Forum
Takole jaz in smile <3 <3 sva se odločili da napiševa zgodbico.Seveda bodo v njej 1D,saj drugače ne gre

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. november 2012
Živjo ime mi je Mia in sem stara 17 let.Živim v Ljubljani z svojimi 3 bff.Rada bi odšla v London in moje prijateljice tudi.Obožujem 1D.Oni so tak slatki in popolni.Komaj čakam na poletne počitnice!Saj mi je mami obljubila neko presenečenje,ampak izvem ko bo konec šole.Beda.

Živjo,ime mi je Andy in živim v Ljubljani.Vem čudno ime imam,ker imam sorodnike v Veliki Britaniji.Stara sem 17 let.Imam tudi 3 bff ki mi pomenijo vse.Menda naj bi odšle v London to poletje,vsaj tako sem slišala.Nisem ravno fan od 1D.Mislim,saj niso oni edini na svetu.

u76594
nexttt
07. november 2012
Next
07. november 2012
ok
07. november 2012
ok jst bom nextala
07. november 2012
Ok moje ime je Andy(Andienna) zelo čudno ime.Čez približno pol meseca bojo poletne počitnice(KOMI ČAKAM!!!!!!).Hm...Jutri je šola kak brezveze pa še test .Šola se je zacela
in prvo uro ocenjuje košarko pol pa še test!!!!!!! Ko je blo konec pouka sm šla k Mii potem so še prišle najine BBF-s Annabella,Bella,Anna in Avery in mele mali party.Bil je petek tak da smo use lahk spale pri Mii.
Miina hisa:

http://www.zimbio.com/Justin+Bieber/articles/vEwkcsRRV0L/Justin+Bieber+Style+House+Los+Angeles
tu lahk pogledate
07. november 2012
sej še bom pisala!!!mate kake ideje ker jst nimam
07. november 2012
u76594
u76594
nextt
07. november 2012
u78867
u78867
nexxxxxxxxxxt-nova bralka
07. november 2012
next + nova bralka
07. november 2012
plus al minus?????
07. november 2012
hočete več?????ker ste sam 4 nerabim več nextov!!!
07. november 2012
popravek:nerabima
07. november 2012
ok gremo dalje
Nekaj časa smo se še se men le pol smo šle spat.Nasljednji dan ko smo se use zbudle smo šle mal v trgovine.Ker smo use mele bogate starše smo si lahko kupli kolko stvari smo hotle in kolko denarja smo porable!!!!Pol ko smo prišle domov so Miini starši že bili doma iz službenega potovanja.Hvala bogu da sta vedla da usako soboto in nedeljo prespimo pri njej in gremo v pon skupaj v(bedasto)šolo.Za kosilo smo naročle pizzo ker ni mogla od Miie mama nardit kosila ker sta oba mogla it nazaj v službo.Ko se je vikend končal smo se pripravljale za šolo.Ko smo prišli v razred je bilo nekaj čudnega bili sta dve novi osebi.Danes usi dobimo še zadnje ocene usi mislim celi razred.In uganite kaj je to...
Kateri predmet bomo uprasani?????
Kdo sta te dve osebi?????
07. november 2012
nevem
nevem
next
07. november 2012
še 3 nexti
07. november 2012
u76594
u76594
nextt
07. november 2012
next next next next next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next nextnext next next
bo dost?
07. november 2012
am...ok ampak ne
07. november 2012
smile <3 <3,amm.... rabim malo informacij za kaj se gre
07. november 2012
next+ nova bralka
07. november 2012
ok kaj lahk ti zej pises?????
07. november 2012
ok. am... trenutno ne vem še ravno za kaj se gre pa bom malo po svoje napisala ok?
Z Anabello,Bello,Avery in Mio smo bile tako zatopljene v klepetanje,da sploh nismo opazile 2 novih učencev.Posedle smo se v klop in ko je prišla učiteljica utihnile.Nekaj je razagala kako bo čez pol meseca konec šole,in da smo dobili 2 nova učenca.Prvo smo pogledali 2 nova fanta ki sta sedela v razredu,potem pa učiteljico vprašali,kako sta lahko prišla komaj zdaj,saj bo konec.Začela je govoriti (spet) da sta se pač preselila in da bi rada že zdaj malo začela,in da bosta med počitnicami več delala.Mislim kdo bi si hotel med počitnicami več učiti.Raje uživam z mojimi bff.Poklicala ju je naj prideta pred tablo in se predstavita.Prvi se je predstavil neki blondinec in povedal je,da se je preselil iz Maribora,da mu je ime Mark in je star 17.Potem pa še črnolasec.Ta pa je povedal da mi je ime Alex in se je preselil iz Novega mesta,ampak njegova mama je iz Kanade,zato ima tako ime.Usedla sta se nazaj,in učiteljica je začela spraševati.Ko je spraševala glasbo,smo vse dobile 5,ampak smo morale tudi zapeti.Zapele smo We are young.Ko smo končale je cel razred,tudi učiteljica gledali v nas kot da smo vesoljci.Vsi so začeli govoriti kako lepo pojemo in smo nadarjene.Vprašane smo bile tudi slovenščino,ampak ta mi ne gre ravno dobro in zato bi morala dobiti 4,pa mi je učiteljica dala 5,ker sem prej tako lepo zapela.Fajn.Zadnji 2 oceni 5.Tako so dobile tudi Anabella,Bella,Mia in Avery.

Anna:

Avery:

Anabella:

Bella:

Mark:

Alex:

Anabella:

07. november 2012
hahahah si se mal zmotla
07. november 2012
ja,mal sm zamešala c:
07. november 2012