Forum
u133063
u133063
No tolo zgodbico bove pisali dve pisateljici jaz ter EvilAny1D. Pa začnimo
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Oila sem Any Black. Vem ja čuden priimek imam. Stara sem 19 let. Jaz:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRkv-2k9tHCQzqb3UvV4QKBjH_KHYjOGOEUQm7q7QvyGeepk6H4[/img]
Imam BFF Jenny Swan. Tudi ona je enako stara toliko kot jaz.Samo da bo ona čez 5 mesecev stara 20 let jaz pa čez 3 mesece.

To je Jenny.
Zelo radi tičiva skupaj in se hecava all days. Bil je nek pomladanski dan. Na našo šolo sta prišla dva lepotca. Jenny me je ruknila in vprašala "Tedva sta pa luštna."
Jaz sem ji lahko le pritrdil,da ja. Saj mi je bil zelo všeč en izmed teh dveh fantov.

"pridi podjive k pouku"sem rekla Jenny. Čeprav jaz le ne bi šla.Tudi Jenny ni hotela iti.Kajti gledala je od tega luštnega fanta njegovega prijatelja.

"Pridi že.Ga boš že gledela po pouku."sem ji rekla.Jenny seveda.
"Koga le?"me je začudeno vprašla.
"Tistega tam."in pokazala s prtom na njega.
No kako sva bili oblečeni takole.
Jenny:

Jaz:

Jenny ni takšna kot sem jaz,ampak pa opažam,da se počasi enako oblačuje kot jaz.
To je super.Prispeli smo v učilnico.Vsedli smo se kamor sodimo ter počakali na učiteljico.Sedim zraven Jenny,pri vseh predmetih sedive skupaj.
DRIIIIIIIIIIIIIIIN
No to je bil šolski zvonec.Čas za pouk.Kateremu se le,da k pouku na tak lep sončen dan hoditi v šolo.Sedive pri oknu,zato sem pogledala ven.Kako lepa pokrajina je zunaj.No še dokaj toplo je in treba je izkoristit vsak dan jeseni.Iz zamišljenosti pa je prebudila Jenny.Nežno me ju butnila in dejala.
"Ej,mislim,da bosta tedva luštkana tipčka hodila v naš razred."
"Daj no.Ne bodi takšna."
"Kakšna?"
"Daj no."
"Kaj ti naj dam."Nasmehnila se mi je in se obrnila proti tabli.V razred je prišla učiteljica in načeli smo z uro.
"No učenci v šolo hodimo samo 2 tedna.In k nam sta prišla nova učenca Josh Savior ter Taylor Lauter.Obvestiti vas moram,da bomo drugi teden v oktobru šli v šolo v naravi.Sedaj pa k pouku."No to je bila naša učiteljica in razredničarka Amanda Sweet .Uči nas zgodovino ter angleščino ima čez kot dopolnini pouk.
Cel čas sem pogledovala proti Taylorju in upala,da me ne bi opazil.
////////////////////////////////////////////////////////////////////////
kaj menite jo bo opazil?
Mnenje
Next
In na vse nuno odgovorit.
05. julij 2013
u113053
u113053
kaj menite jo bo opazil? itaq
Mnenje supr je moja sopisateljica pa sedaj sem se spovnla d smo se čist zamešale js sm any ti si jenny
Next ja itaq hahahha moj je
05. julij 2013
u133063
u133063
ma saj je ok
05. julij 2013
u133063
u133063
No še nekaj EvilAny1D je Any jaz Jenny in naslednjič bove pisali po vlogah tako kot sva
05. julij 2013
seveda
dobr začetek ;D
neeext :*
05. julij 2013
u133063
u133063
Any
No moja ura je bila težka.Kar naprej sem pogledovala proti Teylorju,da me je učiteljica najmanj 1000...krat vprašala če vem kaj je lihkar povedala.Teylor me niti enkrat ni pogledal. Puf pa tak lepotec.
10. julij 2013
u133063
u133063
Jenny
Lepo dva tedna je že šola.In prideta nova dva.Kako bo ta fajn.Skozi vrata sta prišla dva najlepša fanta na celem sveti.En je bil bolj temno polt drugi pa je imel svetlo kožo.Kako je bil ta lep.Nato pa me je Any povlekla k pouku.Nič se mi ni dal jt,raje bi gledala sam njega.Vsak dan.
10. julij 2013
u133063
u133063
Any
''Any zvonilo je že! Čas je za športno!''<<mi je na uho kričala Jenny. ''Že prihajam''<<sem ji zakričala nazaj. Punce ter fantje smo se šli vsak v svojo garderobo (to se pravi fantje v fantovsko, punce pa v garderobo za punce) in se preoblekli. Ko sva bili gotovi z Jenny sva odšli v telovadnico. Tam nas je že pričakoval učitelj. Rekel je, da bomo danes plesali v parih. ''OMG''<;<sva se skupaj zgrozili z Jenny. Učitelj nas je delil v pare. Kmalu je poklicam Jenny in ji dejal, da bo plesala z Joshom. Kmalu sva ostala samo še midva s Taylorjem. Učitelj je rekel, da bova midva plesala skupaj. ''Kaj?''<<;sem se zgrozila. ''A se vam meša?''<;<sem zabrusila učitelju. Nekaj časa je bil tiho, nato pa je rekel, da bomo začeli. Ja učitelj je prižgal radio, ki ga je imel seboj in začel se je najdbednejši del. Ples! Najprej smo mogli plesati angleški valček, nato pa od LIAMFO - Sorry For Party Rocking
http://www.youtube.com/watch?v=SkTt9k4Y-a8
No ja pa ni bilo tako beda. S Taylorjem sva se vsaj malo zbližala.
10. julij 2013
u133063
u133063
Jenny
Pri športni smo plesal.Kaj je s tem učiteljem? In morala sem plesati s Joshom. Ko je učitelj povedal,da bom plesala z njim.Sem zardela in upala,da nihče ni opazil.Saj mi je šlo,in nisem ga pohodila.Njemu pa ples leži.Na koncu pa Sorry For Party Rocking.Bilo je noro plesat no to pesem.Ko je zazvonilo smo se šli preobleči.Hvala bogu.Da je pouka konec.
"Hey"je rekla Any.
"Oj,kako si?"
"Dobr.Vidla sm da si zardela ko je učitelj rekel da boš morala plesati z Joshom"
"Ja.In kako si se imela?"
"Dobr"reče in malo zardi.
"Okej.Moram iti.Mam plesne."
"Okej.Čak mal grem lohka s teboj?"
"Ja seveda."
10. julij 2013
u133063
u133063
Med potjo smo se pogovarjali rezlične stvari.Najbolj pa o Joshu ter Taylorju.
"Okej.Tuki sva"
"Lepa plesna"
"Prid"
Šli sva v stavbo.
Any je šla naprej v prostor kjer vadmo.Vadm hip hop,doma pa pač vadm še en ples.
"Pa gremo."je rekla učitelj in začeli smo plesati.

Na koncu pa smo imeli še to:

u133063
u133063
10. julij 2013
next!
10. julij 2013
u133063
u133063
Any je bila navdušena nad plesom.
"Jenny!Bravo!Neveš kako si dobra v plesu."mi je takoj povedala.
"Hvala ti.Toda ples res ni nič posebnega,kakor tudi jaz nisem(skonila sem glavo in žalostno pogledala v tla.)Res nisem nič posebnega."sem še dodala.
"Jenny.Prav posebna si v plesu in to te daje močno in pokaže kar si"mi je povedal učitelj hip hopa.

"Veš Jenny.Prav ima ta učitelj.Res si posebna."
"Hvala vama."
"No učenke in učeni konec za danes.Pojdite domov in sestavite keografijo.Za čez dva meseca.Do takrat ni dobene plesne,samo vadite koegrafijo."
"Ja hvala učitelj"smo rekli vsi skupaj.
"Nasvidenje in malenkost"
"Nasvidenje"smo še enkrat rekli.
Opravila sem se k gredorobam ko me je nekdo ostavil.
"Hey Jenny.Bi lahko skupaj sestavila ples?"to je bil prijatelj,ki sva se spoznala v vrtcu,a se nisva kej prevč družila skozi.Hodi pa na isto šolo kot jaz.Star je 19 ter 10 mesecev.Rad ma hip hop ter sovraži nasilneže.

"Seveda Jack."sem mu odvrnila.
"Hvala stokrat "
"Je že ok"
"Torej kdaj greva koegrafijo sestavt?"
"Jutr pr men.Ok?"
"Ok.bay Jen:"
"Bay.J"sem mu še odvrnila
"Jen!?!?!"me je vprašajoče vprašala Any.
"Ja.Kaj je narobe?"
"Od kot te kliče Jen in zakaj?"
"Dolga zgodba....."
24. julij 2013
u133063
u133063
3 nexte
24. julij 2013
u133063
u133063
Kaj se zgodi ko DVE najboljši prijateljici odkrijeta resnico o fantih.Ter resnico ki sta jima njuni straši prikrili? Bosta odkrili kdo sta in si pomagali sebi in bližnjim ali bosta otrpnili.KAj se zgodi potem ko si navrsti ti da rešiš ljubljene?
Te zanima več potem beri IT'TIME.
http://www.igre123.com/forum/tema/it-s-time/57970/1
24. julij 2013
next
25. julij 2013
u133063
u133063
nextam
26. julij 2013
u133063
u133063
Any
Jenny zares neverjetno pleše.Vsak njen gib je tako popoln.Res je najboljša plesalka na svetu.
"Jenny!Bravo!Neveš kako si dobra v plesu."sem ji takoj povedala.
"Hvala ti.Toda ples res ni nič posebnega,kakor tudi jaz nisem(skonila je glavo in žalostno pogledala v tla.)Res nisem nič posebnega."mi je rekla.
"Jenny.Prav posebna si v plesu in to te daje močno in pokaže kar si"ji je povedal učitelj hip hopa.
"Veš Jenny.Prav ima ta učitelj.Res si posebna."sem ji rekla
"Hvala vama."nama je rekla Jenny.
Potem jim je učitelj povedal,da morajo narediti neko točko.Kjer bodo plesal.In imajo dva meseca časa.Potem so se zahvalili učitelji in še poslovili.
Jaz sem se posvetila telefonu ker sem prijela SMS.
"Hey Jenny.Bi lahko skupaj sestavila ples?"je nekdo vprašal Jenny.Obrnila sem se okoli in zagledala luštkanega fanta.Telefon sem hitro pospravila v žep kajti sploh nisem videla kdo mi ga je poslal.
"Seveda Jack."mu je odvrnila.Ime mu je Jack,lepo ime za luštkanega fanta.
"Hvala stokrat "se ji je zahvalil.
"Je že ok"je rekla kot da ni nič
"Torej kdaj greva koegrafijo sestavt?" je vprašu.
"Jutr pr men.Ok?"je odgovorila.
"Ok.bay Jen:"se je poslovil.Samo malo Jen. tako še nikoli nisem slišala,da bi jo kdo tako poklical.
"Bay.J" mu je še odvrnila.In to še z J.
"Jen!?!?!"sem jo vprašala.
"Ja.Kaj je narobe?"je prestašeno rekla.
"Od kot te kliče Jen in zakaj?"sem takoj jo napadla z vprašanji.
"Dolga zgodba....."je še rekla.
"No jaz imam rada dolge zgodbe."
"No.Počakaj,da se preoblečem in ti med potjo vse povem.Ok?"
"Ok.Pa pohit"
"Ok"
Odšla je v garderobo.Jaz pa sem ostala sama.Ne dobesedno ampak pač v prostoru.Hm....Najbolje bi bilo,da grem proti vhodnim vratom.
BUMM
Vrata zamenoj so se zaprle.Vsa okna so se zaprla.
BUMM
Še enkrat.One!Kaj se sedaj dogaja? Nimam dobenega izhoda.
In sedaj so se oglaševale ena luč za drugo.Zakaaaaaaaj? Se mi to dogaja.
Telefon! Ampak kako telefon.S čim si le lohka pomagam s telefonom.Oh!Saj res lahko pokličem koga.
BZSSS
Zadnja luč je ostala prižgana.Of!Na mojo srečo.Sedaj pa nazaj k telefonu.SMS moram najprej pogledati.Ampak zakaj imam občutek,da ga moram.Ah.Pa nič pa poglejmo zakaj ga moram.
Moj SMS: αηу!ιт'ѕ тιмє.ƒσя уσυ.
ιт'ѕ уσυя тυяη.ιт'ѕ cσмρєтιтιση тιмє.
Kaj za vraga naj bi to pomenilo?Moj čas je.Kašen čas? In naj se izkažem? V čem le?
"Any!Prišla si"je rekel neki ženski glas.
"K-k-k-k dooo s-s-s-si?"sem vprašala jecljaje.
"Sem varuhinja."
"Čigavaa varuhinja?"
"Tvoja Any."
"Moja!?!"
"Da tvoja.Ti tvoji starši niso nič povedali?"
"Ne.O čem?"
http://30.media.tumblr.com/tumblr_llkguygbnV1qc8br4o1_500.png
To dekle (glejte dekle,za odzadje pa si predstavljajte mračno sobo.)
"Si posebna.Vsebi imaš moč,ki jo boš mogla odkriti.In čez čas boš postala upanje.Kot ti in tvoja prijateljica Jenny"
"Moja prijateljica Jenny?!"
"Ja.Any.Jenny ima v sebi moči enako kot ti.Obe sta posebni."
"Kaj pa Jenny? Ima že varuha?"
"Ne.Ga pa bo dobila in to kmalu."
"Kako pa ti je ime"
"Ime mi je Elenor"
"Lepo ime."
"Hvala."
"Te smem nekaj vprašati?"
"Ja ti kar."
"No.So prihodi varuhov vedno tako dramatični?"
"Hahahah. Ne niso."
"O dobro"
BUUMM BUMMM
"No sedaj poskušajo nekako vdtreti."
"ANY SI NOTRI?!?"o to je Jenny.
"No kako bo s tem.....?"sem vprašala a Elenor ni bilo nikjer.Okna so se odprla,luči ogasnile vrata odprla.
"Ne povej nikomur o meni.Se vidiva zvečer pri tebi doma"mi je na uho zašepetala Elenor.
"Anyyyy!"
"Jenny!Kako si?"sem vprašala.Jenny me je objela in začela jokati.
http://24.media.tumblr.com/6986b2b5e6c5fb758854c49128250457/tumblr_mhq2dwmyva1rwf2sso1_500.gif
"Jenny!Kaj je narobe?"
"Mislila sem,da te ne bom več videla."
"Jen. Pejve domov."
"Ok."
"Povej mi to o Jacku vse"sem ji rekla ko sva bili že zunaj in hodili domov.
"No z Jackom se poznava že od vrtca.Od malih nog.Skoz in skoz sva se igrala in klical me je Jen jaz pa njega J al pa B.J."
"B.J.?!"sem jo vprašla.
"Big Jack.Bila sva pač mejhna.Skupaj sva šla v osnovno šolo.Takrat je nosil aparat za zobe.No med OŠ nisva imela kaj preveč stikov sedaj v srednji pa jih imava.Spoh nisem vedela,da ma rad hip hop.No to pa ti pove da človeka prav preveč ne poznaš natačno."
Bip Bip
"Je tvoj?" sem vprašala Jen
"Jp."
"Kaj je?"
"Tole"
ραzι кαנ gσνσяιš.∂α ѕє ηє σρєčєš.тαм кנєя ηι тяєвα. נєη
"Kaj naj bi to pomenilo?"me je vprašala.
"Nevem Jen."
bip bip
"No dobila sem še en SMS"
"Mi pokažeš?"
"Seveda!
yoυr тιмe ιѕ coмιɴɢ. reαdy. ιт'ѕ coмpeтιтιoɴ тιмe αт тнe rιɢнт тιмe.jeɴ
26. julij 2013
u133063
u133063

26. julij 2013
next
26. julij 2013