Forum
Hay! Ta zgodba bo govorila o dekletu, ki je ravnokar postala vampir. Posloviti se mora od družine in začeti živeti novo življenje, skozi katerega jo bo vodil njen varuh. Na začetku ga sovraži, ker jo je spremenil, a pri vseh preizkušnjah na njeni poti bo spoznala, da je ravno on njena ljubezen. In da ga krvavo potrebuje.

Naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxt
24. avgust 2014
u177990
u177990
nekštttttttt <3
24. avgust 2014
next
24. avgust 2014
u105006
u105006
neeeeeeeeeeeeeeext
nadaljuj plis ka ful dobr pišeš
24. avgust 2014
Kako sem ga sovražila. Moj varuh, ime mu je Dennis, me je pred kratkim spremenil v vampirko. Uboga moja družina je bila čisto pretresena in me je, v strahu, da jih bom ubila, pregnala. Dennis me je začel tolažiti, češ da bi jih mogla prej ali slej zapustiti, ker bi umrli prej kot jaz. Kot vampirka sem si morala izbrati ime ter vzdevek. Torej: Moje ime je Denio, ki pomeni grozna. Res mi paše. Do skoraj vseh sem grozna. Za vzdevek pa sem si izbrala Imperatrix, kar po latinsko pomeni cesarica. Ta vzdevek sem si izbrala, ker sem svinjsko bogata in sem si sobo razkošno uredila. Moja soba:

Všeč mi je, če imam sobo razkošno. Dennisov vzdevek je Baronet. To je angleški plemiški naziv. Očitno se tudi on rad razkošno poimenuje. Sprejel me je tudi v svoj klan, se pravi v svojo družino. Njegov/moj klan se imenuje po njem, ker je Dennis vodja klana. Torej sem v klanu Baronet. Za hišnega ljubljenčka sem si vedno želela volka. In ta želja se mi je zdaj uresničila. Oooh. Takoo sem žejna. Z Dennisom sem šla na lov. In ja, lovim živali, a se prehranjujem tudi z ljudmi. A samo za posebne dni si privoščim to slastno kri. No, sedaj veste bistvene stvari o meni. Zdaj pa grem z tečnim " Baronetom" na lov. Prej pa si poglejte to:
NOVE MOČI:
Si:
- hitrejši,
-bolje vidiš, slišiš, vohaš,
- si močnejši,
- obvladaš telepatijo,
- spremnjaš obliko,
- si celiš rane veliko hitreje, kot si človek,
- lahko letiš,
- lahko čaraš.
STRAŠNO KUL SPOSOBNOSTI. No, grem na lov. Čao!
24. avgust 2014
u177990
u177990
nekšttt (:
24. avgust 2014
a ti je všeč
25. avgust 2014
next zlo
25. avgust 2014
u105006
u105006
Nexxxxt
25. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxt full dobro <3
25. avgust 2014
Po lovu sem odšla domov. Na mizi sem našla listek z napisom:
Sredi lova sem mogel iti, ker me je Angela rabila. Ko se vrneš, pridi v glavno dvorano našega dvorca.
Dennis
Odšla sem po zaraščeni potki. Mesečina me je obsijala in mi kazala pot. Ko sem prišla do dvorca, sem šla skozi glavna vrata in odšla v dvorano. Tam se je Dennis pogovarjal z Angelo in Dolores. Ko je videl, d sem prišla, je rekel:
- Aha, Imperatrix, vstopi.
Šla sem notri in si ogledovala dvorano, ki sem jo prvič videla. Veliko stolov je bilo okrog dolge mize, pri kateri so se zbirali vsi iz našega klana. Na drugi strani je bil klavir. Usedla sem s zraven Dennisa in Anastasie, ter dennis je rekel:
- Zdaj lahko preizkusimo našo domnevo. Denio, prosim usedi se za klavir.
Pojma nisem imela, kaj je mislil s tem. Šla sem do klavirja in se usedla. Dennis mi je rekekel, naj igram na klavir. Poskusila sem in uspelo mi je!! Igrala sem in igrala... nato je Dennis rekel:
- Dovolj je. Ali ti je melodija zvenela kot besedilo?
Pomislila sem in ugotovila, da ima prav. Rekla sem mu, da ja in odgovoril mi je, naj si zapišem, kar sem slišala. Zapisala sem tole:
Tvoja ljubezen je bližja, kot si misliš.Zraven sem( pomojm za dodatek) zapisala:

Hmm. Očitno sem igrala o ljubezni.
26. avgust 2014
u177990
u177990
nekšttt <3
26. avgust 2014
nnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttt nujno
zakon<333
26. avgust 2014
nexxxt
27. avgust 2014
u105006
u105006
Nexxxxt
27. avgust 2014
nexxxxxxxxxxxxxxxxxt <33
27. avgust 2014
Hmm, zanimivo. O ljubezni si igrala. No, glavno je, da...smo dokazali, da naša teorija drži! Lahko greš, Deino. Šla sem. Naravnost domov. In tm je bil listek.
Takoj se vrni. Rabimo te še malo.
Dennis
Pa ne že spet! Odšla sem nazaj v dvorano, kjer je bilo zelo temno. Bila sem sama in kar naenkrat me je en napadel. Joj, lažno sporočilo je bilo! Hitro sm se branila in na koncu je ležal na tleh. Nato je vstal in luči so se prižgale. Do mene so stopili Dennis in drugi ter so se zadovoljno smehljali.
-Kaj je bilo zdaj to?
- Počasi, Deino. S te smo preverili še enega izmed tvojih številnih darov. Posebna si, veš. In zato te potrebujemo. Odkrili smo dva tvoja darova in še enega. Tisti tretji..no..takole je: Imaš moč ognja, vode in snega. To so starodavne moči velikih samurajev in starih, modrih učiteljev mečevanja. Zato se vsi strinjamo, da boš ti naša Khanta.
- In kdo je to?
- To je veliki samuraj ali modri učitelj mečevanja. Ti boš koristna v bojih a prej se moraš naučiti, kako se uporablja te moči.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Žal je kratko.. sam upam d vam je ušeč
09. september 2014
next zlo nam je vsec
10. september 2014
u105006
u105006
Nexxxxt
10. september 2014
nexxxxxxxxxxxxt<33
10. september 2014
še 4