Forum
js bom zdeii to pisla zgodbico^^ (mam že 2.... povezana sem s smrtjo in speit neki o vampirjih)..... ammm...... če gdu hoče loh piše zravn..... bi bla vesela ;P amm...... hja no.... to bi blo.....
"MIIIIIIIIIIIIIINAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!" ob predirnem glasu moje sestre Nine bi se najraje skrila pod posteljo. "Kje.Je.Moja.Majca?!!!" zastrmela se je vame. "Sem vedela!" se je zadrla in me s kazalcem dregnila v ramo. "Takoj jo vrni!" zavila sem z očmi. "Ta majca je moja, genij! ti imaš tisto rumeno," začudeno se je zastrmela vame. "Rumena je moja?" "No shit Sherlock," sem rekla, zdaj ko je ugotovila, da nisem nič kriva bo spet krotka kot mucka. "Joj, oprosti! Halo!? Kako mi je lahko uspelo kaj tako neumnega?" se je posmehnila. "Mislim," je še dodala. "Veš Nina, vsi mislimo.... Nekateri pa za razliko od tebe tudi nekaj vemo," užaljeno se je namrdnila, a se je spomnila, da se je še pred sekundo drla name in je ostala tiho. "Kam pa sploh greš? Ta izpad je bil malo preveč celo zate," zaničljivo je prhnila. "K Nejcu," je odvrnila, jaz pa sem se zastrmela vanjo. "A si ti zmešana!? Sploh veš kaj on je?!" roke je uprla v bok. "Sami predsodki! Saj si še bolj vraževerna ko stare babe," se je zlobno nasmehnila...

Nextam???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. april 2011
njext :'D
18. april 2011
Nekaj časa sva razpravljali o tem kako zelo sem vraževerna, potem pa se je odločila da gre. "Dolžna si mi sladoled!" sem za njo zkričala, v odgovor pa sem slišala samo smeh. Odpravila sem se v kuhinjo in videla očija, ki je sedel na kavču in bral časopis. V kuhinji sem začela rezati pomaranče za sadno solato a sem se urezala. "Avč!" šla sem v dnevno sobo dvignila roko, da bi jo oči lahko videl in rekla. "Si kaj lačen?" zavil je z očmi, se nasmehnil in se spet posvetil časopisu. "Jaz sem," je rekla Nina.... Vraga kaj še ni šla? "Ti pa ne dobiš!" sem zadovoljno rekla in prst vtaknila v usta. Nina se je užaljeno namrščila in končno (zares) šla..... To najbrž rabi razlago..... Ki pa je precej zanimiva...
NEXT???
20. april 2011
nexti
a prbereš mojo novo zgodbico Jaz, čarovnica
http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-carovnica/17218/
23. april 2011
ammm.... lohh^^
24. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg