Forum
u170022
u170022
HejHoj :3
Moje ime je Edinna in stara sem 16 let. Živim v Ruhpoldingu, kraj v Nemčiji. Hodim v prvi letnik fizioterapevtske šole za nordijsko smučanje kar pomeni, da bom fizioterapevtka za smučarske skoke.
To sem jaz:

Ta teden je zadnji teden šole. Za domačo nalogo imamo za napisat cel spis o osebi, ki nas je navdihnila čez celo šolsko leto. Ah, kdo le bi te navdihnil V ŠOLI? Saj ni niti ene pametne osebe - no, razen piflarji, ampak oni mi niso v navdih. Tako sem se cel dan premetavala po postelji in razmišljala o tej osebi, ki bi name lahko naredila vtis. Nisem našla nobene saj sem večino opisala prejšnja leta. To delamo vsako leto in postane dolgočasno. Odločila sem se, da bom pustila to domačo nalogo za jutri, saj moram danes narediti par posebnih stvari, kot npr. moram začeti pakirati za London, saj z mojim bandom The Gold Acord gremo na turnejo, prav za počitnice.
Članice banda:
- jaz, Edinna Steiger
- Magdalena Fluste
- Carina Voght
- Melina Kraus

Skupaj smo torej tvorile ta band.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 nextek bo zadost
20. april 2014
u170085
u170085
next
20. april 2014
u170022
u170022
Hvala, zdej bo en resničn next:
Danes sem v šolo šla dosti prej. Morala sem razmisliti, kdo me res navdihuje. Naenkrat sem slišala neke stopinje, za katere se sprva nisem zmenila. Nato je nekdo prisedel h meni. Bil je Matej - fant, kateri mi ni bil nikoli všeč, katerega nobena punca ni marala, in do njega sem zmeraj čutila samo prijateljstvo, saj skupaj trenirava košarko, nikoli kaj več.
M - hej, lahko prisedem?
J- saj si že.
M- aja, oprosti.
J- nič hudega. si napisal tisto o osebi, ki te navdihuje?
M- seveda, saj sem takoj vedel o kom bom pisal.
J- in o kom si pisal?
M- o tebi.
J- ammm, zakaj ravno o meni?
M- si oseba, katera me enostavno navdihuje - nikoli ne obupaš, pri košarki si super pa še zelo lepa si.
J- hej, hvala za take komplimente. ampak res bi moral opisati koga, ki te res navdušuje.
M- saj ti me. ti si edina, ki bi me navdihnila kadarkoli.
J- joj, hvala ti. Matej, ti nisi iz Nemčije, kajne?
M- ne, jaz sem iz Slovenije. Rojen sem bil v Komnu. To je kraj, ki je zelo blizu Lipice o kateri smo se učili včeraj pri geografiji.
J- res?! tega mi nisi nikoli povedal. res bi rada šla kdaj tja.
M- saj lahko greš z mano to poletje. za počitnice mislim.
J- joj rade volje bi, ampak imam turnejo z The Gold Acord in punce ne bi rada pustila na cedilu. mislim, sploh ne bi rada šla na to turnejo ampak one mi težijo in me morijo, da moram čim prej iti z njimi.
M- veš, kdaj se moramo v življenju res vprašati, kaj nam je bolj pomembno - ne užaliti nekoga ali živeti svoje sanje in delati tisto, kar nam je všeč.
Matej je jezno šel naprej. Tedaj je zvonilo.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Magdalena:

Carina:

Melina:

Matej:

20. april 2014
u90938
u90938
next
20. april 2014
u170085
u170085
next
20. april 2014
u170022
u170022
Hvala vama < 3333
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tekla sem v razred, a sem prišla zadnja. Pogledala sem na mesto, kjer sedi Magdalena, a je žal tam že sedela Carina. In zraven Meline je sedel Zack, njen fant. Razgledala sem se po razredu in samo eno mesto je bilo prazno - zraven Mateja.
Prišla sem k njemu in ga vprašala, če se lahko vsedem zraven. Rekel je, da ga nič ne bi motilo. Ampak vseeno sem še zmeraj čutila, da je nekako jezen. Pouk se je začel. Učili so nas, kaj moramo storiti, ko smučarski skakalec pade. Ker sem to že obvladala, sem odtrgala majhen listek iz zvezka in napisala Mateju tole: Matej glej sorry ker nisem hotela iti z tabo... Zdej mi je ful žal, mi odpustiš? Listek sem mu dala takoj saj je bil zraven mene. Odpisal je: Lahk bi ti odpustu sam tak, da greš z mano u Komen. Malo zaskrbljeno sem gledala v tisti listek. A odločila sem se že, da bom napisala, da grem. Tedaj pa se je do mene priplazil vijoličen listek, ki ga je napisala Magdalena. Pisalo je: čez en teden nam ne bo več treba tukej sedet, ampak bomo na turneji kukr carice! Tedaj sem se malo ustrašila. Napisala sem ji: sorry, sam ne bom mogla na turnejo. Zdravnik mi je reku, da imam vozle na glasilkah :/ Seveda pa sem se to izmislila. Nato sem Mateju napisala: Okej, danes začni pakirati za Komen. Tedaj sem videla, da se je zasmejal. Očitno je bil vesel. Učitelj me je poklical pred tablo da mu razložim ves potek tega, kaj moramo narediti ko smučarski skakalec pade. Razložila sem mu in se nato vsedla. Tedaj je do mene spet prišel listek, vendar tokrat svetlo zelen. Bil je od Carine. Pisalo je: A kar naenkrat so vozlji na glasilkah izginili?!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj mislite, da bo Edinna naredla?
20. april 2014
u170085
u170085
Nwm, ignorirala
20. april 2014
u90938
u90938
razložila bi ji, da vozlji pri govorjenju niso moteči in se jih ne opazi, nvm haha + next
20. april 2014
u170085
u170085
next
20. april 2014
u170022
u170022
Minutkooo :3
20. april 2014
next<3
20. april 2014
u168761
u168761
next
20. april 2014
next
20. april 2014
next
20. april 2014
next
20. april 2014
next <3333
20. april 2014
NEXT
20. april 2014
Next
20. april 2014
u170022
u170022
OMG kolko nextov :***** hvala vam, tolk bralk še nikol nism mela *0*
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bila sem v zagati. Kako naj jim povem, da vozljev sploh nimam?! Saj vendar če imaš vozlje nesmeš govoriti. Ampak one so moje najboljše prijateljice. Lagati jim ne bi smela. Napisala sem jim odgovor: okej, lagala sm vam. U resnici me je Matej povabu če bi šla z njim u Komen... vi pa veste, koliko močno si želim iti tja!. Listek sem poslala. Magdalena se je začela režati. Učitelj jo je vprašal: Magdalena, zakaj se smeješ? Ali ne veš, da smo pri pouku? Končno se je nehala smejati: Oprostite učitelj, ampak pravkar sem prebrala največjo bedarijo. Verjamete, da bi kdorkoli RAJE šel v neko bedno slovensko vasico Komen kot pa na turnejo z najboljšim bandom v London?! Hahah, ta listek me je nasmejal. Hvala ti, Edinna. Res so to dobre vaje za moje trebušne mišice.
Vsi so se posmehovali meni.
Nato je Matej ustal iz klopi: In vi verjamete, da nekdo gre na turnejo samo zaradi tega, da bi v Londonu kupila Starsbuck coffee? Namreč Magdalena gre v London samo zaradi tega. Sošolci so se zdaj močno režali, ampak na Magdalenin račun.
Učitelj je ukazal, naj vsi nehamo in se vsedemo. Mateju sem poslala listek: hvala ti♥
Kasneje mi je odpisal: np♥ bi bila moja punca???
Ta trenutek si nisem niti najmanj pričakovala tako.
Odpisala sem: yes, probably...
Nasmeh na njegovem obrazu je bil res neprecenljiv. Ampak to zvezo sem sprejela zaradi tega, da ga ne bi takoj potunkala. Sicer nisem zaljubljena vanj. Sploh ne, niti v sanjah ne.
------
Naslednje jutro sem se zbudila vsa vesela. Ampak ko sem šla na facebook, me je tam čakalo 22 obvestil. Vsa so bila od Mateja. 22x mi je na profil prilepil ♥. joooj, je pa res en piki. Vse sem lajkala in mu 50x vrnila znakec :* ki je pomenil poljub. Takoj je videl in vse lajkal nazaj. Odpravila sem se v šolo. Ko sem prišla do svoje omarice, je prišla Magdalena.
Ma- magdalena J-jaz C-carina Me-melina M-matej
Ma- opaaaaa, kdo pa ma fanta?!
J- jaaaaaaaaz!
C- am ne pričakuj, da sm vesele.
Me- jap, sploh ni dober.
J- a daj no, melina, saj si mi predvčeraj povedala, da ti je on zelo všeč.
Me- ne pa nisem! Magdalena, kaj ji boš verjela?!
Ma- misliš da nisem videla kako ga gledaš? sej cela šola ve da si vanj.
C- okej, bi nehale z tem zabitim Matejem?
J- ej fak, on ni zabit!
Me- opa, nekdo se je postavil za tipa, ki je moj!
Ma- ja, mi bomo pomagale osvojiti Mateja naši BFF melini!
J- kr dejte, sej me on ljubi. in on ni kar en tip, on je MOJ!
M- wow, kaj se tu dogaja?
Me- živjo matej. edinna trdi, da sta fant in punca. je to res?
M- smrtno res. vsaj lepša je kot ti, zguba.
J- aja, melina, nimaš ti zacka?
Me- ja, ampak on je samo moja tolažba.
J- opa, grem povedat tole zacku. še dobro da sem snemala na telefon!
V svojo obrambo niso mogle nič povedati, zato so odšle.
20. april 2014
Next
20. april 2014
u90938
u90938
next
20. april 2014
u170022
u170022
JST SE BRIŠEM!!!
PROSIM DA TEME NE KOMENTIRATE VEČ!
20. april 2014