Forum
u55582
u55582
Haaaj :''''P
Torj odloočla sm se da boom napisla zgoodbico :Đ napou bo bla zmišlena, mal je pa tut resnična (pač imena in slike bojo zmišlene um starost pa res dogodki bojo večinoma resnični sam mal olepšni , :'')) Pač dogaja se pred enim letom o.o
Bom kaar zčela ^^

Seem Anjaa , stara sm 12 let in grem u 7. razred. Tega se pač mal veselim , ker so u tem delu šole - pač za starejše- saami lepotkooti :'''3 Zbudila sm se ob 6ih zjutraj. vem ja, zgodj , sam če hočem ujet autobus pač morm ustat takrat.... Oblekla sem se, počesala, dala psu za jest in odšla proti autobusni postaji. Ta je oddaljena 1 kilometr -.-'' . hodila sm in hodila ko me neki pokliče : Anjaaaa počaaak mee ! Obrlna sm se in vidla najlepšegaa fanta kar ih je blo *-* Nism vedla kdo je , in od ki ve moje ime , sam okej , meni je prou x D
*Pogoovor*:
J: umm oj , a te slučajn poznam?
O:Am ja na isto šolo hodva ?
J: sori nespomnem se te o.o
O: Tine mi je ime .
J: Aaaaa zj vem ^^
O: sam da ^^

Šeu je u drugo smer, js pa sm se spomlna na mojo bff. Kko sm lahk tok neumna. Zatrapana je bla u tineta , in to že dve leti o.o
Mela sm pa načrt , lah bi ju združla :'''D

Nj nadaljujm ? :''3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. avgust 2011
u55586
u55586
jaaaaaaaaaaaa
next hitrrr tjaška moja
10. avgust 2011
u55582
u55582
Jebi se Lara , ti si itak edina :Đ

Ajaa , pa če napiišeestee neext bi bloo lpo :'''3
10. avgust 2011
Jaaa *____* next :3
10. avgust 2011
next
10. avgust 2011
u36875
u36875
Next *_* < 3333
10. avgust 2011
u55586
u55586
s kom naj se jebem tjašek????
10. avgust 2011
u55582
u55582
Lara : Z nekom pač , Diego ? ;P
Okj pišem :* < 33
10. avgust 2011
u55582
u55582
Sploh nism vedla kam je Tine izginiu . ô.o pridružli so se mi še eni freendi in autobus je biu tukj. Koomi sm čakla da sm vidlaa Kristinoo (bff). Že 1,5 mesc se nismo vidle , ker se je odločla da bo s sorodniki šla na križarjenje …:''o. Prišli smo pred šolo in zagledala sm joo . zmeri se je tko lepo oblekla in je istopala med usemi puncami (na dobr način pač :Đ) Mela je najlepšo postavo kar sjo lahk vidu , in kodraaste lase pa najlepše zelenomodre očkee *_______* popouna je, res . Stekla sem iz autobusa in takoj njej v objeem. Tko smo stale 5 minut pol pa je pršeu mimo Tinee :'''3
*talk* T-tinček J-js K-kristinaa
T_ Heei Bjutiiškee *-*
K(mi prišeepne): kko pa on se pogovarja z nami???
(sam nasmehlna sm se ji :'''))
K:Emmm , Haaj :]
J: Um , na vece morm it :''D
K:*i'm gonna kill u when i see you again :Đ*
T: Prou se bom pa s kristino pogovarju ^^
*greem*
T:Waau , ful si lepa dns *-*
K: eeem , hvaala enako :'3
T:Hehe, jas nisem , ti si pa res *-*
K: če tko rečš : )
T:Jaap , ej js morm it , se vidmaa, paapaa lepotica :''D
K:eeeeeeem , čaau ^ ^
Prtekla sm iz veceja . Kristina me je z naudušenjem pogledla in resno rekla : ''hvala anja . '' začudeno sm jo pogledla: ''ja kj pa jee ? ''Še bol resno me je pogledala in rekla :''daa si mee pustilaa z niim, naajleepš jee bloo !!'' začele sva se smejat in skakat (mamo neke izpade no :Đ) Stekle smo k pouku saaj je blo že pozn , sam usen smo zamudile pet minut ker mi je mogla use povedat seveda je še kaj dodaala , in sm jo sam leepo gledala ~~ čepraau sm slišla čis use :''D Konc je blo pouka in usedle smo se na klopce. Potem pa pridee mimo……..

Neext ? :''3

Ahja, slike negrejo gor ker Imam defektn prenosnik :'o
10. avgust 2011
next
10. avgust 2011
u55586
u55586
ajd next tjašekk

aja neda se mi z diegotom ;D
znobenim se mi neda xP
11. avgust 2011
u55582