Forum
Nebom newem kaj dosti nakladala zdaj o tem in o onem,samo vedite nekaj.To je moja prva zgodbica.Velliko bo kreganja in takih stvati pač.Prvo pa bom predstavla osebe ki igrajo not.Upam ke bo dost bralcev.Pa brez kaknšnih žalitev al pa česa podobnega.Preidimo k zgodbi.
****************************************************************************************************************************
Spencer Cowell Reed & Hannah Cowell Reed as Himselfs
Harry Styles-as Him
Niall Horan-as Him
Liam Payne-as Him
Louis Tomlinson-as Him
Zayn Malik-as Him
Toby Marck-as Spencers boyfriend
& Emily Walker-as Spencers BFF
****************************************************************************************************************************
1.part
Helooow,sem Spencer Cowell Reed.Na svetu sem že točno 15 let.Imam sestro Hannah,ki je samo eno leto starejša.Še vedno nisem prebolela bivšega,ki me je samo teden pred mojim rojstnim dnevom.Sploh nevem kako sem lahko bila tako neumna ,da sem se zaljubila v njega .Ampak nekaj je drugačnega bilo na njem,nekaj….ne vem kaj….posebnega.Spet sem se spominjala tistega dneva.Ko me je pustil na cedilu in mi napisal sms 'Nikoli nisem ničesar čutil do tebe ,a mi nižal za to.Midva sma končala'!
Ampak kaj moraš.Zakaj nakladam?Ok…torej rodila sem se 1.2.1995 v Holmes Chapelu.Trenitno živim v Londonu.Imam rjave lase in zelene oči.Nisem nevem kaj suha ,debela pa tudi nisem.Velika sem okrog 172cm.Obožujem mačke in če bi me kdo vprašal kako bi bilo ime moji hčerki bi rekla,Darcy.Trenutno obiskujem šolo Akademija varuh.A še ne trenirama boksaAnna (sis)hodi na manekensko šolo.No dovolj o meni ali o Ann.Preidimo k začetku zgodbe.
'Spencer Cowell Reed!Takoj pridi dol ali pa ti gre računalnik.'! Počasi se prebudim ob kričanju moje predrage sestrice in se oblečem v kratke hlače in preveliko majico,obujem še all-startke in se odpravim v kuhinjo.Na mizi me že čaka nuttela.Hitro si zbažem v usta in grem v avto ,kjer me že čaka Ann.
*Pred šolo*
Hitro skočim iz avta in se odpravim proti vrato šole ,ko na ramenu začutim roko.Hitro se obrnem in tam zagledam njega.Popolneža
THE END OF THE FIRST PART
Slikce: Hanna

Spencer:

29. maj 2013
BTW:Vesela bom vsakega novega bralcas :6
29. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg