Forum
u150546
u150546
ᴏᴅʟᴏčʟᴀ sᴇᴍ sᴇ ᴅᴀ ʙᴏᴍ ᴢᴀčᴇʟᴀ ᴘɪsᴀᴛ ᴢɢᴏᴅʙᴏ... ᴀᴍᴘᴀᴋ ᴛᴀ ᴢɢᴏᴅʙᴀ ʙᴏ ᴅʀᴀᴍᴀ...

þŗσℓσɠ
kako bi bilo če bi imeli vsi popolno življenje? takšno kot si ga vsak posamezen želi? takšno da bi imeli vse kar hočemo? takšno da ne bi bilo skrbi in podobnega? nekaterim bi bilo popolno, prečudovito.... meni pa ne bi bilo všeč.... meni bi bilo brezveze saj nikoli nisem imela kakšne posebne želje kako bi živela. bila sem vesela da imam to kar imam... moji starši so bogati jaz pa revna... živijo v ogromni vili z velikim vrtom in travnikom jaz pa v hišni lopi....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ιт ωαѕ σηℓу נυѕт α ∂яєαм I.

яєєηѕмєє ѕмιℓє:
"oo.... Čufta je peišlaaaaa!!!" so se drli po razredu ko sem vstopla v razred. Sedla sem v zadnjo klop in pripravila zveske za matematiko. vzela sem še list papirja in na njega nekaj nakracala ter ga pokazala Tijani. in zazvonilo je. v razred je vstopila učiteljica gospa Koren. no medtem ko je ura se vam bom predstavila. sem Reensmee Smile. imam grozno ime.... stara sem 13 let in hodim v 8.b razred na osnovni šoli Ludvika Pliberška Maribor. "Smile! pridi!" je rekla učiteljica. jaz pa sem šla do table ter se pri učiteljici zaustavla. "Reensmee pokliči enega fanta." je rekla. tako alo tako je logično katerega bom poklicala. "vredu. Urban." sem rekla in urban je prišel ven. "vredu. Torej vidva bosta morala razred razdeliti na 4 skupine." je rekla in pokimala sva. "vredu." sma dejala in se vsedla nazaj vsak v svojo klop. no se vam bom do konca predstavila. moji starši so bogati in živijo v vili.... jaz pa v vrtni lopi za hišo. imam 2 mački ki mi pomenita vse na svetu, za niju bi ubijala. ter še enega psa.. preostanek pouka ja minil normalno. po pouku sem odšla domov in z mano je pričel urban. ko sva prišla pred ograjna vrata sem zaslišala lajanje. "floki bejži v najino hišico." sem rekla a me floki ni ubogal. zato sem vstopila in iz žepa torbe vzela njegov povodec. pripela sem ga in povabila urbana naprej. "waw. fulll lepo hišo maš!" je rekel jaz pa sem se zasmejala. "to ni moja hiša..." sem rekla on me je pa čudno pogledala "ta hiša je od ateja in mame, jaz živim v hiški za to hišo.. pridi." sem rekla in z flokijem počasi odšla do moje hiške. "to je moja hiška." sem rekla in mu pokazala na lopo. "pridi saj se nebo zrušla..." sem rekla in nakazala naj vstopi. vrata sem pustila odprta in spustila flokija. na pojsli sta me pa pričakali Pika in Princess. pa da neboste mislili da je floki majgen kužek. nasprotno on je berniški planšar....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
kak se vam zdi??
06. september 2013
u59329
u59329
supeeeer neeeeeeeeeeext!!
06. september 2013
u125375
u125375
Nexxxt!!!!
06. september 2013
u150546
u150546
napisala bom isto zgodbo samo bom naredla drugo stran ker sem si toto zasrala z tek ko sem napisala napačn prolog...... -.-"
07. september 2013
u150546
u150546
mogla sem naret na novo....
~ Anja xxx
07. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg