Forum
1.DEL

jaz- Meggie:

Aron-moj fant:

1.DEL
Danes je dvajseti šolski dan. Moj rojstni dan je danes. Saj res, še predstavila se nisem! Jaz sem Meggie, edina v družini. Živim s teto Saro. Sva v bloku z bratrancem Justinom. Pip-pip-pip-pip... se oglaša budilka. Počim jo in vstanem. Kar skuštrana sem stekla teti v objem. »Srečno!« mi reče in se mi prijazno nasmehne, ko je odšla. Hitro sem se počesala, pojedla in preoblekla. Ura je bila že 07.30. »Ojej!!!« sem zavpila. 35 čez gre kombi, saj začnemo ob 09.00. Hitro sem pograbila torbo in od zunaj zaklenila hišo. Stekla sem pred šolo, ki je kakšnih 100m stran. Ravno prav sem prišla, da sem lahko kar skočila v kombi. S kombijem se vozimo 1 uro. Nato sem zagledala lepega fanta, z rjavimi očmi, imel je lepe rjave lase in bil je moje velikosti. Nekaj časa sem ga gledala in premišljevala o njem. Kmalu pa sem se tolkla po glavi, da praznujem in imam samo en dan 15 let. Kar naprej se mi je smejal in me gledal. Ko smo izstopili, je pritekel k meni in me spraševal kako mi je ime, koliko let imam, kje živim... Bil je zelo zgovoren. V hipu sva postala dobra prijatelja. Ko sva bila že pred šolo, mi je šepnil »Že na pogled si bila moja punca... No, ko sem te pogledal. Ti si moja najboljša prijateljica.« in pogledal na okoli. Saj res! njegovo ime je Aron. Prišla sem do omarice, vzela ključe in jo odklenila. On pa jo je iskal, dokler ni pristopil k meni »Aha tukaj je!« je rekel in odklenil omarico zraven moje. »V katerem razredu si?« me je vprašal, ko se je preobuval. »V devetem a!« sem mu rekla in pokazala na učilnico, pri koncu omaric. »Jaz tudi!« je vzkliknil, vzel zvezke in odšel v učilnico. Ko sem prišla noter, sem pogledala kje sedi. Sedel je takoj za mano. Spogledala sva se in se nasmehnila drug drugemu. K meni je prišla BFF Hanna. »Hej!!!« je rekla in se naslonila na mojo mizo. Nikoli ji tega nisem pustila. Nekaj časa se je čudila, potem je pa ugotovila, da sem zaljubljena.

naj pišem naprej-nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. november 2011
next???
05. november 2011
next... aaa glasujte!!! pleace
05. november 2011
u58307
u58307
next
05. november 2011
še 4
05. november 2011
next? dejmo vsaj še 1
05. november 2011
pleace sej vas ne silm bralci
05. november 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeex tttttttttttttttttttttttttttt
05. november 2011
next
next
next
next!!
dej hitr:3
05. november 2011
ja bom smo še mal nextov pleace
05. november 2011
next
05. november 2011
u62648
u62648
next
05. november 2011
next next next....
sej je dobr začetek
05. november 2011
dj next-i ;P
05. november 2011
jutr
05. november 2011
oki ma bom po zelo kratkih delih kr drgač mi ne pusti
05. november 2011
oki komi čakam
05. november 2011
a ne bom kr zej
05. november 2011
tnx
05. november 2011
"Kje, kdaj, kako, zakaj..." me je začela spraševati. Počasi sem ji vse razložila. Začudeno me je gledala in hkrati poslušala. Mislila sem, da ji bodo oči ven padle. Nato je prišla učiteljica. Hanna se je vsedla kar zraven mene. Imeli smo samo 2 uri pouka. In še to samo zgodovino. Predavala je in predavala, mi pa smo si pisali mesiče po telefonu, kar pa učiteljco ni motilo...

next?
05. november 2011
next?
06. november 2011
2 uro je učiteljica predavala in predavala. Nekaj mi je lezlo po vratu. Ko sem se obrnila sem videla, da me je Aron žgečkal s papirčkom. Potem sem videla, kako je papirček priletel od zadaj, mimo moje glave na mojo mizo. Nekaj časa sem ta papirček le gledala. Potem me pa je Hanna brcnila »Odpri!!!« mi je zašepetala in ga gledala (papirček). Pogledala sem naokoli in počasi odprla papirček. Na njem je pisalo: a)bi se poljubljala z mano? b)bi se poročila z mano? in spodaj je pisalo: ARON in še srček zraven. Prijela me je velika groza. Zavpila sem in se pozneje z rokama pokrila usta. Vsi so me debelo gledali, samo Aronu je malo manjkalo, pa bi mu usta odletela od smeha. »Kaj je bilo?!?! Meggie in Aron! Takoj pojdita iz razreda, in zunaj pred šolo čakajta in jaz vaju bom gledala, ko bom razlagala snov. Jezno sem vzela zvezke in jih dala v torbo...

next?
06. november 2011
next
06. november 2011
u59711
u59711
next! zanimivo!!
06. november 2011
hvala bom zdaj a je prav?
07. november 2011
neext!
07. november 2011