Forum
u46345
u46345
UVOD:

Zakaj je življenje kruto? Mogoče zato, ker nisem popolna?Perfektna?Važička?Nimam košarice-C? Kaj pa vem. Oh pozabila sem se predstaviti. Moje ime je Lisa Swift. Sem 17 letno dekle, ki hodi na gimnazijo in sicer zadnji letnik. Čez mesec dni bom stara 18 in končno bom polnoletna. Nisem še imela fanta. Zakaj ne.? Ker sem le hm..čudaška piflarka z očali. In kaj bi naredila,da bi dobila leče.? Odgovor:Vse. Imam starša, ki me obožujeta. Nista najbolj bogata, čeprav pravita da sta najbogatejša na svetu ker imata mene. V šoli nisem popularna, kar me ne moti, tudi prijateljev nimam na pretek. Imela sem prijateljico Em (Emmo),ki je pred letom dni(3.letnik) prestopila na stan važičk oz. div šole. Od takrat sem sama. Zaljubljena še nisem bila-edina sreča, a nekdo mi je všeč. Skratka mislim, da se moram posvetit šoli saj želim priti na Hadvard. Pozabila sem omeniti, da živim v LA-ju. Od tod izvira vsa moja družina. Moja mama Jannie je medicinska sestra,moj oče-Mark pa producent neke založbe. Z mamo sta se spoznala na nekakšnem koncertu. Mislim,da je bila ljubezen na prvi pogled. Imata se zelo rada. No kaj pa se bo zgodilo z mano??

Berite in izvedeli boste.

Jaz:

NEXT.??
16. oktober 2011
next
17. oktober 2011
u35585
u35585
nextmextnext
17. oktober 2011
next!! plis
17. oktober 2011
u62735
u62735
neeext(pa to sem js, xxxgirl)
17. oktober 2011
next
17. oktober 2011
u60375
u60375
neext :*
17. oktober 2011
u60375
u60375
hitro nadaljuj (.
17. oktober 2011
u46345
u46345
1. POGLAVJE!
Ponedeljek, joj kako jih sovražim! In danes je tisti ponedeljek, ko predstavljam svoj projekt o politiki. Vsak je dobil temo in iz nje naredil celoten projekt. Časa smo imeli 3 mesece, saj smo morali narediti power point, napisati obnovo, prevesti v en izbirni jezik (jaz sem si izbrala nemščino) seveda vse to skopirati speti. Mala diplomska naloga-bi se lahko reklo. Stvari sem imela pripravljena na svoji pisalni mizi. Vstala sem iz postelje in odšla v kopalnico. Tam sem se uredila, nato sem odšla do omare in iz nje potegnila kavbojke, majico ter jopico. Obula pa sem allstarke. Odšla sem v spodnje nadstropje in pozdravila mamo. »Jutro« sem rekla. »Dobro jutro, kako si spala?« me je vprašala mami. »Vredu, malce sem na trnih zaradi današnje predstavitve« sem ji pojasnila. »No menim, da boš odlična.« je odgovorila. »Hvala za zaupanje« sem ji prijazno odgovorila. Iz hladilnika sem vzela jabolko in odšla. Torba je bila pripravljena. Počasi sem hodila po pločniku in ponavljala svojo predstavitev. Prisežem,da sem pozabila na čas in v hipu sem bila pred šolo. (do šole imam 15 minut) Vsi so se prerivali. Važičke(dekleta z C košarico) so ogledovale svoje čevlje in nohte, nogometaši so se pogovarjali o naslednji tekmi, navijačice so vadile za nastop, skejtarji-oni vidijo le njihovo rolko potem so tukaj še odvisniki in preprodajalci mamil in no jaz-Piflarka. Do začetka pouka je bilo še natančno 15 minut. Usedla sem se na klopco in iz torbe potegnila knjigo-VIHARNI VRH. Pred nekaj dnevi sem si jo izposodila v knjižnici, prebrala pa je še nisem prav dosti.

Slike:
Kako sem bila oblečena.?
Vse razen, čevljev-torbica je bila ista

čevlji:

NEXT.?
17. oktober 2011
u62465
u62465
Ooo...sm kritičarka ampak tole mi je všeč...imaš lep stil pisanja in čeprav začetek ni preveč ne vem kaj originalen (ne skrbi glede tega ker se to zgodi skoraj pr vsaki zgodbici) mi je zelo všeč...tako, da kar vstrajno nexti...
17. oktober 2011
Next...fajni začetek
17. oktober 2011
next...cool nikol nism se brala tok cool
17. oktober 2011
u62735
u62735
NEEXT
17. oktober 2011
u46345
u46345
»Lisa Swift, prosim pridi pred tablo« je rekel glas profesorice Dolly. To je ta trenutek, ko bom predstavila svoj projekt. Vstala sem se vzela svoj USB-kjuček ter mapo z obnovo. Vse sem oddala profesorici in začela z predstavitvijo. Končala sem. »Gdč. Swift, vaši viri so zanimivi, torej niste uporabljali wikipedije ali kakšnih drugih internetnih pripomočkov.« je z zanimanjem vprašala. »Ne, gospa Dolly. Uporabila sem samo knjige in stvari ki sem jih navedla pod rubriko VIRI.« sem odločno odgovorila. »Zelo mi je všeč. Povedala si zelo veliko in mislim,da si zaslužiš petico. Odlično. Kaj ko bi se vsi zgledovali po njenem delu?!« Bila sem izjemno ponosna nase. Vrnila sem se na svoje mesto. Do konca ure je gospa Dolly vprašala še tri učence a vsi so prejeli negativno zaradi neresnosti. Meni so bile predstavitve dobra, malo nedodelana ampak vredu. Minuto pred zvonjenjem je ga. Dolly sporočila novico. »Danes je celotni urnik dodelan tako,da boste poslušali projekte vaših sošolcev, do sedaj smo poslušali le pet učencev, ostali boste na vrsti po odmoru.« Vedno je bila zelo točno in tokrat je bilo tudi tako. Ko je izgovorila besedo »odmor« je zazvonilo.

NEXT?
18. oktober 2011
u60375
u60375
neext :3
18. oktober 2011
neeext
19. oktober 2011
next
19. oktober 2011
u60375
u60375
next nooo :3
19. oktober 2011
u46345
u46345
Odšli smo iz razreda. S sabo sem vzela knjigo in se napotila nekam na samo. Po celi šoli je direndaj. Ni veliko kotičkov kjer najdeš mir. Naša srednja šola je pri odmorih nekaj posebnega imamo 45 minut pouka in 15 minut odmora. Že v prvem letniku sem našla skrivališče-mirno in osamljeno. Nihče ga nikoli ni našel. Odšla sem tja. Usedla sem se na tla in začela brati. Zazvonilo je. Odšla sem v razred. Nadaljevali smo s predstavitvijo. Bilo mi je dolgočasno. Uspelo mi je brati knjigo, a me je ga. Dolly nekako dobila. »Gdč Swift, kaj počnete?« je vprašala. »Jaz, se opravičujem brala sem.« sem mirno rekla. »Oh, kaj neveš,da se med poukom NE bere.« besedico ne je zelo poudarila. »Seveda,ga.Dolly.« sem ponižno odgovorila. »Zaradi tega prekrška ne boš odšla v pisarno, ampak če se to zgodi še enkrat bodo posledice hude. Si razumela?« je vprašala. »Da, gospa. Hvala« Pogovor se je končal.
Tistih 14 dni sem bila pri pouku sploh pri gospe Dolly zelo pridna. Do rojstega dneva me je ločeval le še teden dni. Gospod Norry je pri kemiji razlagal nekakšne poskuse z kislinami. Nihče ga ni poslušal, mene pa je kemija zanimala. Imeli so me za noro. V šolski kantini se je vse prerivalo. Komaj sem prišla do svojega kosila. Sedla sem sama,dokler k meni niso prišle gospodične Važičke. Blare-vodija skupine pa me je ogovorila. »Lisa, kaj pa ti? Sediš sama?« kot vedno se je tudi tokrat norčevala. »Blare, jaz sedim vsaj sama ti pa z njimi, ki so trčene na lake, čevlje, torbice…«sem odgovorila. »No me smo vsaj trčene na modo, ti pa na učenje. Si že kdaj razmišljala o lečah?« me je zopet zbodla. »Meni so očala všeč, leče so preveč antipatične.« sem odgovorila. Izgubila je živce in odšla skupaj s svojimi pajdašicami.

NEXT?
19. oktober 2011
next
19. oktober 2011
u62735
u62735
nnneeext dej plisss slikco od važičk pa blair. pllis. zameee
20. oktober 2011
u63068
u63068
next&strinjam se s selena.gomezfan...
21. oktober 2011
u46345
u46345
Slike od važičk.

Blair:

Diasy (njena bff)

Leah (tut bff)

Skupaj so....KATASTROFA..
Upam,da so vam slike všeč...

next bo pa kmal.. I promise!!
22. oktober 2011
u46345
u46345
Aia pa še Emma.... Oz Em.
Moja bivša prijateljica.

22. oktober 2011
u60375
u60375
next :3

moje nove fotografsko tekmovanje. ful bi ti bla hvaležna če se prijaviš :*
http://www.igre123.com/forum/tema/wanna-be-the-best-photografer-log-in-here-3/24389/
22. oktober 2011
u62465
u62465
next!
22. oktober 2011
next
22. oktober 2011
u63068
u63068
neeeext
22. oktober 2011
u46345
u46345
»Kako jih sovražim.« sem zamomljala. »Nosim očala in kaj, nisem lepa in kaj? One so preveč važne in njihova mini krilca…Niso mi všeč.!« opazila sem, da se pogovarjam sama s sabo. Malce mi je postalo nerodno a k sreči me ni nihče opazil ali slišal.
K sreči je bilo pouka kmalu konec in odšla sem domov. Hodila sem počasi, ko sem prispela domov sem pred hišo videla, rdečega mercedesa. Takoj sem vedela,da je prišla na obisk moja teta Sabine. Sabine je 28 letna odvetnica, sestra moje mami in me ima zelo rada saj sem njena edina nečakinja. Stopila sem v hišo in zakričala:«Teta Sabine…Vem,da si tukaj.« počasi sem stopala proti dnevni sobi ko je kar naenkrat skočila predme. »Lisa, kako si?« vpraša in me objame. »Vredu in kako si ti? In kaj počneš tukaj?« me zanima. »Vredu sem. Kaj ne smem pozdravit svoje nečakinje.?« me je vprašala. »Seveda me smeš.« ji prijazno odgovorim. »No ker imaš čez teden dni rojstni dan sem se odločila, da bom teden dni s tabo in ti ne boš hodila v šolo, saj te čaka super presenečenje.!!« veselo odgovori. »Kašno presenečenje.?« »To pa boš videla jutri. Sedaj pa naredi nalogo jaz pa bom pripravila kosilo saj bosta tvoja starša kmalu doma.« reče prijazno. »Hej, kako si prišla v hišo?« me še kar zanima. »Imam ključe…« se zasmeje. Odšla sem gor. V svojo sobo. Ulegla sem se na posteljo in si na iPod prižgala glasbo. Nimam nič naloge in si lahko malce odpočijem.
Naslednje jutro me je zbudila Sabine. »Lisa, pokonci sonce je že na nebu!« reče potiho in me prebudi. »Dobro jutro« ji rečem. »Obleci se in pridi dol.« mi naroči. Storila sem ravno to. Prišla sem v kuhinjo. »Dobro pojej tole potem pa greva.« je rekla Sabine. Ubogala sem. Odpeljali sva se v nakupovalni center. »Kaj počneva tukaj?« vprašam Sabine ko korakava po središču. »No malce spremembe ti ne bo škodilo.« reče in se mi nasmehne. Najprej sva odšli k frizerju. Naredili so mi super pričesko. Takšno ki mi bo ostala za vedno no vsaj za nekaj časa. Nato sva odšli k okulistu, naredili so mi leče. Nato pa še shopping. Nakupili sva veliko reči veliko oblek, kratih hlač majic, jopic, balerink, obročev…..Ko sva prišli domov sva vse to spravili v mojo sobo. »Hvala!! Res si najboljša« objela sem jo. »No to je šele začetek tvojega darila. Do tvojega 18 rojstnega dneva te loči še samo 4 dni. Potem boš polnoletna.« je rekla. »Vem, hvala se že veselim. Kaj pa šola.? Rojstni dan mam naslednji ponedeljek in danes je četrtek, jutri je še šola.« ji malce ugovarjam. »Saj vem, ampak…Saj boš videla« mi odgovori.

Slike:
moja soba. (oziroma samo en del.)

Jaz preurejena, leče in pričeska.

teta Sabine:

NEXT.??
22. oktober 2011
next!
22. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg