Forum
u34817
u34817
Sem Maja. Imam super mega očeta, najboljšo mamo na svetu in sestro ime ji je Špela. Stara sem 13 let. Vsak dan sem nasmejana. Bil je 1. september. Novo šolsko leto. Zdaj sem v 8. razredu OŠ LA. Ko sem vstopila skozi vrata me je Nuša (moja najboljša prijateljica) že čakala. Ko me je zagledala, je prihitela k meni in me objela. Vsa je bila presrečna, saj mi je lahko povedala čisto vse kar se ji je zgodilo med počitnicami. Začela mi je govoriti… Mimo naju je prišel fant. Ko se ga zagledala nisem mogla verjeti, da to niso sanje. Bil je popoln. Imel je modre oči, rjave lase, najlepše ustnice. Mimo je šel kakor da me ne vidi. Zaklicala sem mu; » Počakaj! « »Kaj želiš? « » Nič samo spraševala sem se, ker si nov seveda, da ti razkažem našo šolo« »Em… Lahko če želiš.« » Mhm želim si.« »Prav.« » Kako ti je sploh ime?« »Maks. Tebi?« » Maja.« »Lepo ime imaš.« » Hvala. Tudi ti.« »Prosim. Hvala.« »Ni za kaj.« Ko sem mu razkazala šolo se mi je on zahvalil in odšel v svoj razred. Kmalu sva ugotovila da sva v istem razredu. Seveda sem bila edina ki sem ga poznala zato sem mu predstavila nekaj sošolcev. Ko je bilo šole konec sem odšla domov. Ponoči sem sanjala o njemu. Sanjala sem kako sediva na klopi v parku ter se poljubljava vsako sekundo. Bilo je čudovito. Rekel mi je da me ljubi, takrat mi je srce začelo še hitreje biti potem pa kar naenkrat ....
26. januar 2011
neeeeeeeeext!
28. januar 2011
u34817
u34817
»bzzzzzzzz… bzzzzzzzzz... bzzzzzzzzzzz..« Bila je moja budilka. Vsa jezna sem vstala iz postelje ter odšla v kopalnico. Umivala sem si zobe, zraven pa razmišljala o sanjah. Vedela sem da se to ne bo nikoli zgodilo zato sem se počasi začela prilagajati resnici. Kmalu sem odšla v šolo. Zagledala sem Nušo ter ji vse podrobno opisala, ravno ko sem omenila njega je šel mimo. Oblila me je rdečica. Odločila sem, da ga danes nebom pozdravila ter mu še naprej razkazovala šolo, da vidim če bo sam prišel do mene. V razredu sem že zagledala mojo sovražnico Niko kako se mu je prilizovala. Bila sem zelo ljubosumna. Odločila sem se da se bom od zdaj naprej izogibala Maksa. Naslednji dan me je kot po navadi pred šolo že čakala Nuša. Vstopili sva v šolo, ter zagledali
28. januar 2011
u34817
u34817
a je uredu?
nextam?
ja al ne? ;D
28. januar 2011
fuul hudooo..tkoda neext.;Đ < 3
28. januar 2011
u34817
u34817
hvala
28. januar 2011
u34817
u34817
, ter zagledali Maksa kako se poljublja z Niko. Ko sem ga zagledala sem stekla na stranišče za mano pa Nuša. Tolažila me je vendar ni pomagalo. Solze so mi lile skozi oči. Nisem vedela kaj naj naredim. Bolečino, ki mi jo je zadal Maks je bolela. Mislila sem da mi bo srce nehalo biti. Počilo mi je na tisoče koščkov. Začelo je zvoniti, začel se je pouk. Nisem hotela oditi v razred ter ga gledati. Odšla sem domov. Ura je bila okoli dveh in že me je klicala Nuša če se počutim kaj bolje. Zlagala sem se ji da se, vendar da me še vedno nebo v šolo. Nehalo jo je skrbeti zato je odložila. Kmalu zatem je domov prišla mami. Ko me je videla doma ,vso bledo,se me je kar ustrašila. » Maja?! Kaj se dogaja s teboj, saj si vsa bleda?« » Ah nič. Samo glava me boli.« ..
28. januar 2011
NEEEEEEEEXXXXXXXXXTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!1
28. januar 2011
next
28. januar 2011
u34817
u34817
bom če bo še ker komentar (:
01. februar 2011
neeeeeext.
01. februar 2011
u34817
u34817
» Ah nič. Samo glava me boli.« » U redu potem pa ti bom dala kozarec vode in lekadol. In še nekaj…« A ni uspela dokončati ker jo je prekinil telefonski klic. Odšla se je oglasit. Poklicala me je dol ter mi izročila telefon. Vprašala sem jo kdo je ,ona pa mi je samo pokazala na slušalko. Oglasila sem se in pozdravil me je glas ki ga nikoli nisem pričakovala…
02. februar 2011
maks?..
next
02. februar 2011
u34817
u34817
boš vidla (:
02. februar 2011
u34817
u34817
Bil je Maks. Pogovor; J: Jaz Maja in M;Maks.

J; Kaj želiš?
M; Ah… Zakaj te ni bilo v šolo?
J; Saj sem bila pa sem odšla, ker me je bolel trebuh. Zakaj sprašuješ saj vem da te ne zanima?
M; Ja seveda me. Aha že vem kaj je bilo. Zaradi poljuba kajne?
J; Ja. Kako si lahko?
M; Ja kaj si moja mama da mi govoriš kaj lahko in kaj ne?
J; Ne. Oprosti. Nebom se več umešavala v tvoje življenje in nasvidenje za vedno.
Hotela sem odložiti vendar…
02. februar 2011
next
02. februar 2011
u34817
u34817
M; Počakaj hotel sem ti povedati da tisto kar je bilo ni bilo resnično in da si mi ti ušeč.
J; Ja jaz pa sem prišla iz drugega sveta?
M; Ne resno mislim.
J; Ti 100% verjamem.
M; Prav. Bi bila moja punca?
J; Em.. Mogoče?
M; Ja ali ne?
J; Nisem vedela kaj naj mu rečem. Res bil mi je zelo všeč vanga sem bila celo zaljubljena samo nisem pa vedela kaj bi me bol prizadelo; Da sem iz njim in me prevara ali da mu rečem ne? Rekla sem mu…
J; Se hecaš?
M; Ne. Ljubim te od prvega dne ko sem te videl.
J; In zakaj me potem nisi pozdravil.
M; Da ne bi opazila mislil sem da imaš kašnega fanta.
J; Ne nimam. Kaj pa poljub?
M; Niko sem vprašal če imaš fanta vendar bi mi povedala le če bi jo poljubil. Zato sem jo.
J; Potem pa jaa Se hecaš od prvega dneva sem te hotela imeti zase.
M; No grem jaz pridi na fb.
J; V redu. Adijo. Ljubim te.
M; Jaz te bol.
J; Nemoreš.
M; Lahko. Adijo.
02. februar 2011
u7275
u7275
next
02. februar 2011
u34611
u34611
nexttttttttttt
02. februar 2011
next
02. februar 2011
u34817
u34817
Naslednji dan v šoli je bilo popolno. Z Maksom sva se dobila pred šolo. Pričakal me je ter me poljubil. Bila sem vesela, poljubila sem ga nazaj. Potem pa je prišla Nika. Njen pogled je ubijal. Bila je tako jezna name. Ko je Maks odšel stran je takoj prišla do mene rekla mi je ;
02. februar 2011
next
02. februar 2011
next
03. februar 2011
nextati ti moreš zdaj in takoj!
03. februar 2011
u34817
u34817
ja bom sam mu počakite ;D
03. februar 2011
u34611
u34611
nexttttttttttttttttttttttttt
03. februar 2011
še še še še šeeee
03. februar 2011
u7275
u7275
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!
04. februar 2011
u34817
u34817
usi k ste čakal da nadaljujem bom zdej prej nism mogla ker sm bla na enem taboru tko da ja :Đ
15. februar 2011
juhuhu
15. februar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg