Forum
Tukaj bom pisala zgodno o najstnici Nini (uporabila bom kar svoje ime, ker se mi ne da izmišljevat drugega) , ki se ji uresničijo njene sanje. Ima prečudovit glas, ki ga razkrije le, ko je sama. Nekega dne se pojavi odlična priložnost, a da bi uresničila svoje sanje, mora premagati strah...

Pa bom kar začela:
Stala sem na odru z mikrofonom v roki. Bila sem prečudovito oblečena in imela krasno frizuro. Za mano so stali moji plesalci in čakali, da bo zaigrala pesem. Pred odrom je stalo na tisoče ljudi, ki so naglas vpili moje ime. Zaslišala sem melodijo pesmi, ki sem jo sama napisala. Privzdignila sem mikrofon k ustom, da bi začela peti... "Driiiiiin, driiiiiin!!" se je oglasila budilka. "Pa ne že speeet!" sem jezno rekla in jo ugasnila. Spet sem imela prelepe sanje in SPET jih je prekinila budilka!! Vstala sem in se oblekla. Stekla sem v kopalnico in se umila, nato pa pograbila torbo in stekla proti vratom. Poslovila sem se od brata, ki je sedel v kuhinji, nato pa odhitela v šolo. Objela sem Janjo (mojo BFF) in skupaj sva se odpravili v razred. Tam je stala Barbara s svojimi prijateljicami. Ko me je videla, mi je pokazala jezik, jaz pa sem samo zavila z očmi. Sovražim jo! Zazvonil je šolski zvonec in začel se je dolgočasem pouk...

Naj nadaljujem zgodbico ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. februar 2011
Bom nadaljevala, mogoče bo kdo bral ...

Vedela sem, da mi bo vse ure pokvarila Barbara ... Zelo rada me je zbadala, saj je vedela, da se ne bom branila, kvečemu bom le žalostno in osramočeno zrla v tla ali pa stekla vstran. Pri tem je najbolj uživala. Tudi danes se je ponavljala ista zgodba, njeno zbadanje, žaljivke...Najhuje pa je bilo, ko se mi je posmehovala pred celim razredom in vsi so se mi smejali. Danes pa se je zgodilo nekaj nepričakovanega...
Prvo uro smo imeli na urniku slovenščino, a namesto učiteljice slovenščine je v učilnico stopil naš razrednik. Vsi smo začudeno pogledali in ga pozdravili. "Danes bomo uro slovenščine nadomestili z razredno uro, kajti v naš razred se bo vključil še en učenec." Vse punce so bile navdušene in takoj se je začela debata, kako bo izgledal. Jaz sem bila le tiho, sploh me ni zanimalo, kdo bo stopil skozi vrata. Razrednik se je nasmehnil in naznanil: "Učenci, to je Mark." in skozi vrata je stopil najlepši fant, ki sem ga kdajkoli videla. Imel je rjave lase, temno rjave oči, prečudovit nasmeh in dobro postavo. Jaz sem le strmela vanj, in tudi on me je pogledal. Tudi Barbara in njene prijateljice so bile navdušene nad njim, kar videla sem, kako ga je požirala z očmi. Stopila je k njemu in ga začela osvajati. Bila sem ljubosumna. Prvič v življenju sem bila res ljubosumna, in to je tudi ona opazila, zato se je še bolj spogledovala z njim. Ure so potekale drugače kot ponavadi. Pri pouku sploh nisem bila zbrana, mislila sem samo nanj... A vedno mi je vse spet pokvarila Barbara! V glavnem odmoru je pristopila k meni in spet se je ponavljala stara zgodba. "Hej, Nina. Kaj pa imaš oblečeno? Aja pozabila sem, da spadaš med klošarje!" Je rekla dovolj naglas, da so vsi slišali in se začeli smejati. Z užitkom je nadaljevala: "Nisem vedela, da takšne krave, kot si ti, lahko hodijo v šolo. Ali krave ne sodijo na pašnik?" in vsi so bruhnili v smeh, jaz pa sem le stala tam in gledala v tla. Ko je že odprla usta, da bi nadaljevala z žaljivkami, sem slišala glas za mano: "Nehaj!" Ko sem se ozrla za glasom, sem ugotovila, da je glas pripadal Marku. Hodil je proti nama in jaz sem ga začudeno gledala. Postavil se je zraven mene in rekel: "Misliš, da je njej prijetno, da jo žališ pred celim razredom? Kdo pa misliš, da si?" Barbara ga je prestrašeno in jezno ob enem gledala, a nato je le zbežala. Vsi okrog naju, ki so se prej na ves glas smejali na moj račun, so zdaj obmolknili. Mark me je prijel za roko in me odpeljal na hodnik, kjer ni bilo nikogar. "Hvala..." je bilo vse kar sem lahko izdavila. Pogledala sem ga v njegove skoraj črne oči. "Ni blema. Samo ne prenesem, da se ima kdo za kaj več, kot kdo drug..." Pokimala sem mu in ko je hotel nekaj reči, ga je prekinil šolski zvonec...
23. februar 2011
u27814
u27814
FUL CARSKA ZGODBA!!!:::
23. februar 2011
nexttt
07. marec 2011
waa... a boš kej nextala al si nehala pistaa zgodbice?

Drgač pa hitr neeeext
09. marec 2011
neeext a lahko nadaljuješ
10. marec 2011
u39401
u39401
nextiii
08. april 2011
neeeeeeeeeeeeeext
08. april 2011
Nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
plis?????
17. april 2011
u19496
u19496
nexty plissssssssss!!!!!
18. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg