Forum
hei (:
pač pisala bom eno zgodbico. prosim probite brati pa če vam bo ušeč lh tudi nexte pišete (:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
živjo!
ime mi je Nika. Stara sem 14 let in septembra grem v deveti razred osnoune šole.
to sm jas:

imam tudi mamo in očeta, ki ju imam zelo rada, vendar se včasih do mene obnašata, kot da sem še majhna punčka. zato velikokrat ne smem ostati zunaj predolgo.
to sta moja starša:

moja mlajša sestrica, ki je stara 7 let je pa prava mala nadloga. največkrat je sploh ne prenesem. to je ona:

na zunaj že zgleda kot angelček, vendar to vsekakor ni.
hodim z najbolj priljubljenim in hot fantom na šoli. ime mu je Peter. to je on:

Nextam? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. junij 2011
nevem kaj pa bi brez moje najboljše prijateljice. brez nje enostavno ne morem. pomaga mi v dobrem in slabem in mi vedno stoji ob strani. ime ji je Ana.

No, pojdimo k zgodbi! Nekega dne sem visela na facebooku, ko mi je zastal dih. srce mi je začelo razbijati in živčno sem začela grizti pravkar nalakirane nohte. videla sem....
10. junij 2011
N€xT !
10. junij 2011
u16819
u16819
next
10. junij 2011
NeeXt
,.
10. junij 2011
hvala usm za nexte :3
še dva pa nadaljujem (:
10. junij 2011
u16819
u16819
http://www.igre123.com/forum/tema/zaljublena-sem/19228/
10. junij 2011
u50719
u50719
next
10. junij 2011
I love u :*
I love u :*
nextiii
10. junij 2011
okej, hvala usm (:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na Facebooku sem videla objavo: Oseba Ana Diamond je v razmerju! ANA ima fanta! Zakaj mi ni nič povedala? Poklicala sem jo po telefonu, ker ni bila prisotna na Facebooku. Oglasila se mi je.
A= Ana
J= Jaz

A: heei (:
J: oj
ej, Ana? zakaj mi nisi nič povedala, o tem, da imaš fanta?
*tišina na drugi strani* Ana?!
A: No, vedela sem, da boš videla in hotela sem ti povedati, vendar v šoli.
J: zakaj? zakaj me nisi poklicala?
A: ni važn neki kr nism naredla. zdej pač veš in konc.
J: *bilo mi je hudo. zakaj mi ni povedala?* kdo pa je?
A: lej, noče da bi komu povedala. *obraz se mi je povesil* ampak ker si moja bff, ti bom povedala. *na obraz se mi je spet prikradel nasmeh*. on je Tom Ivančič.
J: omg! on je Petrou naj frend!
To je Tom:

A: Ja. in rekel je, naj tebe in njega povabim v soboto zvečer v disko (:
J: res?! zakon! greva v mesto kaj lepega kupit?
A: Ja! Pridi k meni čez eno uro!
J: okej!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Next? ;P
11. junij 2011
Next
11. junij 2011
nextam jutri al pa zvečer (:
12. junij 2011
Okaiii !
12. junij 2011
Dej nexti jutrii !
12. junij 2011
:$$
next
12. junij 2011
okej nextam ;D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Doma sem se naličila, oblekla kratko majico in kratko krilce, na glavo dala baretko ter se naličila. Peš sem se odpravila do Ane. Ko sem vstopila, bi me skoraj kap! Ana je bila prebarvana na črno in postrižena. Bila je zelo lepa! To sva midve:

Pohvalila sem jo, potem sva odšli po nakupih. Gledali sva po trgovinah. Na koncu sva se odločili, kaj si bova kupili za v soboto!
Ana je izbrala to:

jaz pa to:

zazvonil mi je telefon. Pričakovala sem Petrov klic, vendar ko sem pogledala na ekran sem se jezno namrščila. Ana je pogledala in rekla: "oh, kaj pa ona hoče?!"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?! ;P
14. junij 2011
NEXT !
15. junij 2011
u16819
u16819
next
15. junij 2011
NexT.!!!!
16. junij 2011
hvala usem < 3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naveličano sem se oglasila: "Kaj je?". Na drugi strani se je slišal tisti zoprni glas: "Haaaaaaay, Nika!" zavila sem z očmi. "Kako si mi kaj?" naveličano sem rekla. "Lara...Samo povej kaj hočeš."
Lara je bila punca, ki je nisem mogla prenesti. Najini družini sta se zelo dobro razumeli. Najini mami sta bili cele popoldneve skupaj in se pogovarjali, najina očeta sta skupaj razprevljala o vsem možnim, celo najini sestri sta se skupaj igrali. Samo midve se nisva prenesli. Vem, da me je poklicala zato, ker ji je tako rekla mama. slišala sem jo z bolj sikajočim in zlobnim glasom: "Dobro, nikogar ni več tukaj. Ne drzni mi jezikati s tvojim ostrim jezikom in da ne bi mislila, da jaz tebe ne sovražim!" "waw, kakšno presenečenje!" Ana, ki je poslušala pogovor po zvočniku se je smejala kot ne normalna. Lara je samo zapihala v telefon in poklopila.

Lara:

hoče biti emo.

Naenkrat me je Ana pocukala za rokav. Ozrla sem se in videla veliko stavbo, kjer je pisalo: "AVDICIJA ZA PROFESIONALNE MODELE"
to so bile vedno moje sanje. Z Ano sva se spogledali in stekli noter. Gospa nama je velela naj se usedeva in počakava na klic ....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Next? ;P
16. junij 2011
gdo sploh bere to? :/
(:
16. junij 2011
u36875
u36875
jsss. next prossim
18. junij 2011
okej, hvala ti < 3 :*

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čakali sva, ko je nekdo poklical Anino ime. Zaželela sem ji srečo. Postalo mi je zelo dolgčas. Zdelo se mi je, da je minila ura ali več in Ane še vedno ni bilo ven.
Končno so se vrata odplrla in ven je priskakljala Ana. Gvorila je kot navita: "Rekli so, da imam potencial in talent in če se bodo odločili, da me hočejo za svojo agencijo, mi bodo v roku enega tedna poslali pismo." Pogledala sem Anine slike. Bile so čudovite.

"waw, Ana." sem rekla. "Res imaš talent. Nikoli ne bom mogla pozirati kot ti." Zaslišala sem svoje ime. Postala sem živčna. "Vso srečo." je rekla Ana.
Prišla sem v sobo. Za mizo so sedeli štirje člani. Dve ženski in dva moška. "Živjo." sem rekla. Prijazno so se mi nasmehnili in ena od žensk je rekla: "No, zakaj si sploh tukaj?" Začela sem se potiti. "No, pač .... am, no to sem si vedno želela početi. Pa tudi zaradi prijateljice malo." Vem, totalno sem zaje*ala vse skupaj. Postavili so mi še nekaj vprašanj. Potem se je začelo snemanje. Oblekla sem se v njihove obleke in posnela takšne slike:

okej. Ne bom doživela pisma. Nisem bila zadovoljna s temi slikami. Moški je rekel: "Če te bomo hoteli za svojo agencijo, ti bomo poslal pismo, da si prišla v ožji krog." "okej." sem vzdihnila in stekla ven. Malo je manjkalo, da nisem svojih slik vrgla v smetnjak. Ko sem prišla k Ani je rekla naj ji pokažem slike. Ravno takrat je izza ovinka prišla ....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. junij 2011
nextii
19. junij 2011
Next < 3
19. junij 2011
bom kr nextala. hvala < 3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prišla je Anina starejša sestra. Ana se je ustrašila in slike skrila za hrbet. S sestro sta se nekaj pomenili, potem pa je odšla. "Zakaj si skrila slike?" sem jo vprašala. Ko sva se sprehajali po parki, mi je razlagala o tem, kako njeni starši mislijo, da morajo vse manekenke na koncu biti pijane in zadrogirane. Razmišljala sem, da mi zagotovo ne bodo poslali pisma, vendar tudi, če bi mi ga, ne bi bila nikoli takšna, kakršne naj bi bile na koncu manekanke po mnenju Anine družine.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teden se je vlekel. Zdaj sem bila že sto procentna, da ne bom dobila pisma. Malo mi je bilo hudo, vendar ne preveč, saj sem vedela, da nisem bila najboljša. Naslednji dan pri zajtrku pa me je čakalo presenečenje. Bilo je pismo. Skoraj sem padla v nezavest. Od tele modne agencije! Ko sem odpirala, so se mi roke tresle. Pisalo je:

"Draga Nika!
Tudi mi smo opazili tvoj neverjeten talent na avdiciji, zato te vabimo, da se nam pridružiš v ožjem krogu, ki bo 18.7.2011!
Hvala in lep pozdrav.
Modna agencija __________ "

omg! to je že danes popoldne! in zveer sva z Ano zmenjeni za disko. Me zanima, če je tudi Ana dobila pismo! Veselo novico sem povedala mami, očetu, sestri in seveda Petru. Potem sem stekla k Ani domov. Ana me je z nasmehom do ušes pričakal na vratih.

"Si dobila pismo?!" "Jaaaaaaaaa!!!!" "Jaz tudi!!!!" objeli sva se in začeli skakati. Potem sva se odpravili na pri photoshooting.
Zdelo se mi je čudno. Vseh skupaj nas je bilo le kakšnih trideset deklet. Pozdravile smo se in potem so nas klicali noter na prvo profesionalno sliko.
Neankrat sem bila veliko bolj samozavestna. Z sliko sem bila kar zadovoljna. Tudi oni so opazli napredek.

To je Anina prva slika:

Posnela sem še nekaj prav lepih fotografij:

Bila sem zadovoljna z njimi.
Tudi Ana je bila še bolj zadovoljna s svojimi. Skupaj sva upali, da naju bodo poklicala na ožji izbor, kjer jih bo le še petnajst. Nato sva stekli domov in se začeli pripravljati za disko.
Next?! ;P
19. junij 2011
u51905
u51905
Wauu! Res dobr pišeš. < 33
Nextiiii. ;3
19. junij 2011
hvala < 3 :* bom nextala, ko bo malo več nextou (:
ej, a se kdo prijavi?: http://www.igre123.com/forum/tema/american-s-next-top-model-by-tyra-banks-cycle-1/19661/
20. junij 2011
Jst se bom prijavlaa ♥ ♥

Next ♥ ♥
20. junij 2011
u51905
u51905
Pliiiiis next!! ♥
20. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg