Forum

Hellof.! Ne bom dolga, saj tak al tak vete kar se spodobi delat na zgodbicah… upam. To bo fanfic o 1D (tak kot vedno :'''P) in o Union J (<-- zaj so na angleškem x-factoru, le ne vete). Zgodbico pišema Leja (ιяяєѕιѕтιвℓє ∞) in jaz.

Berite še te zgodbice (ene od mene, ene od Leje):
http://www.igre123.com/forum/tema/irresistible-(ft.-one-direction-the-wanted-holland-roden)/45813/1
http://www.igre123.com/forum/tema/stars-can-t-shine-without-darness-(1d-fanfic)/41329/1
http://www.igre123.com/forum/tema/all-i-want-is-you-to-love-me-like-you-do-(ft.-one-direction)/43508/1

**************************************************************************************************

*Willow*

Jezno sem korakala proti domu.
»Wi! Počakaj!« sem zaslišala. Spet.
»Zate nisem več Wi!« sem se zadrla nazaj.
»Willow, no! Oprosti mi, prosim!«
»Oh, kako si tečen! In ne, ne oprostim ti!«
Le kaj mi je bilo, da sem mu zaupala? No, ko še je hodil na osnovno šolo je veljal za najbolj seksi tipa. In seveda je tudi meni zmešal glavo, čeprav je punce menjaval kot za stavo. V bistvu sva bila skupaj precej dolgo. Hoditi sva začela, ko sem bila jaz v 7. razredu on pa v 9. Sedaj pa sem jaz končala 9. on pa 2. letnik. Počitnice so. Pravzaprav so že čisto pri koncu. S hitrimi koraki sem prišla do doma. Logan mi na srečo ni sledil. No, lahko bi se vam predstavila. Sem Willow Katy Hutcherson. Saj poznate Josha Hutchersona, kajne? No, on je moj brat. Imam pa še enega brata Connorja, ki je star 16 let, Josh pa je 19. Jaz pa sem 15, če še niste ugotovili. Živim pa v Union-u, Kentucky (ZDA). Ko sem stopila v hišo, sem svoje čevlje hitro zbracala z nog in stekla v svojo sobo. Tam sem se vrgla na posteljo in prepustila jezi. Nisem ravno kričala, ampak moje misli niso bile ravno najprijaznejše. Nenadoma je nekdo potrkal na moja vrata.
»Wiwi? Lahko vstopim?« sem zaslišala. Samo ena oseba me kliče Wiwi. Ta oseba ni čakala na moj odgovor, saj so se že odprla vrata. Noter je pogledal Josh.
»Josh!« sem se ga razveselila. »Kaj pa ti tukaj?«
»Preden začnemo s snemanjem drugega dela Iger lakot imamo še nekaj časa dopusta,« je pojasnil Josh. Igre lakote naravnost OBOŽUJEM! »Če so tvoja lica tako rdeča kot lasje in tvoje pege več ne izstopajo te je česa sram, kar pa te zdaj sigurno ni ali… Zakaj si torej jezna sestrica?«
»Z Loganom sva se razšla,« sem se namrščila.
»Ali nena ponavadi punce jočejo, ko se razidejo s fantom?« je nenadoma v mojo sobo pokukal Connor.
»Zaveži Connor!« sem vzkliknila. »Kaj sploh delaš v moji sobi, saj te ni noben klical, ker se te tudi nič ne tiče!«
»A Josha pa se?« je rekel Connor. »Zakaj se vedno razveseli samo njega?« je še dodal sam pri sebi.
»Seveda se me tiče, saj sem njen brat,« je rekel Josh.
»Njega se razveselim in mu zaupam, ker vem da je pri njem vsaka skrivnost na varnem,« sem dodala. Connor se je namrdnil. Vem, da je to naredil zanalašč, da meni vzbudi slabo vest! »Ti pa si dober za druge stvari, na primer divjanje s kolesi po gozdu in podobno,« sem hitro dodala. Connor se je zarežal, nato pa izginil iz moje sobe.
»Mlajši brati,« je zavzdihnil Josh.
»Hej, od mene je starejši!« sem protestirala.
»Vem,« je rekel Josh in mi pomežiknil. »Torej, kje sva že ostala?«
Zavzdihnila sem: »Razšla sem se z Loganom. Pravzaprav sem ga jaz pustila.«
»Rekel sem ti, da mu ni za zaupat!«
»Vem no… Saj sem ga zdaj pustila.«
»No, upam, da ti ni strl srca.«
»Ah, ni hudo. Sama sem se odločila, da ga pustim, ker je bilo že težko hoditi z njim zaradi različnih stvari…«
»No, nekaj ti imam za povedat. Pridi, greva v dnevno sobo.«
»Kaj je Josh? Kaj je, kaj je? Povej mi že zdaj, prooosim,« sem začela prosjačiti.
»Pridi dol, pa boš izvedela,« se je zarežal Josh in stekel iz moje sobe, jaz pa sem mu sledila.
Willow:

03. december 2012
"<-- zaj so na angleškem x-factoru, le ne vete" ~ sem napisala.. "Če ne vete", bi moglo bit
03. december 2012
next
03. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeeeeext
03. december 2012
neeeeeeext
03. december 2012
next.
03. december 2012
u113707
u113707

*Megan*
»ne morem verjeti!« zakričim na starša,spet sta mi naredila krivico.
»kaj je narobe? Povedala sva ti,da ne boš sama živela v Londonu!« pove čisto mirno mama.
»še vedno se mi ne zdi pravično!« rečem jezna,ter odvihram v sobo.
Zaslišala sem trkanje na vrata.
»pojdi stran!«
»jaz sem Holland.«
»omg!« zakričim,hitro odprem vrata,ter jo objamem. Tako zelo sem bila vesela,da je doma.
Naj se vam predstavim.
Moje ime je Megan Roden,moja starejša sestra je Holland Roden,igralka je in igra v seriji teen wolf. Zelo malo je doma,saj vedno dela. Jaz in moja starša živimo pri njej v Los Angelesu (ZDA.), pred dvema mesecema in pol sem končala osnovno šolo,in trenutno se odpravljam v London na umetniško gimnazijo,na smer medije. Hotela sem živeti sama v stanovanju a mama in oče sta me prisilila,da živim pri babici. Zelo imam rada mojo babico,ampak nekako sem želela biti malo bolj samostojna. Vsi moji prijatelji bodo ostali v ZDA,zato jih bom sigurno pogrešala a vseeno se že veselim novega življenja v popolno novi državi z popolnoma novimi ljudi. Najraje se ukvarjam z rolkanjem,deskanjem na vodi,ampak vem,da se bom morala zdaj stoodstotno posvetiti šoli. Oba starša prihajata iz Nizozemske,torej imam nizozemske korenine. Holland ima tudi fanta,Coltona Haynesa. Obožujem ga, tako preprosto se je pogovarjati z njim in vse. Torej vrnimo se v sedanjost.
»hej.« se nasmehne Holland in se usede na posteljo.
»hej.« odvrnem,ter se usedem zraven nje.
»torej jutri zjutraj odhajaš?«
»ja,ob 6h zjutraj moram biti na letališču.«
»Pogrešala te bom.«
»saj me boš prišla obiskati,kajne?«
»ja,ampak vseeno ne bo isto.«
»HAHA,nehaj no Holli.« se nasmehnem,bila sem edina,ki sem jo klicala Holli,tega sicer ni marala ampak ker sem jo klicala tako jaz,ji ni bilo mar.
»ti pomagam spakirati?«
»ja,lahko. Potem bom pa odšla v posteljo,saj sem zelo utrujena.«
»prav.« reče.
Odločila sem,da grem v spodnje nadstropje in se opravičim za moje obnašanje danes…
Megan;

Holland;

next.? <3
03. december 2012
u113707
u113707
*tam k slike ne odpre klikni poglej sliko! <3
03. december 2012
neeext!
03. december 2012
u106935
u106935
Neeeeeeeeeeeeext
03. december 2012
u113507
u113507
Next.!
04. december 2012
TIA
Next
04. december 2012
u101882
u101882
Neext
04. december 2012
next
04. december 2012
u73295
u73295
neeext!
04. december 2012
Neext
04. december 2012
Neext!
04. december 2012
u80842
u80842
Neeeeeeext
04. december 2012
next!
04. december 2012
next
04. december 2012
Neext !!!
04. december 2012
*Willow*

»No, kot veš imam pred snemanje drugega dela Iger še nekaj dopusta,« je začel Josh, ko sem se vrgla na kavč v dnevni sobi. Prišla sta še mama in oči. Kaj je tako pomembnega?
»No, midva z mamo sva se odločila, da te pošljeva na umetniško gimnazijo,« je povedal oči. Do zdaj še nisem vedela kam grem daje v šolo. Starša mi nista želela izdati. »V London.«
»V London?!« sem vzkliknila. »Tako daleč?«
»Ja,« je potrdila mama.
»Prvi nekaj tednov bom s tabo. Saj veš, da sem zadnjič kupil neko hišo v Londonu, kajne? No, tam bova živela. Potem pa boš imela celo hišo zase,« je povedal Josh.
»Vi to resno?« sem vprašala.
Vsi so prikimali.
»Vas happenin?« se je zadrl Connor, ki je pritekel po stopnicah. Connor je eden izmed tistih … fantovski directionerjev. Saj poznate fantovsko skupino One Direction? No, njihov oboževalec je. Meni se to zdi malo čudno, ker za njimi norijo samo najstnice. Ampak nekaj dobrega v tem za Connorja – ves čas ga obletavajo punce.
»V London grem,« sem rekla presenečena. Pač še vedno nisem prav verjela, da je to res.
»Vem,« je z rameni skomignil Connor.
»Čudim se, da si lahko zdržal tako dolgo in ji nisi povedal,« je pripomnil Josh.
»To zdaj ni važno,« sem rekla. »Kdaj odpotujem?«
»Jutri,« mi odgovori mama.
»Torej še moram spakirati! In povedati Kayli!« Kayla je moja najboljša prijateljica.
»Seveda, seveda,« je prikimal oče, jaz pa sem že stekla v svojo sobo. Najprej sem poklicala Kaylo.
»Halo?« se javi Kayla.
Jaz: »Zdravo Kayla!«
Kayla: »Hoj Wi! Kaj bo dobrega?«
Jaz: »Če sem iskrena, potem nič. Prvič, pustila sem Logana.«
Kayla: »Od začetka sem vedela, da je kreten!«
Jaz: »Pomiri se Kayla. Drugič, jutri odpotujem v London. In tam bom obiskovala gimnazijo.«
Kayla: »Kaj?! Nikamor ne greš! Brez mene res ne! Reci da se hecaš.«
Jaz: »Ne, ne hecam se. No, razmišljala sem, da najprej spakiram, čez kakšne dve uri pa se dobiva, da se posloviva in to…«
Kayla: »Seveda! Čez 2 uri v parku. Se vidiva!«
Jaz: »Adijo!«
Odložila sem telefon. Nato sem vzdihnila in pogledala po sobi. Ne bom se vprašala kaj na vzamem s sabo, ampak kaj naj pustim tukaj! Težko vprašanje, res. Odločila sem se, da najprej začnem pri oblačilih…
05. december 2012
u101882
u101882
Neext
05. december 2012
next!
05. december 2012
neeeext
05. december 2012
next
05. december 2012
Next