Forum
Živjo!
Ime mi je Mary in živim v New Yorku. Stara sem 13 let, torej obiskujem 8. razred.
To sem jaz:

Že na vse zgodaj sta me zbudila oči in mami in sicer s pesmijo 'Vse najboljše'.
Saj res! Bil je 26.5! Dopolnila sem 13 let. Prinesla sta mi majhen muffin, na njem pa svečko. Ko sem jo upihnila sem se mastila z muffinom. Bil je čokoladen.

V sobo je prišel moj mlajši brat Aleš. Star je 3 leta in je že zdaj zelo siten. Vendar je tako luškan!
Aleš:

Mama mi je dala veliko vrečko. Iz nje je pokukala debela knjiga. Ja - knjige obožujem!
Vendar-saj to je bila knjiga o Londonu.

V naslednjem delu:
Zakaj je bila ravno ta knjiga?

Next?
07. april 2012
u73819
u73819
next
07. april 2012
hvala ti. < 3
nextam:
J-JAZ, MARY
O-OČI
M-MAMI
B-BRAT
-----------------------
J: Mami, zakaj pa sem dobila to knjigo?
M: Mary.. To je tvoje rojstnodnevno darilo.
J: Kaj?
O: Selimo se v London!
J: KAAAAAJ? Zakaj?
M: New York ni tako varen kot London. Tam bova z očkom imela boljšo službo, ti pa prijaznejše prijatelje.
J: Ne! Ne grem v London.
O: Ljubica, danes je torek. Časa za odločitev imaš vse do petka.
J: Torej: selili naj bi se v soboto?
B: Jaaa-!
M: Ljubica. Vem da je to zate težka odločitev, vendar ti z očetom želiva najboljše.
J: V redu.. Vendar gredo vse tri mačke z nami!

Ja-prav ste slišali. Imam tri mačke.

M: Prav. Saj imajo potni list.

Očka in mami sta odšla iz sobe, Aleš pa je hote košček muffina. Čisto jezna sem mu ga dala.

Mami in oči:

V nadaljevanju:
Kako se bom lahko odselila?
Zakaj sem rekla, da grem?
07. april 2012
next
07. april 2012
neeextt!!!!
07. april 2012
next next next next next next next next next!!!!!
07. april 2012
hvala tudi vam+ prejšnji post je zajebavau, zato je grdo napisan.

nextaam:
Dnevi so minevali, jaz pa sem zlagala kupe svojih oblačil v velike vreče. Čez dva dneva je bila moja soba popolnoma prazna. Celotna hiša.

V četrtek sem šla prespati k svoji babici. Mami in oči sta se z letalom peljala v London, saj sta odpeljala prtljago.

B-babica
J-jaz
-------------
B: Torej se selite...
J: Ja. Ali bi lahko šla zraven?
B: Ne. Jaz bom ostala v moji vasi. Niti London ali New York mi nista všeč.
J: Prav. Vendar pridem med poletnimi počitnicami k tebi!
B: Že prav, ljubica.

Babica me je močno objela.

-----------
Naslednji dan me je babica pospremila na letališče.

Oči in mami sta me že čakala v Londonu. Torej: Čisto sama z mojim bratom sem šla v letalo. Ko je vzletelo mi je babica solznih oči mahala.

Čez nekaj ur sva bila na letališču v Londonu. Oči in mami sta naju čakala in stekla sva jima v objem. Peljali smo se skozi mesto, dokler nismo prišli do ogromne hiše.

Bila je tema, zato so hišo osvetljevale le luči.
Oči in mami sta nama pokazala hišo podnevi:

Bila je naravnost čudovita.

Next?
07. april 2012
next!
07. april 2012
neeextt!!!
07. april 2012
Zjutraj sem se zbudila v moji novi sobi, ki je izgledala takole:

Pogledala sem skozi okno in opazovala London. Danilo se je.

nekdo je potrkal na moja vrata. V sobo je stopila mama. Povedala, mi je, da naj pridem v kuhinjo.

Na mizi so bili slastni rogljički. Mami jih je naredila zame. Bila sem vesela.

''Naše življenje se boljša, Mary.'' mi je povedala mami.
''Kako to misliš?''
''Spotoma boš opazila velike razlike.''

Pojedla sem rogljičke in popila kozarec soka.
Z mami sva šli nakupovati. Bila je nedelja, vendar so bile trgovine odprte. medtem, ko je mami odšla iskati oblačila za Aleša, sem se jaz napotila v knjižnjico. Tam sem se včlanila in prebirala knjige.

Ko sem zavila do knjig, sem se zaletela v..

Nextajte in ugotovili boste, koga sem srečala.
07. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. april 2012
Bil je fant. Zaletel se je vame, saj sva bila s hrbtoma obrnjena drug proti drugemu. Padla sem na tla.

''Oprosti.'' mi je rekel.
''Ah, naj ti ne bo žal. Jaz sem tista, ki je neprevidna.'' sem rekla in se narahlo zasmejala.
Pomagal mi je vstati.
''Jaz sem Justin.'' je rekel.
''Me veseli. Jaz sem pa Mary.'' sem zardelo odgovorila.

Bil je zelo prijazen.
Oh, saj res, to je on:

Nasmehnil se mi je.
''Koliko si pa stara?''
''Trinajst..'' sem mu odvrnila negotovo.
''Res? Jaz tudi. Si nova v Londonu?''
''Ja, s starši smo se preselili ravno včeraj.''
''Torej boš obiskovala enako šolo kot jaz..''
''Lepo. Se vidiva jutri v šoli..'' sem mu rekla.
''Zakaj že greš?'' mi je rekel.
''Moja mami me že zagotovo čaka. Adijo, Justin.''

Bila sem zelo vesela.
Ko sva se z mami vozili domov, se mi je smehljala.
''Kaj pa je s tabo? Tako vesela si videti.''
''Spoznala sem fanta z imenom Justin. Enako je star in obiskuje enak razred.''
''To je pa lepo.'' mi je odvrnila mama.

Ko sva prišli domov, sem šla na svoj leptop.

Bila sem na spletni strani CoolBook.
Pogovarjala sem se z mojimi prejšnjimi prijatelji.
Ko pa sem videla prošnjo za prijateljstvo...

NEXT:
Kdo je poslal prošnjo?
07. april 2012
next
07. april 2012
Bil je Justin!
Takoj sem ga sprejela in mu poslala zasebno sporočilo.
----------------------------------------------------
ZS:
Heej! Kako si me najdu na CoolBooku?
Se vidimo v šoli.
Čaw, M.
--------------------------------------------------------
Bila sem presrečna. Tega nikakor nisem morala opisati!

Ker sem se spomnila, da bo jutri šola, sem si pripravila oblačila. Izbrala sem si najlepšo torbo. Ker se je večerilo, sem si pripravila tudi zvezke. Mami mi je za večerjo pripravila pico, medtem, ko sem jo jedla, pa je Aleš poskakoval po moji sobi.
Zavila sem z očmi in se dolgočasila.
Ko sem pico pojedla, sem Alešu povedala, da je po televiziji risanka, on pa je kot ponavadi-nasedel. Hitro sem se zaklenila v sobo in začela risati frizure v moj posebni stilski album.

Ob desetih in pet minut, sem se odpravila v posteljo. Komaj sem čakala, da spoznam nove prijatelje. Še bolj pa sem si želela, da bi bila z Justinom najboljša prijateja.

NEXT:
Ugotovili boste, kakšen je bil moj prvi dan v šoli.
Koga sem spoznala?
Ali me Justin mara?
08. april 2012
nextt
08. april 2012
neeextt!!!
08. april 2012
u85086
u85086
neext.
08. april 2012
next
08. april 2012
Hvala vam vsem, ki vam je zgodba všeč < 333
.NEXTAM:
Naslednji dan sem vstala že ob treh in dvajset minut. Pogledala sem na uro. Vstala sem ob najbolj natančnem času.

Mami me je videla, ko sem šla v kuhinjo.
''Kaj pa počneš tako zgodaj?''
''Moram se urediti! Danes je poseben dan zame. Moram biti čim bolj priljubljena!'' sem ji odgovorila in veselo zamahnila z lasmi.

Hitro sem se oblekla v oblačila, ki sem jih včeraj pripravila. Izgledala sem takole:

Hitro sem si uredila pričesko in ob sedmih odkorakala v šolo. Bila je petnajst minut proč od hiše. Ko sem prišla pred šolo sem z odprtimi usti strmela vanjo.

Pred šolo sem bila le jaz in nekdo, tam v bližini vrat. Ugotovila sem, da so že vsi v šoli. Podravnateljica mi je pokazala omarico, ki ni bila najbolj velika.

Vanjo sem spravila nekaj knjig in se odpravila proti razredu. Ko sem vstopila so vsi ostrmeli vame.
Nasmejala sem se in se usedla v zadnjo vrsto, kjer je bil edini prost sedež. Gledala sem po razredu, kje naj bi bil Justin. Nato pa je prišel v razred. Prišel je do mene.
''Heej. Ti si Mary, ane?''
''Ja, Justin.''
''Hej, vsi, to je Mary. Kako se že pišeš?'' mi je nato rekel.
''Jones.'' sem mu negotovo odgovorila.
Vsi so me pozdravili. Pri malici smo imeli hitro hrano.

Sedela sem poleg dekleta po imenu Jessica. Bila je svetlolaso dekle. Bili sva dobri prijateljici-že prvi dan.
To je Jessica:

K nama je prisedla tudi punca, z imenom Jane. Bila je temnolasa in zelo prijazna. Poleg nje pa je bila Lilly.
To je Jane:

To je Lilly:

Vse so bile zelo prijazne. Postale smo najboljše prijateljice. Bile smo neločljive. Bila sem srečna. One so bile še bolj.
Izvedela sem tudi, da je Justin najbolj pupolaren v našem razredu. Izmed fantov, natančneje.. Mami sem povedala vse. Bila je vesela.

Zvečer smo se vse štiri dobile v neki restavraciji. Bilo je super.
Vendar.. Domov sem prišla ob enih zjutraj in...

NEXT?
Kaj se bo zgodilo?
08. april 2012
neeextt!!!
08. april 2012
u85086
u85086
neeeeeeeeexteeeeeeei
08. april 2012
Prišla sem domov in to ob enih.. Mami me je zalotila! Ob desetih sem šla ven z njimi-mami pa ni vedela!
Tako jezne je še nikoli nisem videla. Začela je kričati, jaz pa sem stekla v mojo sobo.
Takoj sem poklicala Jane. Povedala, sem ji, da imam hišni pripor pol leta. Nisem vedela, ali sem naj nesrečna ali žalostna. Pač tisto, kar je najhuje.

Zjutraj sem v šolo šla ob šestih. Takrat je še mami spala. Izgledala sem tako:

Mami sem sovražila. Odšla sem. Pred šolo so me čakale Jessica, Jane in Lilly. Objele so me in se mi opravičile.
''Saj niste ve krive. Ne vem zakaj bi mama morala vse vedeti...'' sem jim obupano rekla.
''Boji se še zate.. London je veliko mesto. V njem pa je še več nevarnosti.'' mi je rekla Lilly. Bila je zelo prijazna. Imela sem jo za sestro. Ker bi lahko čakale dve uri na pouk, smo odšle k očku v službo. Delal je zgodaj.
Ko smo vstopile v pisarno, je tudi mami bila tam. Z očkom sta se najprej poljubljala, nato pa se objemala. Bilo je ogabno!

''Mami, oči! Odločila sem se, da grem v dom za najstnike. Pet minut stran od šole je, tam pa smo šolarji. Vse moje prijateljice za mano so tam!'' sem se zlagala.
Spogledala sta se in mi rekla, da ne.
''Res je, gospa in gospod Jones. Vse tri smo tam, in si tako želimo, da bi nam vaša hčerka delala družbo. Zelo je zabavna.'' je rekla Jessica.
Jessica je bila dobra v laganju. Seveda ni bila nobena izmed njih v tistem domu, vendar so se s starši že dogovorile, da gredo jutri tja.
Končno sta oči in mami privolila! Očija sem močno poljubila na usta, mami pa na lice. Skakale smo kot nore.

Ko je bilo konec pouka, smo šle malo v nakupovalni center. Tam smo si kupovale oblačila.

Kupila sem si vse majice, ki so bile znižane.

Ko je minil naslednji dan, sem popoldne odnesla vse stvari iz svoje sobe v svojo NOVO SOBO! Bila sem presrečna. Bila je za pet oseb. Naša dnevna sobica je izgledala takole:

V stanovanju so bile tri sobe. Ena je bila za dve osebi.
Izgledala je takole:

V sobi sem bila skupaj z Jessico, v drugi sobi sta bili Lilly in Jane, v tretji pa dekleti iz našega razreda, Emily in Caroline. To sta onidve:

NEXT:
Naše skupno življenje
08. april 2012
neextt!!!
08. april 2012
u85086
u85086
neeeeeeeeeext . :33
08. april 2012
Že to popoldne smo si pomerjale svoja nova oblačila in pozirale. Malo smo se zabavale, zvečer pa je nekdo potrkal na vrata. Lilly je odšla odpreti, v sobo pa je prišla neka blondinka.

V nosu je imela okrogel uhan, zdela pa se mi je zelo prijazna.
''Kaj ste tok glasni, otročki? A lohk mamo mejčkn zasebnosti?'' je rekla.
Bila je punca, po imenu Natalie. Ja.. Eno leto starejša od nas. Za njo je prišel njen fant, ki je izgledal takole:

Bil je zelo lep.
''Ja žvina! Zginte tu vn, al pa utihnte. Drgač bo kej bolel..'' je rekel.
Zlobno smo ju pogledale.
''Svinje..'' sem rekla.
Čez pet minut je nekdo spet potrkal. Prišel je Anej. To je bil Nataliein fant.
''Oprostite dekleta.. Za tisto prej. Natalie se samo pretvarjam, kolk jo mam rad, ker bi drgač kej slabga nardila. Njen oče je policist, ona pa vlačuga.. Zdej je šla domov, tuki e živi..'' je rekel.
''Okej, zdej pa pejd vn!'' je rekla Jessica s srednješolskim naglasom in Aneja potisnila ven ter mu pred nosom zaprla vrata.

Kljub vsemu smo se zabavale. Spoznala sem tudi veliko novih prijateljic. Z njimi smo skupaj v naši dnevni sobi gledale film.
To so moje prijateljice:
Erika:

Joelle:

Lilla:

in Keira:

Keira je bila najbolj zabavna, Joelle zelo modna, Lilla je oboževala šoping, Erika pa se je ves čas smejala.
Imela sem najboljše prijateljice.

NEXT:
Kaj sledi?
Koliko časa bo minilo?
In zakaj bomo vse tako vesele?
08. april 2012
u85086
u85086
neeeeeeeeeexti . :3333
08. april 2012
next
08. april 2012
Cel večer smo gledale televizijo. Bile smo presrečne, saj bodo počitnice. Oboževale smo druga drugo in se presmejale veliko ur.
-------
V šoli so minevali dnevi. Na Justina sem čisto pozabila. Enega dne pa se je zanalašč zaletel vame.
''A si nor?'' sem kričala nanj kot nora na sredi hodnika.
''Kaj pa je?'' mi je rekel.
''Kr tak se zaletiš vame! A si čist zmešan?''
''Ej, ej.. Nism tok mislu. V šoli mram biti kul, da sem priljuben!'' mi je rekel na tiho.
''Aja? Od kdaj naprej pa tako pravilo?'' sem rekla in se pobrala iz tal.
''Pač.. Tiho bodi o tem.'' je rekel, čeprav nisem vedela o čem naj bom tiho.
----------
Po pouku sem dobila SMS od Justina in Aneja.
Oba sta mi napisala točno tako:
...........................................
HEEEJ!
A greva kaj vn?
V GO COFFEE GO mejbi?
Čaw.
...........................................
Tekla sem domov, v najstniški dom in Justinu rekla ne, Aneju pa ja.
Ob treh sva šla na pijačo, z mano pa je šla Joanne.
Oblekla me je v njeno najlepšo obleko:
[img]https://data.whicdn.com/images/26349258/8c25c1800026786f4f381541_large.[/img]

''Lepo moraš izgledatm obnašaj se pa bolj primitivno!'' mi je z ostrim in modnim glasom povedala. Bila je odlična svetovalka.
''Torbico vedno drži v svoji desni roki in sicer tako, da so štirje prsti obrnjeni navzven.''
Bila je zelo natančna.

Ko sem prišla, me je Anej že čakal. Joanne mi je stala ob strani.
''Torej, kaj želiš?'' sem rekla.
''Hočem se opravičiti za zadnjič. Z Natalie sem se močno skregal..''
''In hočeš mojo tolažbo?'' sem rekla in roke dala v bok.
''Ni šans.. Ne bo ti pomagala!'' je rekla Joanne in se postavila predme.
''Zdej pa čavčav'' sem rekla važno, prijela za roko Joanne in skupaj sva odpeketali v trgovine.
..........................
Že prav.
Ignoriraj me.
Ne reči mi zdravo.
NEVER SAY NOTHING.
...........................
To mi je po CoolBooku poslal Justin. Bil je jezen.
Zelo jezen.
Naslednje dni so bile počitnice za en teden.
Odločila sem se tudi, da bom odšla na obisk k Justinu. Njegova mama me je prisrčno sprejela. Odpeljala me je v Justinovo sobo. JAZ sem izgledala tako:

Izgledala sem zelo kul. Ko sem vstopila v Justinovo sobo, sem se vedla čudaško-zanalašč.
''Haj.'' sem mu rekla.
''Baj.'' mi je odgovoril.
''Glej.. Zadnjič nisem mogla ven. Mela sem neumne oprauke in mi je žou..'' sem rekla zelo naglas ter žvečila čigumi.
Ker me ni poslušal, sem jezno odkorakala iz sobe in odšla domov.

Med potjo sem zagledala dekle, ki je zgornji fotografiji. Zdela se mi je znana. Opazovala sem jo. Odšla sem do nje in jo pozdravila. Ona je le jezno strmela predse.
Nekako se je začela pogovarjati z mano.
''Svet je mora.'' je rekla in še vedno gledala predse.
Prijazno sem se nasmehnila in jo vprašala, kaj je.
Povedala je, da je novinka in je nihče v šoli ne mara. Dobro sva se razumeli, nato pa sem jo odpeljala domov, k sebi in tam sva se pogovarjali. Izvedela sem, da je posvojena. Ni več našla tistih, ki so jo posvojili. Menda so jo pustili čisto samo doma.

NEXT:
Kaj se bo zgodilo z najdeno deklico?
Kako ji je ime?
Kaj pa jaz in Justin in jaz in Anej?
08. april 2012
u85086
u85086
neeeeeeeext *_________________*
08. april 2012
Povedala mi ne njeno ime. Huella. Bilo je čudno ime, zato sem jo začela klicati Halči. Imela me je za starejšo sestro, saj je bila stara devet let. Živela je z nami, v domu. V šolo ni hodila, zato je dopoldneve sama preživljala v stanovanju. Nikomur nismo povedale zanjo, jaz pa sem jo pazila tako, kot bi medved pazil med. Tudi mami in očku nisem povedala zanjo.
Začel je zvoniti telefon.
J-jaz
O-justin

J: A?
O: Haj. a maš čas?
J: Ne, ker mam obveznosti. Zadnjič bi se pogovarjal z mano.
O: Danes pridem k tebi. Nalogo mi boš pomagala nardit.
J: Okej.
To je bila moja zadnja beseda, nato pa sem prekinila.
Pozvonil je zvonec. Vstopilo je dekle.
''Ja?'' sem rekla.
''Je tukaj dekle z imenom Huella?'' je rekla resno.
''Kdo?'' sem rekla.
''Pozabi! Če vidiš dekle s tem imenom, me pokliči. Jaz sem njena sestra.'' je rekla in odšla.
Izgledala je nekako tako:

''To je Lucy. Moja starejša sestra.'' je rekla Halči.
''Želiš, da jo pokličem?''
''Ja.'' mi je odgovorila.
Tekla sem za Lucy in jo le ujela. Za mano je pritekla Halči.
''Huella! Kazen imaš. Pobegnila si od doma. Čeprav živiva sami, ne moreš misliti, da nisem jaz tvoja mama.'' je rekla.
''Sta vidve bili obe v sirotišnici?'' sem rekla.
''Ja.. Zdaj pa živiva pri moji prijateljici. Ampak nama je že rekla, da ne moreva dolgo živeti tam.'' je rekla Lucy.
''Tukaj lahko živita!'' sem rekla.

IN TAKO SE JE RES ZGODILO. Postale smo sestre. Lucy je začela delati v kavarni, da je lahko zaslužila, hkrati pa je hodila v šolo. Halči je hodila v šolo in pomagala v knjižnjici.
Kaj pa jaz? Jaz pa sem se odločala, s kom bom prijateljica-Justinom ali Anejem?
Izbrala sem Justina. Anej je lahko dober prijatelj, Justin pa še boljši. Ja, točno tako bom naredila!

NEXT:
Moje življenje naprej.
08. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg