Forum

No, to je spet ena izmed mojih zgodbic... Odločila sem se, da kljub šoli napišem eno zgodbico, a da se že zdaj zmenimo: nextala bom enkrat tedensko (najverjetneje med vikendi), ne glede na to koliko next-ov bo napisanih in koliko prošenj bo... Štima.? OK!
No, kot ste najbrž razbrali iz naslova bo ta zgodba govorila o LJUBEZNI. Jah, ljubezen je taka da se prikrade kar sama in ne moreš ji ukazovati. In v tej zgodbi bo šlo ravno za to! Najstnica Tinna ima probleme s svojo ljubeznijo. Že dolgo časa sta v razmerju in resnično ljubi Davida, a kljub temu je k njuni sladki ljubezni prišel še en sladkorček: Michael. Tinna se ne more ločiti od Davida, Michael pa ji je izpovedal ljubezen. Kljub vsemu naporu se bo Tinna rešila skušnjavi in... Vse ostalo boste prebrali v zgodbi.
Prosim lepo, naj na tej temi oglašujejo samo tisti, ki so redni bralci zgodbe. Vsake toliko časa pa vam bom k zgodbi pripisala "anketo" na katero prosim, da odgovorite.
Mislim, da bo to vse... Prvi del pa dobite najverjetneje jutri. Pa uživajte!
19. oktober 2012
u89857
u89857
next
19. oktober 2012
IT'S LOVE
°1. Del – Tinna Longory
»Pa zakaj moram ravno zdaj iti pokonci?« sem se začela pritoževati čez mamo in šolo ter si na glavo poveznila vzglavnik. Sedla sem na posteljo in vzglavnik sunkovito vrgla na posteljo. Pospravila sem posteljo in z medvedjimi koraki odšla v kuhinjo. »Me boš ti odpeljala v šolo ali moram iti peš?« sem vprašala in si v usta pričela tlačiti sendvič, ki bi naj bil moj zajtrk. »Gospodična Princeska pa bodo danes blagovolili iti peš, ker se njeni mami to zdi primerno!« je nesramno odvrnila in odšla skozi vrata. Prhnila sem in odšla v kopalnico, kjer sem opravila jutranjo higieno in se preoblekla.

Odšla sem proti vhodnim vratom in jih odprla. Vame je zapihal hladen jesenski vetrič, mene pa je zmrazilo. »Prvič: Peš bom morala iti v šolo. Drugič: V tako mrzlem vremenu. In tretjič: To je tako neznosno daleč!« sem se pritoževala. Očitno mi ne bo pomagalo niti to, da se pritožujem in bom morala ubrati pot pod noge. Sem se jezno zamislila in brcnila najbližji kamen. Okrog mene je bilo jesensko ozračje in vse je cvetelo v naravnih barvah. Bilo je prečudovito, ko je nastopil veter in liste pred menoj razmršil.

Hodila sem naprej proti gozdni potki in po poti srečala »zaljubljeni srnici« in se nasmehnila.
Nato pa me je spreletela žalostna misel… Spomnila sem se na fanta, ki ga nikoli nisem imela. Najbrž veste kako je to… No, vsaj jaz vem in to je presneto hudo! Ahh! Pomirjala sem se z dejstvom, da bom tudi jaz nekoč srečala tistega »princa na belem konju« in se zaljubila.
Brcnila sem kamen in še enkrat, dvakrat, trikrat, štirikrat… Brcala sem in brcala. Sploh ne vem zakaj. Najbrž za to, da si skrajšam pot – če bo to sploh delovalo…»AUUUČ!« sem zakričala, ko sem se zaletela v nekoga prijetnega. Padla sem po tleh, ker sem se jaz Neroda zaletela v nekoga. »Oprostite.« sem hitro povedala in pogledala gor. OMG! OMG! OMG! Tinna, dopovej svojemu srcu naj ti neha tako hitro biti. »Nič hudega. Jaz sem David. In ti si…?« je mirno povedal in se nasmehnil. Kako popolno ime! DAVID. Nastavil mi je roko in mi pomignil naj vstanem. Oprijela sem se njegove tople roke in s silovito hitrostjo me je dvignil. Moji lasje so završali po zraku in padla nazaj na ramena. »Meni je ime Tinna.« sem povedala in se nasmehnila. Upam, da sem naredila dober vtis nanj… »No, zdaj pa grem jaz v šolo.« »Greš v tisto smer?« je vprašal in nakazal na smer v kateri je šola. »Ja, tam obiskujem šolo.« »Kakšno naključje! Tudi jaz imam tam šolo. Se ti lahko pridružim?« »Zakaj pa ne« sem še rekla in odšla proti šoli. Prav zabaven je… David!
TINNA:

DAVID:

20. oktober 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
21. oktober 2012
Waw neeeeext!
30. oktober 2012
u89857
u89857
next
30. oktober 2012
u111151
u111151
neeeext!
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
ju3 nadaljujem ;*
30. oktober 2012
JEEEJ
30. oktober 2012
°2. Del – Tinna Longory
Veselo sva se pogovarjala in se smejala, a je veselje hitro minilo, kajti stala sva pred šolo. »Zvečer te bom poklical.« »Kako pa? Saj nimaš moje telefonske številke.« »Ne podcenjuj me.« še zadnjič se je obrnil k meni in se mi nasmehnil. »Wow.« je bilo vse kar sem lahko izdavila iz sebe. Srečna sem počasi odšla do učilnice kemije. Sedla sem na svoje mesto in počakala učiteljico, ki je čez nekaj časa stopila v razred. »Dobro jutro učenci!« je pozdravila. Nekaj sem zmrmljala v pozdrav in pogledala skozi okno. Imel je prosto uro in lahko sem videla na igrišče, kjer je brez majice igral nogomet s prijatelji. »Gospodična Longory! Nekaj sem vas vprašala!« še sama je pogledala skozi okno in še glasneje povedala »Očitno se je Longoryjeva zaljubila…« cel razred se mi je začel smejati. »V šoli boš ostala po pouku, da razčistiva!« »Seveda gospa učiteljica.« sem žalostno pokimala. Zazvonilo je in nadaljnje ure so se vlekle še huje kot največja žvečilna na svetu. »Zdaj pa še h gospe Robinsonovi…« sem povedala po koncu pouka. Potrkala sem na vrata in slišala učiteljičin »Naprej.« »Dober dan gospa učiteljica!« sem prijazno nasmehnila. O moj bog! Vsi so sedeli (Davidovi sošolci) in med njimi je bil tudi on… David! »No, gospodična, sedite v tisto klop.« pokazala je na klop zraven Davida in njegovega prijatelja. Učiteljica je začela govoriti. »No, gospodiči, pridržani niste po svoji krivdi, temveč po njeni.« je povedala in pokazala name. Vsi so si začeli med seboj šepetati, le David me je pogledal in se mi rahlo nasmehnil. Nasmeh sem mu vrnila, nato pa pogledala na tla. »Nisi ti kriva.« je oblikoval z ustnicami. »In veste, mladi gospodje, zakaj je ona kriva, da ste vi tu?« je vprašala in me srepo pogledala. Skomignili so z rameni le David me je vprašujoče pogledal. Spet sem pogledala v tla. »Zaradi tega, ker vas je med poukom gledala na igrišče. Ja, prav ste slišali.« »Si gledala mene?« je David spet oblikoval z ustnicami. Narahlo sem pokimala, David pa je vstal. »Oprostite gospa učiteljica, a je Tinna gledala samo enega.« »Nezaslišano! Kako si dovoliš ugovarjati učiteljici?!« Tokrat sem vstala še jaz. »Gledala sem njega.« sem povedala in pogledala Davida. Nasmehnil se je in rekel »Hvala.« no, samo oblikoval z ustnicami. »Ti hvala meni? Jaz morem to reči tebi.« sem zašepetala. Nasmehnil se je in pogledal razjarjeno učiteljico pred seboj. »Kako si dovolita ugovarjati?! Za domačo nalogo bosta imela napisati 1000 povedi, ki se glasijo ''Nikoli več ne bom več ugovarjal učiteljici!'' Sem bila jasna?« Oba sva pokimala. »Zdaj lahko greste.« Odšla sem iz učilnice na WC. Oziroma sem nameravala, kajti ustavil me je David. »Ne poslušaj je.« je povedal in me objel. »Hvala.« »Hvala tebi. Bi šla skupaj domov? Saj ti živiš v tisti rumeni vili čez cesto, kajne?« »To pomeni da sva soseda?« »Ja.« je povedal in se nasmehnil. »Pridi. Kateri bo prvi pri omaricah?« začela sva teči. Prva sem bila pri omaricah in naslonila sem se na svojo. Za menoj je pritekel še David. Še bolj me je pritisnil k omaricam in sklenila sva roke. Približeval se mi je, jaz pa sem zamižala. Nato pa sva se poljubila.

»Rad te imam.« »Jaz pa tebe ne. Jaz te ljubim!« sem povedala in se nasmehnila. Preobula sva se in z roko v roki odšla po pločniku. Stisnila sem se k njemu in ga objela. Čutila sem njegove mišice, ki so bile perfektne. »Ne morem verjeti, da si se zaljubil vame.« Nasmehnila se je in skomignil z rameni. Odšla sva dalje. Ko sva stala pred mojo hišo sva se poljubila. »Bi postala moja punca?« je vprašal. »Seveda! Kaj pa misliš?!« sem veselo vzkliknila in ga objela. Zavrtel me je po zraku. Spustil me je in odšel. Počasi. Pomahala sem mu, nato pa izginila v hišo.
----
Pa še nekaj vprašanj, prosim odgovorite na njih!
1. Kakšna se vam zdi ta zgodba.?
2. Vam je všeč razmerje med Tinno in Davidom.?
3. Naj kaj spremenim.?
4. Nextam.?
31. oktober 2012
u110623
u110623
1. najačaa.!
2. yaaa.! itkk
3. sam da se mata fhool rada in ne greta naraznn.!
4. jaaaa kapa misliš.!
31. oktober 2012
hualaaa ;*
31. oktober 2012
u89857
u89857
1. najboljša
2. ja
3. nič ne spremeni
4. jaaa
Next!!!
31. oktober 2012
1. Haha še vprašaš? Kul je
2. Jaaap......sam nekak hitro je blo to X'D
3. Neeeep......nadaljuj tak kot ti hočeš
4. Nehi spraševat, pa piši X'D
Neeeeeeext
31. oktober 2012
u111151
u111151
1. Kakšna se vam zdi ta zgodba.? suuupr
2. Vam je všeč razmerje med Tinno in Davidom.? aha.
3. Naj kaj spremenim.? ne, ni treba.
4. Nextam.? itaaaaaak
01. november 2012
u68138
u68138
1. Kakšna se vam zdi ta zgodba.? najboljšaaaaaaaaaaa
2. Vam je všeč razmerje med Tinno in Davidom.? jaaaaa itaq
3. Naj kaj spremenim.? neeeeeee
4. Nextam.? ja nujnoo neeeeeeeeeext!!!!
01. november 2012
1.super!
2.seveda!