Forum
u94844
u94844
Ko je Mati umrla pred pol leta se je oče odločil da se bomo preselili na podeželje kjer smo imeli vikend! Dolgo sem ustrajala da ne grem! A sem ker sem vedela da je očetu zelo hudo popustila! In zdaj sem tukaj! A raje ne hodim preveč okrog ker lahko mimogrede zagaziš v kakšen kup iztrebkov! Fuj! In ko gledaš čez okno vsa dekleta okrog hodijo v trenirkah ali umazanih oblekah! Fuuu! Kavbojke ga rulaaajo!

Ime mi je Flori Malik. Stara sem 14 let. Igram kitaro, sicer bolj poljubno tako da prev zelo dobro mi še ne gre!
Tukaj moji lasje zgledajo oranžni drugače so rjavi!

10. junij 2012
u94844
u94844
Imam mlajšo sestrico Evelyn ki je stara 2 leti. Je moja princesa in zelo jo imam rada!

10. junij 2012
u94844
u94844
Driiiiiin,driiiiiin,driiiin!
Evy: Floli, budilka zvoniii! Floooli!
Jaz: O ja! (še zaspana ugasnem budilko) Kdo je to naštimou!
Evy: Gleva dol! Gleva spect jajcka!
Jaz: Oh ja!
Dala sem jo ven iz zibke in jo odnesla dol. Oče je ravno bral časopis!
Oče: O pa te je budilka le zbudila trnjulčica moja!
Jaz: Očii no še k so počitnce nemorm dl spat al ka?
Oče: Ne ne! Po jajca moraš!
Jaz: kaj ja? ne?
Evy: Js gjem js gjeem!
Oče: nene sej bo šla Flo! TUt ona se mora to naučit!
Jaz:neno-.-'
Oče: Nolej sej zuni pr kurniku sn ti zrihtu enga da te bo nauču use to delat!
Jaz:joo-.-'
Šla sem v sobo se oblekla, potem pa sem šla ven in tam je stal....................................................................................................................................................Next?
10. junij 2012
next
13. junij 2012
itak neeeext!
13. junij 2012
u94844
u94844
Šla sem vem...in videla sem :

Pogledal me je, in vstal. Predstavil se mi je! Izvedela sem da mu je ime Nik in je star 16 let.
Skupaj sva šla v kokošnjak. Nisem hotela iti a nisem imela izbire. Ko sva dobila nekaj jajc sva šla ven. Rekel je da pride pozneje in bo pripeljal še svojo sestro, da mi bo pokazala še kaj, in razkazala okolico! Šla sem noter in košaro z jajci pomolila očetu!
Oče: No ti je Nik pomagal?
Jaz: Ja!
Oče: No zdaj jih pa še speci!
Jaz: Jaz, kaj? Ne! Neznam sej nočeš da bi ti zažgala hišo ne?
Oče: Tut kuhat se moraš naučit! Kaj če se meni kaj zgodi? Potem boš morala ti skrbet za hišo! Kakor skrbi Maša!
Jaz: Kdo je Maša?
Oče: kaj ti Nik ni povedal? To je njegova sestra!
Jaz: Zakaj pa potem mora za to ona skrbet!
Oče: Ker sta jim starša umrla 2 leti nazaj v prometni nesreči!
Jaz: Ojoj! In imata še kakega brata, sestro?
Oče: Ja bratca ki je star 3 leta, ime mu je Nejc.
Oče mi je pokazal kako narediti jajca. In celo uspelo mi je! Kasneje so prišli Nik, Maša in Nejc. Nik je šel delat na polje, Nejc se je igral z Evy, Maša in jaz pa sva se najprej pogovarjali!
Maša: Živjo, jaz sem Maša, stara sem 14.
Jaz: Živjo, jaz sem Flori! Vem ja sem že doti slišala o tebi, kaj potem praviš da bova skupaj v šoli?
Maša: Okej Zakaj imaš na sebi dolge kavbojke? Ti ni nič vroče? Sploh pa smo na kmetih!
Jaz: Prišla sem z mesta in tam imamo skos kavbojke! No pridi z mano se grem preoblečt!

Ko sva prišli v sobo me je vprašala če imam sobo z Evy, a sem ji povedala da le začasno saj moja soba še ni nared. Potem sem se preblekla:

Poleti dekleta hodijo okrog v preprostih oblekicah ali pa kratkih hlačah in majicah! To mi je priporočila Maša. Potem sva šli malo okrog po vasi! Vmes sva se že dedobra spoznali. Potem sva šli na sladoled. Domov sva se vrnili šele zvečer. In potem je morala oditi! Poslovili sva se! Naslednje juto me je spet zbudila budilka. In ne ni mi bilo treba po jajca, z Nikom sva se šla učit jahati Supeer! Rada jaaham!...........................................................................................................................Next?:*
13. junij 2012
next
14. junij 2012
u94844
u94844

^^Maša^^
14. junij 2012
u94844
u94844

^^Nejc^^
14. junij 2012
next
14. junij 2012
u94844
u94844
Po nekaj dneh je bila v vasi zabava za najstnike. oziroma jo je organiziral nek fant ki tu zivi doma pa so zelo bogati. oblekla sem si majico z globokim izrezom in kratke hlače. eno majico in kratke hlače pa sem posodila tudi Maši saj ne gredo skoraj nikoli v trgovino. obleke pa ze ponošene dobijo iz cerkve. potem sva šli na zabavo. bilo je zabavno spoznala sem nekaj bodočih sošolk in sošolcev ter nekaj novih ljudi! Ko smo ga že kar. nekaj spili se nisem več ćisto zavedala kaj delam.Nekdo me je prijel pod roko in šla sva na vrt. Potem me je odvlekel se malo stran in me spustil da sem padla na tla. odpel si je srajco in jo slekel. potem je začel majico slačiti tudi meni. šele takrat sem se Zavedla kaj želi od mene začela sem klicari na pomoč ! Zacel mi je ze odpenjati hlace in nikakor se ga nisem morlala odtepsti. kolikor sem ga udarjala ga ni bolelo. potem pa................?
NEXT?
01. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg