Forum
Jaz sem Jenny.Stara sem 17.Imam brata Jaksona in Justina in sestro Jasmine.
Moj brat je slaven zato sem nekako popularna na šoli.Ker vse punce letijo za mojemu bratu.Justin je star 19 let.Jackson 15 in Jasmin 17 isto kot jaz.
Živimo v Kanadi.V veliki hiši oz. vili.

Boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. november 2012
u78867
u78867
nexttt!
23. november 2012
u113672
u113672
nextt!
24. november 2012
hwala pikice
****************************************************************************************************************
Stojimo v modnem atelju v Kanadi in se občudujemo v ogledalu.Pravzaprav bi se morala občudovati Jasmine v obleki,v kateri se bo sprehodila po rdeči preprogi.No,recimo,da bi bilo to mogoče,če v njej ne bi spominjala na paradižnikov češnjavec.Z Jaksonom sva prišla samo zraven,vendar ogledalo sega čez vso steno,zato kar vabi,,da vsaj malo pokukaš.Atelje je velik in je v njem azen ogledalani dosti drugega.Vsenaokrog stene iz opeke,visoka okna in stojala za obešalnike.Moja mama bi temu rekla industrijski šik.Jaz pa bi temu rekla,da prostoru ne bi škodilo nekaj ljubezni in oblazinjenih površin.Jasmine se poskuša pretvarjati da se ne gleda.Ima manekensko postavo.Jasmine
si skrivaj ogleduje obraz.V bistvu je kar čedna,tako kot so pač čedne blond punce s prečo na sredi.Tistih možganov,ki se skrivajo za kovinsko sivimi očmi,seveda ni mogoče videti.Rakvokrat se poskuša odločiti,ali naj si omisli frufru.O tem razmišlja že zadnjih pet let,a odločitev še ni padla.Ko vidi,da jo opazujem,se začne pretvarjati,da občuduje nekega fanta.Kar seveda potrjuje,da sem imela prav.Zdajle bi bilo Jasmine res težko občudovati.Sicer je fajn in moja sestra,a ta obleka.Niti najmanj ji ne pristaja.In če samo pomislim,da jo bo nosila naslednji teden na premieri.
jaz:

Jasmine:

Jakson:

24. november 2012
u78867
u78867
nextt !
24. november 2012
nexttttttttttttttttttttttt
24. november 2012
hvala za nexttttttttttttttt
24. november 2012
u113672
u113672
nextt!
24. november 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttt
24. november 2012
Ta next je za ajdo...p,Mwaa.girl in za daškko11
__________________________________________********************************************************
V tistem češnjevcu ji bo težko uspelo.Oblikovalcu je ime Pablo Dodo(izmišljno)Ni se vam treba truditi,da bi si ga zapomnili.Če je namreč vedno tako zanič,bo verjetno kmalu pozabljen.Je sorodnik enega od producentov pri filmu,zato je tudi dobil delo.Iz Jasmine je hotel narediti "vizijo rdeče".Kar nazorno priča o mejah njegove domišljije.Poskušam se domisliti,kaj naj rečem.S tem navadno nimam težav,zdaj pa se mi naloga zdi zahtevna.Jakson si grize ustnico.Jakson pa je za zadnje pomerjenje zadolžen Pablov pomočnik.Pride s polnimi usti bucik in začne naravnati blago.Pri tem mrmra nekaj o "vedrem lesku" šifona.
"Kaj misliš Jenny?"me vpraša Jasmine in zdrsne v zlate salonarje.Delujenesproščeno in negotovo(vseeno je treba priznati,da ne bi bila slaba v kombinaciji u rukolo).
Spodbudno se ji nasmehnem,a še vedno ne rečem nič.Predstavljam si jo na rdeči preprogi in podoba je prav boleča.Jakson ne zdrži več.
"Kot češnjevec si"izdihne."V visokih petah"še pove.
In on bi rad delal v diplomaciji.
Po desetih minutah pripenjanja z bucikami in premikanja za staro razdrapano zaveso se Jasmine spet pojavi v svojih kavbojkah in kratki majčki ter deluje nekam sproščeno.Poskušam ji pojasniti ,da bi bila čudovita v odrezanih kavbojkah in srajci,ki bi si jo zavezala na trebuh v slogu Marilyn,vendar je preveč potrta,da bi me poslušala.Jaksonu naklonim svoj ubijalski pogled,vendar samo skomigne.Verjame namreč v iskrenost med prijatelji in družino.In veliko preveč zaposlen je s svojo inteligenco,da bi zaznal posledice.
25. november 2012
u103164
u103164
neeeeeeext!
25. november 2012
u78867
u78867
nexttttttttt!
25. november 2012
u113672
u113672
next!
25. november 2012
нωαℓα ναм
25. november 2012
ηєχтαℓα вσм נυтя
25. november 2012
нωαℓα ναм
**************************************************************************************************************
Pablo Dodo:

25. november 2012
Zaradi Jasmine moramo zdirjati na podzemno in se odpeljati na drugo stran Londona
Kot prostovoljka sobotne popoldneve namenja otrokom s posebnimi potrebami.Jasminovo
življenje se vrti okrob nabiranja točk za življenjepis,ki ga bo čez 3 leta priložila k prošnji za sprejem na Harvard(izmišljeno).Baje moraš tja,če hočeš kdaj delati pri ZN.Na isto šolo se je vpisala Reese Witherspoon(izmišljeno).Po naključju se spomnnim,da je Reese v filmu posnela video o sebi ob bazenu in harvardski profesorji so jo spustili noter.
Pri Jasmine se vse skupaj zdi veliko bolj zapleteno.Pa ne samo zato,ker je v Londonu tako malo bazenov.Medtem sem obljubila,da bom Jasmine plačala smuti(pijača) v muzeju Victoria and Albert(V in A za prijatelje),ki je čisto blizu moje hiše.To je najbolj mega lokacija v Londonu(razen parka) z najbolj šik kavarno-z retro ploščami in norimi lučmi,velikimi kot telovadne žoge-innajboljšimi smutiji(pijača),kar sem jih kdaj poskusila.
Vitoria and Albert:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=2374749[/img]
25. november 2012
u113672
u113672
next!!
25. november 2012
u78867
u78867
nextttttttttttttttttt!
25. november 2012
нωαℓα ναм