Forum
u154915
u154915
No odločila sem se da bom pisala čisto navadno zgodbico o najstnici Kaylie,ki se ji življenje obrne na glavo... upam da vam bo ušeč...
**********************************************************************************
ιт'ѕ ѕσ нαя∂ ωιтнσυт уσυ...
#part 1#

Danes je moj rojstni dan. Končno bom stara 18 let in brat mi je pripravil presenečenje. Kako sem nevljudna... Sploh se nisem predstavila. No, ime mi je Kaylie Emm Rayns in danes sem stara 18 let. V Londonu živim skupaj z mami Caroline in bratom Aaronom,ki je eno leto starejši od mene. Očeta nimam oziroma ga sploh ne poznam in nimam nobene posebne želje da bi ga spoznala. Hodim na srednjo umetniško šolo smer ples v Londonu. Živimo v razkošni hiši,saj je moja mami znana igralka. Sama nimam nobenega res dobrega prijatelja ali prijateljice,ker je moj brat moj najboljši prijatelj že od otroštva in pa tudi zaradi ker sem tip človeka ki je raje sam kot pa v družbi. V šoli me zasmehujejo,ampak se na to ne oziram. Vse kar mi je važno je to da imam Aarona poleg sebe in vse je perfektno. Sem zelo drugačna od drugih bi se lahko reklo. V šoli me punce in fantje kličejo "Emo girl". Saj veste kaj to pomeni,kajne? Čeprav se moja mami ne strinja s tem da sem "emo" , njene besede nimajo kaj dosti pomena. Oba z Aaronom sva "emo" in tega ne bo noben spremenil. Ostala bom takšna kot sem ker sem si takšna tudi všeč. Saj poznate moto:"Bodi to kar si in ne kar drugi hočejo da si!" In tega se tudi držim in se mislim še naprej...

To je Kaylie:

To je Aaron:

To pa je Caroline (njuna mami):

08. februar 2014
u153451
u153451
omg *O* neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. februar 2014
omg perfektno!!
08. februar 2014
aja neeeeeeeeeeeeeeext!
08. februar 2014
u164659
u164659
omg ženska! popolno!
neeeexxxxxxxxttttttt
09. februar 2014
u154915
u154915
ιт'ѕ ѕσ нαя∂ ωιтнσυт уσυ...
#2 part#
Zbudilo me je trkanje na vrata. Slišala sem lahko kako se je po radiu predvajala pesem od Black Veil Brides - In the end. Sem vam omenila da sem njihova največja oboževalka? Kakor koli bil je moj rojstni dan in točno sem vedela kdo trka. Bil je Aaron. Noben drug ne more biti. "Aaron! Pridi že notri!" Sem mu zaklicala in se zasmejala. Odprel je vrata. Na obrazu je imel širok nasmešek. Na radiu se je končala pesem in Aaron je začem kričat: "We scream, we shout, we are the fallen angels!" Zasmejala sem se in v naslednjem trenutku je Aaron bil na meni. Komaj sem dihala. "Pejt dol z mene Aaron!" Sem komaj rekla in se smejala. "Vse najboljše sis!" Mi je rekel in se spravil dol z mene. Tesno sem ga objela. V roke mi je potisnil dve škatli in pa kuverto. Mislila sem da mi bo čeljust odpadla. "Ah daj no! Zapri usta in odpri svoja darila." Nasmehnila sem se in odvila darilni papir in mislila sem da me bo kap. Bil je iPhone 5S in pa zraven je bila še ena škatlica. Odprla sem jo in zagledala sem swarovsko ogrlico v obliki slončka. "O moj bog Aaron! Hvala,hvala,hvala!" Sem mu rekla in ga objela. "Počasi to je darilo od mami. Kar njej se zahvali. Jaz sem ti ga samo prinesel. Odpri zdaj moje!" Bil je že ves neučakan. Zasmejala sem se in odprla večjo škatlo. Notri sem zagledala BVB torbo, 3 BVB majce, BVB beanie kapo in pa nove uhane v mojemu stilu. Samo presenečeno sem ga pogledala, on pa se je samo zasmejal in mi dal kuverto u roke. Bila je črne barve z belimi obrobami. Odprla sem jo in ven potegnila dva karti za koncert od BVB v centru Londona. Začela sem kričati. Aaron se je smejal kot pečena mačka in me miril. "O. Moj. Bog. S. Tabo. Grem. Na. Koncert. Od. BVB!" Sem komaj govorila vsa šokirana. Zasmejal se je in prikimal. Objela sem ga. "Ti si reees najboljši brat na svetu! Kdaj greva?" Sem bila vsa radovedna in začela sem skakati po postelji. "Pomiri se in poglej na karte!" Mi je rekel Aaron. Ustavila sem se in pogledala na karto. Koncert je danes! O moj bog! Na moj rojstni dan! Začela sem še bolj kričati in skakati po sobi. "No jaz te bom pustil da se umiriš in oblečeš, ker čez 2 uri že greva!" Nehala sem skakati in pogledala na uro. Kako me je lahko pustil tako dolgo spat! Ura je bila 13:00 in koncert se začne ob 17:00. Se pravi jaz rabim 2 uri da se uredim in potem predno prideva z Aaronom v London bo ura že 15:30. Stekla sem v kopalnico in se spravila pod tuš. Prepustila sem se vodi k je tekla po mojem telesu. Stopila sem izpod tuša in se začela rihtati. Oblekla sem si vsa kar sem danes dobila od BVB in se namazala s črno barvico in maskaro. Lase sem si pustila takšne kot so naravni. "Kaylie!" Se je zadrel Aaron in vedela sem zakaj. Čas je bil za odhod. Pograbila sem torbo od BVB in stekla po stopnicah navzdol. Obula sem si svoje čevlje in se odpravil v avto. Vsa vesela in navdušena da bom končno spoznala svoje idole sem se usedla v avto in v radio dala njihov CD in odpeljala sva se proti centru Londona.
Slikce bom objavila kasneje ker ne morem zdej ker sm na telefonu
09. februar 2014
u164659
u164659
neeeextttttttttttttttttttttt
09. februar 2014
u154915
u154915
SLIKE!!!
iPhone 5S:

Ogrlica slonček:

BVB torba:

BVB majice:

BVB kapa:

BVB uhani:

Kako sem bila oblečena za koncert:

14. februar 2014
u154915
u154915
Waaaw že en mesec nisem nrdila neexta... itak pa nimam več bralcev ampak bom vseno objavila tale neext da vidm če sploh bo kdo bral ali ne... in tukaj je..
#3 part#

Pripeljala sva se do dvorane in parkirala avto. Stopila sem vem in bila sem vsa živčna. Komaj sem se premikala kaj šele dihala. Sploh nisem mogla verjeti da grem na koncert od mojih vzornikov! Najbolj me je čudilo to da je bilo bolj malo ljudi. Ura je bila že skoraj pet. Odšla sva do vhoda in ker sva imela karte da jih bova tudi spoznala sva šla lahko takoj v dvorano. Kar naenkrat pa se je usulo polno oboževalcev in ko se je dvorana napolnila se je koncert začel. Kričali smo in ko je prišla na vrti pesem The Legacy sem se skoraj zjokala saj je moja najljubša pesem od njih. Po koncu koncerta sva se z Aaronom odpravila v zaodrje kjer sva spoznala vse člane. Ko sem videla Andy-ja sem se zjokala. Bil je tako lep in zaradi njega in ostalih sem bila jaz še živa. Oni so me vedno dvignili iz tal in pa seveda moj brat. Andy je prišel do mene in me objel prav tako tudi ostali člani. Slikali smo se in dobila sem avtograme in Andy mi je na koncu dal majico na kateri je on in se gor tudi podpisal. Začela sem skakati od veselja in se mu zahvaljevati. On in ostali pa so se samo smejali. No pa je prišel čas slovesa. Z Aaronom sva se odpravila ven. Objel me je čez ramena in skupaj sva se smejala in pela pesmi. Ko sva prišla do avta sva takoj prižgala radio in poslušala njihove pesmi. Vozila sva se do doma,ko je kar naenkrat proti nama vozil avto. Aaron tega ni opazil ker je gledal mene in se smejal ter mi pel pesem Fallen angels. "Aaron,pazi!" sem zakričala. Obrnil se pogled proti cesti in me spet pogledal. "Oprosti sestrica!" In v naslednjem trenutku me je zajela tema.
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeext c":
09. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg