Forum
u150546
u150546
ᴏᴅʟᴏčʟᴀ sᴇᴍ sᴇ ᴅᴀ ʙᴏᴍ ᴢᴀčᴇʟᴀ ᴘɪsᴀᴛ ᴢɢᴏᴅʙᴏ... ᴀᴍᴘᴀᴋ ᴛᴀ ᴢɢᴏᴅʙᴀ ʙᴏ ᴅʀᴀᴍᴀ...

þŗσℓσɠ
kako bi se počutili če bi se nekega dne zbudili in bi bilo vso vaše življenje le sanje? da so vsi lepi in prečudoviti trenutki le domišljija? da ni nič resnično? da se po 5-ih letih spet pojavite tukaj na 'Zemlji' in ne nad oblaki v sanjah? da se spomniš le ene par stvari iz tako rekoč otroštva preden ste 'zaspali'? no to se je zgodilo meni... imela sem 'lepo' življenje, no bilo je vsaj takšno ki mi je bilo všeč. vse dokler se ni pojavil on......
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ιт ωαѕ σηℓу נυѕт α ∂яєαм I.

яєєηѕмєє ѕмιℓє:
"oo.... Čufta je pišlaaaaa!!!" so se drli po razredu ko sem vstopla v razred. Sedla sem v zadnjo klop in pripravila zveske za matematiko. vzela sem še list papirja in na njega nekaj nakracala ter ga pokazala Tijani. in zazvonilo je. v razred je vstopila učiteljica gospa Koren. no medtem ko je ura se vam bom predstavila. sem Reensmee Smile. imam grozno ime.... stara sem 13 let in hodim v 8.b razred na osnovni šoli Ludvika Pliberška Maribor. "Smile! pridi!" je rekla učiteljica. jaz pa sem šla do table ter se pri učiteljici zaustavla. "Reensmee pokliči enega fanta." je rekla. tako alo tako je logično katerega bom poklicala. "vredu. Urban." sem rekla in urban je prišel ven. "vredu. Torej vidva bosta morala razred razdeliti na 4 skupine." je rekla in pokimala sva. "vredu." sma dejala in se vsedla nazaj vsak v svojo klop. no se vam bom do konca predstavila. moji starši so bogati in živijo v vili.... jaz pa v vrtni lopi za hišo. ki izgleda od zunaj kičasto, a od znotraj je nežnih barv ter vsa polepljena z 5-imi ratličnimi obrati in nekaterimi razrednimi slikami. imam 2 mački ki mi pomenita vse na svetu, za niju bi ubijala. ter še enega psa.. preostanek pouka ja minil normalno. po pouku sem odšla domov in z mano je pričel urban. ko sva prišla pred ograjna vrata sem zaslišala lajanje. "floki bejži v najino hišico." sem rekla a me floki ni ubogal. zato sem vstopila in iz žepa torbe vzela njegov povodec. pripela sem ga in povabila urbana naprej. "waw. fulll lepo hišo maš!" je rekel jaz pa sem se zasmejala. "to ni moja hiša..." sem rekla on me je pa čudno pogledala "ta hiša je od ateja in mame, jaz živim v hiški za to hišo.. pridi." sem rekla in z flokijem počasi odšla do moje hiške. "to je moja hiška." sem rekla in mu pokazala na lopo. "pridi saj se nebo zrušla..." sem rekla in nakazala naj vstopi. vrata sem pustila odprta in spustila flokija. na pojsli sta me pa pričakali Pika in Princess. pa da neboste mislili da je floki majgen kužek. nasprotno on je berniški planšar....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
kak se vam zdi??
07. september 2013
Neeeeeextt
08. september 2013
u150546
u150546
V tej zgodbici bojo 1D skupina že 5 let...
08. september 2013
u59329
u59329
neeeeeeeeeext!!
08. september 2013
neeeexxt
08. september 2013
Neeeeeeeext
08. september 2013
u150546
u150546
Reensmee Smile:

08. september 2013
u68138
u68138
the best začetek
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
08. september 2013
u150546
u150546
nexttt je posvečen nialler12345
ιт ωαѕ σηℓу נυѕт α ∂яєαм II.

яєєηѕмєє ѕмιℓє:
"lepo rišeš!" mi je rekel Urban (*-* on je tak popoln v resničnosti *-*) "hvala." sem rekla. "kdaj se jutri dobima?" me je vprašal. "Hmm. Od 15.00 bo šlo?" sem ga vprašala on mi je v odgovor pokimal. objel me je in poljubil na lica noato pa odšel. jaz sem se pa spravila naredit domačo nalogo in potem sem se učila vse dokler mi ni zazvonil telefon "prosim?" sem se javila "heii! Maša tu!" je rekla maša "heii. Kaj rabiš?" sem vprašala "Kaj maš čas za Film and shopping night? potem pa lahko pri meni prespiš?" me je vprašala "seveda! oboje lahko... samo koliko denarja rabim zraven?" sem še vprašala "meni je vseeno." je rekla ter prekinila. Odšla sem v hišo. Starši so bili v službi. mama je frizerka oče pa dela v avstriji v tovarni antomobilov je avtoličar. doma je bil le brat ki je igral svojo električno kitaro. splazila sem se do sefa in vtipkala kodo potem pa ven vzela 150€ ter se odpravila v mojo hiško. Oblekla sem si modre ozke kavbojke in majico do popka. obula pa pete. in bila sem pripravljena. iz predala sem vzela rezerven telefon in vanj dala mojo sim kartico ter ga vklopila. odpravila sem se do Mašinega stanovanja kjer je maša že čakala. "heii... oprošti da žamujam." sem rekla ona se mi je pa nasmehnila. "grema v evro park?" me je vprašala jaz pa sem prikimala. odpravile sva se tja ter malo nakupovala ense smejale. no jaz sem si samo uhane kupla ter nič drugega. prispeli sma do tam ko delajo smoothije in si vsaka naročli svojega nato pa sva se vsedli na klopco. malo sem se razgledala na okoli in videla plakat na katerem je pisalo: Člani skupine One Direction so se odločili da bodo naredli koncert v Sloveniji!
kdo so sploh One direction? po glavi so se mi podila razna vprašanja. "samo na wc skočim." je rekla maša in se odpravila na wc. malo sem razmišlala ko se mi je pred očmi na enkrat zameglilo in videla sem samo temo. mitutko za tem pa sem začutila trda tla pod sabo. skušala sem odpret oči a jih nisem mogla. Kaj je zdaj to? Bom umrla? Ali je vsega konec? po glavi sem imela samo ta vprašanja. zaslišala sem zvok rešilcev in nato nič drugega.....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
kaj se ji je zgodilo?
nextam?
če se vam neda odgovorit nerabte. lahko pa če hočete... bi bla vesela vsakega odgovora.
08. september 2013
u150546
u150546
Aja pa hh res sem v Urbana *-* ♥ v resničnosti...
08. september 2013
u68138
u68138
kaj se ji je zgodilo? nwm
nextam? seveda nujno
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
08. september 2013
nwem
nujno moraš nextat
pa hvala k si mi posvetila next
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
kumej čakm na naslednji next
08. september 2013
Ja zdaj bo pač padla v tiste sanje oz. komo kjer bo vse lepi in prav in pol bo, ........ Kaj bo pol? Ah ja sej nam boš to ti vse lepo predstavla v tvojih popolnih nextih
NEEEXT
08. september 2013
u150546
u150546
nextam danes? al jutri?
09. september 2013
Danes nextiii
am...mogoče se je kdo v njo zaletel...?
Neeeextt
09. september 2013
u150546
u150546
nexttt je posvečen Zali :*
ιт ωαѕ σηℓу נυѕт α ∂яєαм III.

Maša Styless:
"smo na wc skočim." sem rekla ter odšla na wc. prvo sem se pogledala v ogledalo nato pa nanesla malo maskare ter glossa ko sem zaslišala da je nekdo padel. stekla sem do izhoda in videla na tleh Reensmee. Fak kaj se ji je zgodilo? nikjer nima nič... nič se ji ne vidi... stekla sem do nje ter se počepnila na tla celo sem si še enkrat ogledala in le zasledila nekaj... na laseh je imela kri.... obrnila sem jo na bok tako da se nebo mogla zadušiti z jezikom.... na hrbtu sem zagledala znak, vrezan z nožem. bil je v obliki 1 in nato je zraven bil nalepljen D.... kaj bi to bilo? hitro sem poklicala rešilce ki so naslednji trenutek prišli. z njimi pa policaji. "torej... kaj imamo?" je vprašal policist "a-am tukaj je nekaj na hrbtu." sem spravila iz sebe. "ahaa.... torej je 2. žrtev napada..." je rekel "kakšnega napada?!" sem vzkliknila "no... Poznate slavni Boy band One direction?" me je vprašal "amm.... ja vem kdo so." sem rekla "no ona je bila njihova oziroma bol podrobno Zaynova žrtev.... da Zayn je morilec. no ne morilec kot morilec... bolj kot nekdo ki zasvaja dekleta... to jim stori nato pa izgine in se naslednji trenutek prikaže za 3 korake naprej..." je obrazlošil jaz pa sem pogledala na okoli in glej ga.... našla sem ga.... oseba z kapico in sončnimi očali... v nakupovalnem središču... vbistvu je bil bolj zraven McDonaldsa... in nasledni trenutek je vem prišel še en z ogromno McDonalds vrečko in prav tako je imel na glavi kapuco ter mogra sončna očala.... iz torbice sem vzela list in kulico nato pa stekla do niju. "amm... porostita moja prijateljica mi je dala izziv da vaju moram prostit da se podpišeta..." in glej ga to sta storila... na list sta napisala Zayn Malik <3 in Niall Horan <3 in odšla sem nazaj proti tekočim stopnicam ter se odpravila v zgornje nadstropje potem pa spet dol in k policistu. "ste kaj našli?" sem vprašala. on pa je le pokimal. "Zdaj bomo po papirjih slodeč Reensmee odpeljali v bolnišnico. pridete zraven?" je vprašal reševalec jaz pa sem prikimala in se vsedla v reševalni avto. odpeljali so jo na urgenco jaz pa sem zraven hodla. prispeli smo do sobe in tam so jo pustili z mano vred. torej je najboljše da se vam predstavim. sem Maša Styless, priimek je podoben Harry-jevemu ampak nisma si v sorodu jaz imam dva s-ja na koncu torej Styless in pa je Styles. stara sem 13 let. sem edinka. in to je vse o meni...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
kratko pa dolgočasno vem... -.-"
1. kak se vam zdi?
2. naj nexta?
3. vsi iz 1D bojo nekaj posebnega po novem... kaj mislite da bojo? (pač ne vampirji pa zombiji pa to...)
09. september 2013
u150546
u150546
aja pa še to sporočilo:
v francoščini je....

Je suis triste parce que j'aime vraiment, plus que ce que j'ai aimé quelqu'un dans un temps long. Ce soir, je me suis giflé au visage avec la réalité que je ne serai jamais capable de vous appeler la mienne et qu'il n'est pas un très gros problème pour vous.

in zato ne slabo vzet če bojo nexti dug cajtni....
09. september 2013
Hvala bogu da sem sla prej poglejat next <33
omgg hvalaa za posvečen nextt <333 :**
fakk!! Moj fant je morilec sexsii
am...nwm kaj so prazno glavo mam mogoce bom ti ju3 napisala
EN VELIK IN DEBEL TER SEXSI NEEEEEEEEEEEEEXTTT!!! :**
09. september 2013
u150546
u150546
Zala bil je z Zaynom pa sem ga avtomatsko tebi posvetla...
09. september 2013
Next sori k oglašujem, sem 13 letni fant ki je začel zgodbico.. na moji zgodbici vračam oglaševanje https://www.igre123.com/forum/tema/poletno-sanjarjenje/61709/1
09. september 2013
Neeeeeeeext
09. september 2013
u59329
u59329
neeeeeeeext!!!
10. september 2013
u150546
u150546

Would you??
Pliss kdgovorte... ker me pač zanima...
Če bi vam jutri nekdo povedal da so me zjutraj našli mrtvo... kaj bi naredli?
10. september 2013
Fakk da si nebi drznilaaa!! Jaz potujem do nebes pa te nazaj povlečem!! JAZ BOM JOKALAAAAAA :'(
11. september 2013
u150546
u150546
kdaj naj napišem next?
11. september 2013
zdajj!!
11. september 2013
u59329
u59329
NIKOLI več ne razmišli o čem takem!!! pa seveda bi te pogrešali!!
11. september 2013
u150546
u150546
grem jaz next pisat...
11. september 2013
Juupi. Pa tista slika zgoraj: da nebi slučajno. In ja pogrešali te bi. Tebe, tvoje popolne nexte in vse kar je povezano s tabo
11. september 2013
u150546
u150546
nexttt je posvečen vsem :*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
ιт ωαѕ σηℓу נυѕт α ∂яєαм III.

яєєηѕмєє ѕмιℓє:
"Pikica! zbudi se, v šolo bo treba." me je zbudil nežen glas mame. pošasi sem odprla oči in se razgledala po sobi. bila je moja soba. "Mami kaj naj oblečem?" sem jo vprašala tes splezala iz pojsle in stekla do omare. odprla sem vrata in počakala da pride do mene mama. pogledala je v omaro in iz nje potegnila modro oblekco z rožicami. oblekla sem jo nato mi je pa še naredila figo in odpravili sva se v šolo. v šoli smo se spet lahko igrali a jaz sem tako kot vedno risala. po pouku me je prišla v šolo pojn mami in odpravili sva se na kosilo. jedli sva pico. ko sva se najedli sva se šli igrat z Flokijem. nato pa je že bila večerja. po vešerji sva se stuširala ein odpravile spat.
"this is the part of me that you'll never gonna take away from me....." me je zbudila budilka. vzela sem telefon in si izklopila bodilko. vsedla sem se na posteljo in vdarla po krasti na nogi da sem se prebudila. ja rezala sem se... vstala sem in se odpravila do omare ter ven potegnila daloge črne in oske kavbojke ter kratko florocesntno pinki majico na kateri z črno piše FOREVER. odšla sem v kopalnico ter se pripravila za šolo malo sem si nanesla maskare ite pograbila torbo in odšla po stopnicah navzdol. "Mami jaz bom šla z Flokijem v šolo. pač usput ga bom dala v pasjo šolo. dijo!" sem rekla in vzela povodec ter pripela flokija. po poti sem srečala Mašo in Urbana. začeli smo se pogovarjat ko je urban stopil do mene in me poljubil. "DOKTOR! DIHA! DIHA!!!!!" se je nekdo zadrl. hotla sem odpreti oči a ni šlo. nekdo je dal nekaj morzlega na moj prsni koš in refleksno sem mignila z kazalcem na levi roki. "O BOG PREMIKA SE! DIHA IN SE PREMIKAAAA!" je vpil glas ki mi je bil zelo znan.odprla sem oči in videla mašo... "M-M-ma-ma-maš-maša." sem spravila is sebe. nato pa se mi je spet vse stemnilo in moja glava se je na enkrat zdela tako težka noto pa je omahnila na eno stran.....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
1. usput pomeni sproti. za tiste ki nevete.
2. kak se vam zdi?
3. naj nextam?
11. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg