Forum
u11469
u11469
Zapisano nA zasebno sporočilo Harryja Styles

'Hey Harry! I want you to know how much
I love you. I don't love you like a member of 1D
But like a person.
I hope we'll meet one day. If you want we can chat on massages (to je pr applih k se zaston pogovarjaš)
My mail for massages is: _______@____.com
Hope you will write!'

Ja tole sporočilo sem poslala Harryju nA twitter
Moje ime je Hana Watson in sem iz Slovenije.stara sem 14 let. Vem da mam angleški priimek saj je bil moj oči anglež. Sedaj imam pa samo še mamo ker mi je oče umrl kmalu po njegovi smrti pa se je mama slovenka preselila nazaj sem. Sem fan od one direction kar ste gotovo že ugotovili. V šoli nisem priljubljena. Imam le eno prijateljico. Ime Ji je Eva. Ja Ona je moja BFF. Sem edinka in mama je edini moj sorodnik. Nekatere punce nA šoli me sovražijo. To je predvsem Becky. Ona je hit girl in je TUDI fanica od Zapisano nA zasebno sporočilo Harryja Styles
Dovolj zdaj o meni. Sem v svoji sobi in mi Kar naenkrat zazvoni IPod. Kot takrt ko dobiš nov massage. Pogledam pošiljatelja in skoraj me kap!
Omg biu Je Harry!!!!'
Preberem pismo in tam piše da se seveda lahko z mano dopisuje in da bi me rad spoznal!!!
Jeeeeeeejjjjj kok sm vesela!!!!! A kaj ko mi mama ne bo dovolila v
London. Po očetovi smrti se Je zelo spremenila. Obnaša se grozno. Zelo Je stroga nič se ne smeje.…
Kaj mislite si bosta Hana in Harry dopisovala?
Ji Bo mama dovolila v London ?

Če dobim vsaj 4 nexte bom nadaljevala drugače pa ne.
Vaše mnenje?
03. december 2012
u86697
u86697
next!
Dobr je
03. december 2012
u11469
u11469
Hvala za next nextam najbrž jutr
03. december 2012
neeeeeeeeext
05. december 2012
u11469
u11469
Hvala za nexta !
Nisem verjela! Omg!!!!!!
Harry mi Je poslal mas (massage)!
Hitro sem mu odgovorila. On pa meni. Pogovarjala sva se o vsem mogočem. In to 2 ure. Potem pa Je oznanil, da mora it, ker ma intervju. Odšla sm nA tv in nA program kjer so predvajali intervju. Louis se Je Že neki režu nA sliki, Niall Je jedel, Harry Je gledu zasanjan u luft Zayn se Je gledau v ogledalo Liam pa Je osvajal novinarko. Kmalu so se začela vprašanja. Potem pa Je Louis omenu, da Harry cel cajt si z eno dopisuje... ??
Kaj? A govori o men?!?! Omg!
Novinarka je vprašajoče pogledala harryja ta pa Je zardel. Rekel je: Ja ko sem bil na twitterju me Je fAnica vprašala če si grevA dopisovati in ker mi Je bilo dolgčas sva si dopisovala prek mas pa tut zelo Je lepa. NA profilni nA twitterju pa še neki slik sebe mi Je poslala. Je zelo zanimiva. Izvedel sem, da nima očeta ima pa samo mamo ki pa Je zelo stroga. Prihaja pa iz Slovenije. Rad bi Jo v živo spoznal a mi Je povedala da Ji mama ne dovoli v London pa tudi fantov ne sme met. Res Je zelo prijazna.'
Novinarka ga vpraša kako Ji Je ime, Harry pa reče da Je Hana kej druzga pa noče izdat da Ji nebi kdo grdih sporočil pisal. Nasmehnila sem se. Lepo od njega.
Potem pa Je prišlo težko vprašanje: koliko Je stara?'
Harry Je zardel, globoko vdihnil ter rekel: 14.
Zdaj pa so zrak zajeli ostLi fantje ter novinarka.
S tem se Je intervju končAl
Prejela sem mes od harryja ta pa Je vprašal če sm jezna. Halo?!
J-js
H-Harry
H: sorry a si jezna ker sem povedu?
J: halo? Itak da ne
H: a sm se Že ustarašu
J: hah ne.
H: a se res ne bi mogla dobit
J: Harry čez 1 mesec mamo poletne počitnice. Nevem če mi Bo mama pistila v London pa tud nimam denarja za letalo pa hotel
H: ha babe to je najmanjši problem lahko prideš poleti, takrt smo vsi v Londonu!
Let ti Bom Js plačau, živiš pa lahko or ns. Sej mamo velik prostora. Če hočš lahko s sabo prpelješ še Evo al kar kol Že je. (Za Evo sm mu pred intervjujem povedala)
J: Ja to bi blo super sam mame mi ne bo ratal prepričat..
H: pust mi da Js govorim z njo
J: Kva??? Ti bi to zame naredu??
H: hm ja...
J: kako bi Jo prepriču?
H: dej mi njeno telefonsko.

Pa sem mu dala telefonsko. V naslednjem trenutku sem zaslišala mamičin telefon. Kaj Je govorila Je nism razumela. Ka pa si domišlam kt da bi jo Harry lahko prepriču...

Potem pa sm zaslišala korake. Približevali so se moji sobi, nato pa trkanje. 'Naprej' rečem in vrata odpre mama. Rekla je:_________________
Kaj Je rekla mama?
Kritike?
Nextam?
06. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg