Forum
kimberly - kim (vzdeek) - 15 let. BFF. od max.a in mary.
mariana - mary (vzdevek) - 15 let BFF. od max.a in kim.
maximiliano - max (vzdevek) - 15 let . piflar BFF. od mary in kim.
lea - leax. (vzdevek) - 15 let. sovražnica
rossilana - rossy (vzdevek) - 15 let . frendica od leax. in se sestra od kim.
druge osebe zvete sproti.
ZJUTRAJ ŠE DOMA.
"kiiiiimmmmm!!! rossyyyy!!!!!!! zbudita seee šola jee!" zakriči mama . jaz z težavo ustanem in si obujem moje nove copate. malo se raztegnem in že stečem v kopalnico da me rossy ne prehiti. odprla sem vrata in se zaklenila. že čez nekaj minut je rossy udarjala po vratih. "odpriii. daj ker bom zamudila šolo!" jaz pa se za njo ne zmenim in še naprej si likam lase. nato si umijem lase in namažem maskaro. malo črne.. malo vijola.. in že sem nared. le še oblečem se v pink majco. in črne malo raztrgane kavbojke. odlenem vrata in pred vrati čaka rossy . hitro steče v kopalnico .... jaz pa primem torbo in stečem k mizi da bi pojedla zajtk. toda namesto kosmičev. in to čokoladnih tam stoji krožnik z senvičem. "olaaaa! vsaj enkrat nezdrav hamburger.!!!" in že se veselo usedem k mizi. odprem senvič in kaj vidim? senvič brez mesa .... samo solata in kumarice. "fuuuuuj , tega že ne bom jedlaaa... !!!!" oče me je le s jeznim pogledom prešinil in že sem jedla. v mislih pa se mi je pletlo: " sovražim zelenjavooooooooooooooooooo!!!"

contune?? / kakšna je zgodba?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2010
smm...
28. oktober 2010
u20807
u20807
NEXTII
28. oktober 2010
nextii ful je dobra hehe!
28. oktober 2010
hvalaaaa
28. oktober 2010
next
28. oktober 2010
next
28. oktober 2010
nextiiiii!!!!!
28. oktober 2010
u28413
u28413
N-E-X-T takoj zdaj!!!!!!!
28. oktober 2010
T A K O J N E X X T I!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. oktober 2010
u30147
u30147
next
28. oktober 2010
hiTr nExT!!
28. oktober 2010
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
28. oktober 2010
ok nextam:
v mislih pa se mi je pletlo: " sovražim zelenjavooooooooooooooooooo!!!"
ko sem pojedla četrtino kruha oz. senviča je pozvonilo "končnoo" sem si mislila in stekla k vratom . odprla sem in pred vrati mary in max.a! razveselila sem se ju in ju povabila naprej. "končno sta prišlaa!!! že četrtino senviča sem pojedla! zakaj nista prišla prej??? eh sej ni važn. pejta naprej! " sem jima šepnila. prišla sta v jedilnico in začela sta govoriti z očetom. jaz pa sem ta čas potihoma kot skrivna agenka vrgla senvič muriyu. (moj dogy) s velikim užitkom ga je pojedel in jaz sem se delala kot da sem pojedla. "očii pojedla sem. " takrat sta mary in max pograbial mojo torbo in vsi skupaj smo odšli skozi vrata. "hej hej hej mladeničii! kdo bo pa počakal rossy??? " je prišel oči k nam in nas vprašal. mi smo le vzdihnili in se začeli pogovarjati o leax. m-max ma-mary in j-jzZ
j:zakaj imam sestrooo!!
ma:in to sestro ki se druži s leax.
m: saj ni tako hudoo! prav prijetna punca je rossy , le če se nebi družila z leax.
je popolnoma strinjam max!!!
ma:jaaa....
tedaj je prišla skozi vrata s kilo ličil na obrazu rossy. "z vami gotovo ne grem v šolo. leax pride s svojim vozilom po mene.. bye bye ZBUBE!" mi smo se presrečni odpravili v šolo brez rossy
nextam??
no plis mi poveste kakšna se vam zdi zgodba?
28. oktober 2010
tm kjer je j je j : se *
28. oktober 2010
u20807
u20807
nexti
28. oktober 2010
nexti!! dobra je!!
28. oktober 2010
potrebujem še 3 komentarje (od različnih oseb)
28. oktober 2010
u30583
u30583
nexti
28. oktober 2010
nextaj!
28. oktober 2010
u20807
u20807
GLASUJ U ANKETI: SE NEJ ZBRIŠEM IZ IGER123 ZA VEDNO?
28. oktober 2010
nexti!
28. oktober 2010
Finta je
28. oktober 2010
next....
28. oktober 2010
nnextiii
28. oktober 2010
nexxt
28. oktober 2010
ninsy99 : kšna finta???
28. oktober 2010
u30944
u30944
NEXTI!!!!!!! pa kaka finta?
28. oktober 2010
mi smo se presrečni odpravili v šolo brez rossy .
na poti smo se pogovarjali če smo se kaj učili za test od geografije. povedala sem da se nisem prav nič saj sem pozabila! max. je bil kot vedno pripravljen na test. povedal je da se je veliko učit in to 2 uri!!!! "omg! kako se lahko učiš tako dolgo???" mary je le pokimala in v tišini smo se odpravili v šolo. ko smo prispeli se je začelo. vsi trije smo vdihnili in zadržali. po nekaj sekundah smo izdihnili. odprli smo vrata šole in že so začeli zafrkavati max.a. metali so mu papirčke v glavo na katerih je pisalo: LUZER!!! , PIFLAREEE! itd. (in tako dalje)
skupaj smo odšli k omarcam in se preobuli. kot vedno naju je max počakal da sve se najprej midve preobule in potem se je on. ko je on odprl omarico se je papirčkov kar vsulo iz omarce. "ehhhhhh!!!! to pa delajo luzerji budale in še kaj" smo povedale z mary.
odšli smo k učilnici in tam nas je že čakala predrzna in žaljiva leax!
"kwa je butlčki?? kaj je max.? si se kaj učil? aja pozabila sem!!! ti si PIFLAR!!hahahahahhahahah" vsi so se začeli krohotati kot nori!
nextam?
28. oktober 2010
u30944
u30944
JA ZAKON NEXT!
28. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg