozna si!!«

boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. julij 2012
bom napisala še neki
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ah pozabila sem povedati sem Sasha Mastran stara sem 15 lej in ravno zaklučujem 9razred obupne šole. Vsi me zbadajo piflarka in podobno. Nevem kaj sem jim storila žalega razen tega da se boljše učim in….Ja to bo to. Imam ZELO strogo mamo, preveč zaščitniško ki mi ne dovoli prav nič ,moj prosti čas pomeni: UČENJE! Očeta pa nimam saj naju je z mamo zapustil ko sem bila še majhna. Mama ima sedaj novega partnerja, sicer nista poročena živi pa pri nas. Včasih se mi zdi da je on kot njen kužek ona pa stroga gospodarica.Ne kličem ga oče ampak samo stric Mike ali pa samo Mike. Imam tudi malega bratca po imenu Nino. Veš čas se dere in upije, in ko se že zamislim zadreti nanj se spomnem da je le še majhen fantek. Star je komaj 3leta.
Glede mojih sanj pa….uh to je pa težko....povedati moram da sem do ušes zaljubljena. Pa ne v kateregakoli fanta on je…on je najbolj popularen na šoli…ampak zakaj bi pogledal mene če je še toliko drugih.Lepo pa bi bilo če bi me Jake res kdaj imel rad…le zakaj si delam utvare to se nikoli ne bo zgodilo.
Imam samo enega prijatelja to je sošolec Tilen ampak on je piflar pa še v mene je zaljubljen stalno mi dela sramoto -_-.
28. julij 2012
nextam?
28. julij 2012
Jaaa
28. julij 2012
Js:

mami:

očim:

tilen:

28. julij 2012
upsi >. mama ni pravilna
28. julij 2012
evo mama:

nextam za prvo bralko:
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Še nekaj časa sem se gledala v ogledalo in se nato uredila.Vzela sem ključe in stopila skozi vhodna vrata . seveda me je pred njimi že čakal tečni Tilen. Na vse zanje le ni bil tako slab. Rekel je da gre do bližnje trgovinice da si kupi nekaj za popit jaz pa sem se napotila naprej.Vsaj sramote mi ne bo delal sem pomislila. Mislila sem že da bo kolikor toliko vesel dan ko sem pred šolo zagledala…
28. julij 2012
nextam?
28. julij 2012
u40060
u40060
next
28. julij 2012
u99954
u99954
next
28. julij 2012
jutr zjutri nextam < 3
pa mal oglašujte če se vam da :*
28. julij 2012
nexttt ful nai pisatelca si ress - SVETOUNO
28. julij 2012
u100749
u100749
next
28. julij 2012
hvala useem < 33333 evo nextam
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koga drugega kot Sanjo in njene mrhe. Sanja je razredna mrha bolje povedano z vsakim gre v posteljo.Zaradi tega je zelo popularna in seveda sm jaz glavna tarča posmehovanja. Mimo nje poskušam iti kot da je ni ona pa se seveda ne more zadržati in reče: »Kje imaš svojega ljubčeka Tilna …ali pa saj je gej«.«Saša hodi z gejem hahah«.Dovolj je mam si mislim in ji rečem:« midva nisva par to lahko tudi dokažem!«Kot da nebi moglo bit hujše ravno prileti Tilen in ker je bolj neroden pade in se zvrne na mene.Samo to je še manjkalo. Seveda se mi vsi smejijo Sanja pa reče:«Živi dokaz da je ljubezen lepa…in da nista par whahahah« Kurba si mislim najrajši bi ji prisolila šamar da bi jo kar odneslo. Če še res vse skupaj ni bilo dovolj je moral vse to videt tud Jake.Ko sem končno nekako spravila Tilna z mene sem ga vsa jezna nadrla in odvihrala proti šolskih vratom. Vsi so buljili v mene kot da sem padla z Marsa.Med uro je bilo tako dolgočasno da je pol razreda spalo . Joj danes je bil peklenski dan do zanje ure ko je v razred…
29. julij 2012
nextam? 3nexte
29. julij 2012
u99954
u99954
next
29. julij 2012
u100430
u100430
nexxxxtttt
29. julij 2012
u40060
u40060
Next
29. julij 2012
u96539
u96539
next
29. julij 2012
next
29. julij 2012
nextt
29. julij 2012
hvala vam za use nexte lada vs mam < 33 ;'3 evo nextam
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Stopil ravnatelj za njim pa nek fant.Prekinil je pouk in vsi smo samo buljili v ravnatelja in upali da bo z govorom čimbolj zavlačeval da bi blo čimprej konec ure. Malo je pogledal po razredu potem pa rekel:«To je Matej vaš novi sošolec in ker je nov v mestu in tudi v šoli bi prostovoljca prosil da mu razkaže šolo.« Seveda je bila Sanja kar naenkrat polna energije čeprau je prej spala ko top. Jaz sem samo zdrsnila v sedež da bi bila čim manj opazna. Ravnatelj se je odločal katerega prostovoljca bi izbral potem pa je bilo iz njegovih ust slišati samo:« Ne«.Vsi smo ga čudno pogledali on pa se je le bežno nasmehnil in nadaljeval. »Ne, ne boste se javljali pač pa bom sam izbral »prostovoljca.Ker bo tisti nekaj časa zaostajal od pouka bom izbral učenca ki se najbolj pridno uči.« Seveda se marsikomu to ni zdelo prav a ravnatelju pač ne moremo ugovarjati. Vsi so govorili en vprek drugega ravnatelj pa je z mirnim glasom rekel: » Mastranova pridi zate sem se odločil«. Vsi so utihnili in cel razred je buljil vame. Nisem vedela kaj naj naredim samo sedela sem in strmela pred sabo. Sanji je prikipelo ker je izbral mene zato je zgrabila priložnost in rekla: » Ti je muca pojedla jezik«. Vsi so se zasmejali ampak se začuda kmalu pomirili. Matej je nekaj rekel ravnatelju in zgledalo je kot da se tiho prepirata. Na koncu sem se z Matejem odpravila iz razreda. Ustavila sem se da bi ga vprašala kam bi rad najprej šel on pa je samo prižgal cigareto in me gledal. Zdrznila sem se on pa je rekel:« Boš eno?«. Odkimala sem in ko sem končno mislila nekaj reči se je oglasil zvonec in iz razredou se je usulo polno učencev in na hodniku je bil spet nemir. Nekdo je šel mimo in se zaletel vame skoraj sem padla a me je Matej ujel. Dvignila sem pogled in se zagledala v njegove tople rjave oči, ko sem jih gledala sem se počutila varno kot takrat v sanjah…

------------------------------------------------------------------------------------------
nextam? 3nexte
29. julij 2012
u99954
u99954
next
29. julij 2012
nexttt
29. julij 2012
u100215
u100215
next
29. julij 2012
next
29. julij 2012
nexxt
29. julij 2012
u100749
u100749
nextt
29. julij 2012
hvala usem za nexte upam da vam je ušeč zgodbica.nextam;3
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Matej :

Nekaj časa sva se že gledala potem pa je zakašljal in obrnil pogled drugam. Tudi jaz sem odvrnila pogled in mu predlagala da mu razažem šolo.Pokimal je in odpravila sva se. Hodila sva po šolskih hodnikih in ker je bil ravno čas kosila je bila večina razredov prazna zato je bil ogled mirnejši. Ravno sva se odpravljala v mesto, ampak začuda se po čudnem dogodku pred razredom nisva dosti pogovarjala. Med nama je trajala napeta, mučna tišina. Ravno sem mislila nekaj reči, sem že odprla usta potem pa….ah nima smisla sem si mislila. Ravno sma mislila stopiti iz šole ko je priletela Sanja in se obesila na Mateja. Ta jo je samo čudno pogledal in jo odrinil od sebe.Ona je bila jezna ko bik in spet začela: »Kaj je Saška kaj se ne bi posvetila Tilnu«.Takrat mi je bilo dovolj mislila sem da ji bom nazaj povedala take stvari da bo samo buljila! Ravno ko sem mislila začeti me je prekinil Matej in rekel Sanji:« se resno opravičujem ampak mislim da bi morala s Sasho iti.« Takrat je Sanji do konca prekipelo sploh zato ker so nas usi gledali. Poravnala si je krilo in odšla. Še enkrat je pogledala nazaj z nasmehom ki je pomenil:«plačala boš«! Z Matejem sva se odpravila in spet je vladala tišina ampak ne tista mučna tista prijetna. Hotela sem se mu zahvaliti zato ker me je rešil pa me je spet prehitel:«Veš Sasha prej se mi je zdelo da si skoraj kipela nisem se pa hotel kregat ker veš kakšna je Sanja.«Mislila sem da narobe slišim?!Res ne mara Sanje?Se samo dela? In podobna uprašanja so mi rojila po glavi.Vedela sem do bom mogla nekaj reči a sem iz sebe spravila le:«Hvala«.On pa se je samo nasmehnil in nadaljevala sma pot.Počasi mi je postajalo že dolgčas od vse tišine,ko je…
---------------------------------------------------------------------------------------------------
nextam? 4nexte
29. julij 2012
u100749
u100749
neext
29. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg